Tai ne dar vienas būdas atgaivinti seksualinį gyvenimą, o ištisa filosofija.

Kažkada mylimieji buvimui drauge skirdavo visą naktį, o šiandien apsiribojama vidutiniškai 20 minučių. Tai nustatyta tyrimo, kurio rezultatai publikuoti dienraštyje "The Sun", metu.

Tai nereiškia, kad jūs turite daugiau laiko skirti intymiam gyvenimui. Visa esmė - naujas požiūris, kai malonumas patiriamas neskubant. Jausti sekso skonį, mėgautis aromatais, įsiklausyti į gamtos ritmą, būti natūraliam...

Kasdienybėje reikėtų laikytis principo "lėtai". Todėl pagrindinė taisyklė būtų tokia: nesistengti bet kokia kaina pasiekti orgazmo, atsipalaiduoti ir mėgautis procesu.

Būtų gerai, jei mylimųjų intymumo valandos būtų iš dalies planuojamos. Tam, kad ištrūktumėte iš kasdienybės ir rūpesčio verpeto, vertėtų pagalvoti apie ypatingą erdvę, sukurtą specialiai jums ir partneriui, kur netrukdytų mintys apie draugus, vaikus, tėvus, svarbius reikalus.

Beje, jei negalite kūniškiems malonumams skirti visos nakties, preliudiją padarykite jau vakarėjant. Artėjant žiemai vis ilgėjantys vakarai - puikus laikas mėgautis meile.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų