10 metų laukimas – baigtas: „Partizan“ rekordinės minios akivaizdoje tapo Adrijos lygos čempionu

Čempionais tapo po 10 metų pertraukos

Belgrado „Partizan“ tapo Adrijos lygos čempionais. Željko Obradovičiaus auklėtiniai lemiamose penktose finalo serijos rungtynėse 96:85 įrodė pranašumą prieš Belgrado „Crvena Zvezda“.

Principinių varžovų akistatos pradžioje sėkmingiau startavo „Partizan“, kuris po pirmojo kėlinio pirmavo 30:18.

Po antrojo kėlinio „Partizan“ jau turėjo susikrovęs 20 taškų pranašumą,

Į kovą „Crvena Zvezda“ grįžo trečiajame kėlinyje, kurį laimėjo 13 taškų skirtumu.

Vis tik „Partizan“ sugebėjo išsaugoti persvarą ir iškovojo Adrijos lygos titulą.

Priminsime, kad „Partizan“ šioje serijoje pirmavo 0:2, tačiau pralaimėjo kitus du sekančius mačus ir viskas sprendėsi penktajame.

Paskutinį kartą „Partizan“ taurę į viršų kėlė 2013 metais.

Šį mačą „Štark“ arenoje stebėjo rekordinis skaičius sirgalių – 21195.

„Partizan“: Kevinas Punteris 32 (5 atk. kam., 36 naud.), Zachas LeDay'us 15, Jamesas Nunnally 12, Dante Exumas (5 rez. perd.) ir Mathiasas Lessortas (8 atk. kam.) po 10.

„Crvena Zvezda“: Ognjenas Dobričius 18 (5 atk. kam.), Nemanja Nedovičius 12, Facundo Campazzo 10 (8 rez. perd., 5 per. kam.).