Trims vyrams pražūtinga tapusi avarija „mirties posūkyje“ – pamoka viršijantiems greitį

Rugpjūčio 3-ąją pietų metu Raudondvaryje įvyko šiurpi avarija, nusinešusi trijų vyriškių gyvybes: į medį atsitrenkęs „Volkswagen passat“ lūžo pusiau, o jame įstrigusius žuvusiųjų kūnus teko ištraukti ugniagesiams. Įtariama, jog vairuotojas važiavo apytiksliai 130 km/h greičiu ir tai buvo pagrindinė šios skaudžios nelaimės priežastis. 

Bendrasis pagalbos centras šį antradienį, 11 val. 53 min. gavo pranešimą, jog Kauno rajone, Raudondvario gyvenvietėje į medį įsirėžė automobilis, o jame esantys žmonės nerodo jokių gyvybės ženklų. Į įvykio vietą atvykus Kauno greitosios pagalbos medikams paaiškėjo, jog automobilyje važiavę vyrai žuvo vietoje. Jauniausiajam žuvusiajam – 28 metai, kiti vyrai buvo 44-erių ir 48-erių metų amžiaus. 

Į pakelės medį įsirėžęs automobilis buvo taip sumaitotas, kad iš pirmo žvilgsnio net sunku pasakyti jo modelį. Į įvykio vietą atvykę ugniagesiai perpjovė transporto priemonę ir išėmė žuvusiųjų kūnus. Policija kelis kartus išmatavo žolėje matomas ilgas vėžes, kurios baigiasi ties šalikelės medžiu. Nuo smūgio automobilis sulūžo pusiau, akumuliatorius nuskriejo 50 metrų. Spėjama, kad dėl avarijos kaltas greitis – pareigūnai neoficialiai mini 130 km/h greitį. Automobilyje vyrai vežėsi žoliapjovę ir buvo apsirengę darbiniais rūbais, tad spėliojama, kad kaunietis ir du jo draugai iš Kauno rajono važiavo po darbų namo. Automobilyje mėtėsi gėrimo tara, tačiau ar vyrai buvo girti – parodys tyrimas.

REKLAMA

Vietiniai gyventojai pasakoja, jog ši kelio atkarpa vairuotojams yra ypač nesėkminga ir jau praminta mirties posūkiu: „Apgaulingas čia yra posūkis, o važiuoti 120 kilometrų greičiu jau yra pavojinga“.

„Nepažymėtas posūkis, nenupjaustyti krūmai ir medžiai, o greitis nėra mažinamas iki 70 km/h“, - kaip vieną iš priežasčių, kodėl šioje vietoje nutinka tiek avarijų, įvardija vienas vietinių gyventojų.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų