Autoserviso vadovas: padangų komplekto užteks keliems metams, jei žinosite svarbiausią informaciją

Autoserviso padalinio vadovas Andžej Ostrovski pataria kiekvieno automobilio vairuotojui keisti žiemines padangas į vasarines, net jei žiemą važinėjote ne su dygliuotomis padangomis.

Jis pabrėžia, jog labai svarbu vienas padangas nuėmus, jas tinkamai laikyti, saugoti. Tuomet vieno komplekto užteks ilgam, net keliems sezonams.

Svarbiausia - nelaikyti maišuose

Nors vieni specialiastai pataria laikyti sandariai, A. Ostrovski skatina kaip tik padangas traukti iš maišų ir laikyti vėdinamose vietose, žinoma, kur nėra drėgmės, tepalų.

Keisti padangas - būtina

UAB ,,Melga“ padalinio vadovas Andžej Ostrovski siūlo visiems be išimties žiemines padangas dabar pakeisti į vasarines. ,,Žieminės padangas yra sukurtos dirbti, kai vyrauja žiemos temperatūra, tad nėra saugiausias variantas su jomis vykti, kai šilta. Vasarinių - valdymas tikslesnis, su jomis saugiau kai, pavyzdžiui, lyja ar labai karšta", - sako jis.

Specialistas pabrėžia, jog kone didžiausia vairuotojų klaida keičiant padangas, tai kai labiausiai atsižvelgiama į kainą, itin taupoma, pasirenkamos prastesnės kokybės kiniškos padangos. Taip pat svarbu išsirinkti ne bet kokias, o būtent savo automobiliui tinkamas padangas.

Specializuotuose servisuose

Keisti padangas rekomenduojama pas specialistus, nes jie tai atlikdami apžiūri, ar yra kokių pažeidimų, ar saugu važiuoti.


Rašyti komentarą...
j
jo
2017-04-12 13:29:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
Koks neišpasakytai naudingas ir svarbus komentaras...gerai, kad ne ant popieriaus,.o tai gaila jo būtų...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų