Dvasinis skausmas – pats baisiausias. Tikriausiai su tuo sutiktų kiekvienas, kuriam teko patirti skausmingas meilės kančias, ar tiesiog gyvenimiškus nuopolius, iš kurių išsikapanoti labai sunku. Deja, vaistų nuo to nėra. Išgėrus piliulę – nepalengvės.

Gyvenimas nuolatinėje tamsioje tuštumoje, į kurią neprasiskverbia nei vienas šviesos spindulys – baisus išbandymas kiekvienam. Nesvarbu kas tu esi: paprasta namų šeimininkė, banko darbuotoja ar milijonierius, kuriam regis nieko gyvenimo netrūksta. Viską naikinanti tuštuma gali užklupti kiekvieną.

Dažniausiai tuo metu, kai žmonės karštligiškai ieško būdų išsikapstyti, į dienos šviesą - išlenda magija, neretai persikūnijusi į paskutinę viltį. Kyla klausimas, ką gali duoti būrėjai, kad neretai ištikus bėdai kreipiamės būtent į juos?

Vieno atsakymo būti negali. Kiekvienas žmogus turi savų motyvų. Vieni lankosi iš smalsumo, kiti - norėdami gauti atsakymus į gyvenimiškus klausimus. Bet dažniausia apsilankymų priežastis – neviltis. Ypatingai aiškiai tai juntama visuotinio nuosmūkio – krizės metu. Neviltis skatina žmones ieškoti ne sprendimo būdo, o paprasčiausio palaikymo. Viltis sužadina dvasines jėgas, optimizmą, skatina labiau pasitikėti savimi ir su džiaugsmu žvelgti į ateitį.

Įsivaizduokite, kad kažkas jums papasakojo apie nepaprastai gerą būrėją, kurios žodžiai visuomet išsipildo. Atkeliaujate pas ją su savo problemomis ir išgirstate standartinius žodžius: „Nesijaudink, viskas prieš akis. Dabar tau sunkus periodas, bet po metų viskas apsivers aukštyn kojomis. Matau turtingą vyrą ir prabangų gyvenimą…“. Nejaugi tai nepamalonins jūsų širdies? Nejaugi bent trumpam nesukurs šviesių iliuzijų?

REKLAMA

Deja, efektas bus trumpalaikis ir neduodantis jokių garantijų. Ateities spėjimas (būtent, SPĖJIMAS!) neužtikrins jūsų ateities, ir neišmokys išspręsti problemų. Jis panardins jus į fantazijų pasaulį, tačiau neparodys kelio, kaip iki jo nueiti.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų