100 m laisvuoju stiliumi plaukimo rungtyje krito olimpinis rekordas Vaizdo įrašas

Ketvirtadienį Tokijo olimpinėse žaidynėse vykusiame 100 m laisvuoju stiliumi finale įspūdingą pergalę iškovojo amerikietis Caelebas Dresselas.

Finale C.Desselas 0.06 sek. aplenkė australą Kyle‘ą Chalmersą ir ne tik iškovojo olimpinį aukso medalį, tačiau ir pagerino olimpinį rekordą, distanciją įveikdamas per 47.02 sek.

Trečią vietą užėmė Rusijos olimpinio komiteto atstovas Klimentas Kolesnikovas (47.44).

Tai buvo pirmasis C.Dresselo olimpinis medalis individualioje rungtyje. Iki tol jis yra laimėjęs tris aukso medalius laisvuoju stiliumi estafetėse.

Moterų 4x 200 m laisvo stiliaus estafetės finale irgi krito rekordai.

Trasoje triumfavo kinės, kurios distanciją įveikė per 7 min. ir 40,33 sek. ir pagerino pasaulio rekordą. Antros liksuios amerikietės (7 min. ir 40,73 sek).pagerino šalies  rekordą. Trečioje vietoje liko australės, kurios distanciją įveikė per 7 min. ir 41,29 sek. ir pagerino Okeanijos rekordą.

Moterų 200 m plaukimo peteliške rungtyje finalo nugalėtoja tapo kinė Yufei Zhang, kuri pranokoa antroje vietoje likusią amerikietę Regan Smith ir trečiąją vietą užėmusią kitą amerikietę Hali Flickinger.

Vyrų 800 m plaukimo laisvu stiliumi finale triumfavo amerikietis Robertas Finke (7 min. ir 41,87 sek.), o sidabras atitieko italui Gregorio Paltrinieri. Bronzinį medalį iškovojo ukrainietis Mykhailas Romančuk.

Na, o vyrų 200 m plaukimo krūtine finale triumfavo australas Izaacas Stubblety-Cookas australas, kuris finišavo per 2 min. ir 6,38 sek. ir pagerino olimpinį rekordą. Jis aplenkė Nyderlandų plaukiką Arno Kammingą (+0,63 sek.), o trečias liko suomis Matti Mattsonui (+0,73 sek.).


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų