Šeima palaikė Ronaldo: vaizdai, ką per rungtynes su Lietuva veikė jo vaikai

Antradienį Lietuvą sudrebinusios futbolo rungtynės kelia aistras ir trečiadienį. Netrūko nieko: sirgalių pilno stadiono, būrio gerbėjų susirinkusių stebėti už tvoros ir galvą pametusių, į stadioną lekiančių apkabinti Ronaldo aistruolių.

Viena iš pačių gražiausių akimirkų trečiadienį pasirodė naujienų portaluose. Cristiano Ronaldo mylimoji Georgina Rodriguez pasidalijo be galo miela akimirka. Joje matosi, kaip savo vyrą palaikė per televizijos ekraną, kartu su jųdviejų vaikais.

„Nugalėtojas, unikumas, nepakeičiamas, neapsakomas, nenugalimas... Mano meilė! Tavo keturi vaikai tavimi didžiuojasi. Jiems esi tikras pavyzdys“, – komentavo mylimoji.

Pora pirmosios dukters Alanos susilaukė 2017 metais. Taip pat futbolininkas turi ir sūnų, kurio mama yra nežinoma. Taip pat 2017 metais pakaitinė motina garsiai žvaigždei pagimdė dvynius – sūnų ir dukrą.

(102 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Istorinės Lietuvos-Portugalijos rungtynės

Lietuvos vyrų futbolo rinktinė sulaukė bene daugiausiai aplodismentų per pastaruosius dvejus metus, bet tuomet atėjo antroji rungtynių pusė. Cristiano Ronaldo įvarčių lietaus Vilniuje neatlaikę lietuviai buvo sutriuškinti Europos čempionų, Portugalijos futbolininkų.

Portugalų, o tiksliau ryškiausios jų žvaigždės C. Ronaldo šėlsmo neatlaikiusi Lietuvos rinktinė krito 1:5 (1:1). Tai, beje, tapo ir rekordiniu vakaru pačiam portugalų lyderiui. Milžinišką ažiotažą sukėlusi dvikova dirbtinės dangos Lietuvos futbolo federacijos (LFF) stadione užkūrė tokią „pirtelę”, kokios šalies futbolo bendruomenė nematė labai seniai. Galbūt ir niekada.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų