Vilniaus automobilių servisai pradeda įgyvendinti užsienyje jau senai naudojamą praktiką –diegti vaizdo kameras, kuriomis galima realiu laiku stebėti, kaip taisomas automobilis. Viena pirmųjų įmonių, kurių patalpose jau sumontuota tokia sistema tapo nedidukas „Adanos“ servisas. „Gyvename pavojingais laikais, kai nežinome, ko tikėtis iš svetimų žmonių“, ‒ komentuoja įmonės vadovas Simonas Portnojus.

Judrioje Ukmergės gatvėje įsikūręs autoservisas tokią paslaugą pasiūlė prieš kelis mėnesius. Galimybė stebėti savo automobilį per internetą yra rizikinga, tačiau daug dėmesio susilaukianti naujovė.

„Žinome, kad daug autoservisų nemėgsta rodyti savo vidinės virtuvės klientams, tačiau mes pasirinkome kitą kelią – esame atvirti ir norime, kad mūsų klientai visada žinotų, kas vyksta su jų automobiliais“, - naujovę pristatė S. Portnojus.

Anot vadovo, įdiegta naujovė jau pasiteisino: „Kiekvienas automobilio savininkas nori būti įsitikinęs, kad jo transporto priemonė yra patikimose rankose: kad niekas nevogs kuro, kad remontuos automobilį profesionaliai ir kokybiškai. Dėl to savo automobilio stebėjimas yra sparčiai populiarėjantis“.

Sistema veikia labai paprastai. Automobilių vairuotojams duodamas prisijungimas prie internetinės svetainės, kurioje galima stebėti autoservise įrengtas kameras. Jose galima matyti viską, kas tuo metu yra daroma su automobiliu.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų