„Aurum 1006 km“ lenktynių kvalifikaciją laimėjo slovakai, greičiausias latvis

Penktadienį Palangoje įvyko „Aurum 1006 km“ lenktynių kvalifikacija, kurioje triumfavo pirmą kartą dalyvaujanti slovakų „ARC Bratislava“ komanda. Greičiausiai ratą įveikė latvis Konstantinas Calko.

Kvalifikacijų akimirka (nuotr. fotodiena/Justino Auškelio)
66

Jis užtruko 1 min. 08,907 sek.

(66 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Aurum 1006 km“ lenktynių kvalifikacija

Ši komanda šeštadienį vyksiančiose lenktynėse startuos iš pirmosios pozicijos. Antri liko „Circle K milesPlus Racing Team“ su „Porsche“. Geriausią jų ratą užfiksavo Jonas Gelžinis (1 min. 08,999 sek.).

Treti liko „Speedlover by Palanga SPA“.

Šiais metais kiek keitėsi kvalifikacijos taisyklės – pergalę lėmė ne vienas greičiausias ratas, o buvo sumuojami dviejų greičiausių komandų lenktynininkų rato įveikimo laikai ir taip išsiaiškinami geriausi.

 Visą lenktynių eiga galėsite stebėti TV6 kanalus arba internete!

Visi kvalifikacijos „Super Pole“ rezultatai:

1. „ARC Bratislava“, Konstantinas Calko su „Lamborghini Huracan ST“: 1 min. 8,907 sek.

2. „Circle K milesPlus Racing Team“, Jonas Gelžinis su „Porsche 911 GT3 Cup“: 1 min. 8,999 sek.

3. „Speedlover“, Vanas Loo Johanas su „Porsche 911 GT3 Cup“: 1 min. 9,118 sek.

4. „Flash Racing Latvia“, Thomasas Padovani su „Lamborghini Huracan ST“: 1 min. 9,611 sek.

5. „Palanga SPA/Balpol–JR Motorsport“, Basas Shoutenas su „BMW M4 Silhouette“: 1 min. 10,146 sek.

6. „Gera Dovana–Lambooo.lt“, Egidijus Gutaravičius su „Lamborghini Huracan ST“: 1 min. 11,114 sek.

7. „Autopublic.org–Lambooo.lt“, Paulius Paškevičius su „Lotus Exige“: 1 min. 12,664 sek.

8. „Rotoma Racing“, Robertas Graudinis su BMW M3: 1 min. 13,873 sek.

9. „Telšių statyba“, Rokas Steponavičius su BMW M3: 1 min. 13,926 sek.

10. „Techninis projektas–Viada“, Mindaugas Urbanas su BMW M3: 1 min. 14,427 sek. 

 

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų