Jono Valančiūno atstovaujama Memfio „Grizzlies“ (2/7) komanda patyrė dar vieną pralaimėjimą, namuose 122:138 (34:31, 28:37, 29:36, 31:34) nesustabdžiusi Dalaso „Mavericks“ (6/3) puolimo.

J.Valančiūnas žaidė 23 minutes, per kurias pelnė 10 taškų (3/7 dvit., 0/4 trit., 4/4 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, bet kartą suklydo ir dukart prasižengė.

Antrą kartą iš eilės pralaimėjusi Memfio komanda vertėsi be savo rezultatyviausio žaidėjo Ja Moranto, kuriam leista pailsėti.

Tuo tarpu „Mavericks“ poilsio suteikė Kristapui Porzingiui, o komandą į pergalę ir vėl vedė slovėnas Luka Dončičius, kuris įmetė 24 taškus, atkovojo 14 kamuolių ir atliko aštuonis rezultatyvius perdavimus.

L. Dončičius galėjo pasiekti penktąjį sezono trigubą dublį, tačiau jis nežaidė paskutiniame kėlinyje, nes komandai slovėno pagalbos jame neprireikė.

Po trijų kėlinių „Mavericks“ pirmavo 104:91 ir paskutiniame kėlinyje persvaros neišbarstė.

„Mavericks“: Luka Dončičius 24 (14 atk. kam., 8 rez. perd.), Timas Hardaway 20, Jarenas Jacksonas 17, Sethas Curry 16, Jalenas Brunsonas 13.

„Grizzlies“: Jarenas Jacksonas 23, Jae Crowderis 18, Tyusas Jonesas ir Marko Guduričius po 14, Kyle‘as Andersonas 12.