• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Prabėgus dvidešimčiai metų nuo to laiko, kai rinkoje pasirodęs pirmosios kartos „Twingo“ sukėlė tikrą perversmą mažų automobilių segmente, šiandien „Renault“ į savo garsųjį modelį pažvelgė nauju žvilgsniu. Pradėję nuo švaraus lapo ir semdamiesi įkvėpimo iš pirmojo „Twingo“ bei „Renault 5“ sėkmės, bendrovės inžinieriai ir dizaineriai sukūrė naują, novatorišką, judrų ir ypač smagų vairuoti automobilį.

REKLAMA
REKLAMA

Šiandien, vasario 14 d., „Renault“ atidengia savo naująjį „Twingo“, kuris visiems sušvis keturiomis ryškiomis spalvomis ir patrauks dėmesį tikrai atkakliu savo charakteriu.

REKLAMA

Siekdami sužadinti novatoriškumo dvasią, kuria taip ryškiai alsavo 1992 m. išleisti pirmieji „Twingo“, 2008 m. „Renault“ inžinieriai ir dizaineriai, aukštai iškėlę reikalavimų sau kartelę ir tvirtai laikydamiesi tos filosofijos, kuri nuo pat pirmųjų žingsnių lydėjo kultinį modelį, per stulbinamai trumpą laiką tapusį „Renault“ kūrybiškumo simboliu, ėmėsi iššūkių kupinos misijos – naujos kartos „Twingo“.

REKLAMA
REKLAMA

Šį kartą siekta sukurti tokį automobilį, kuris, nepaisant savo mažų gabaritų, būtų dar erdvesnis ir judresnis. Tai reiškė, kad reikės galvoti apie modelį su gale montuojamu varikliu, nepaisant to, kad tokią idėją neišvengiamai lydės ir didesnės projektavimo išlaidos.

„Renault“ idėjos savo atgarsį surado bendrovėje „Daimler“, kuri tuo pačiu metu tyrinėjo naujos kartos dviviečių ir keturviečių „Smart“ versijų idėjas. Po netrukus įvykusių derybų 2010 m. abi įmonės pasirašė bendradarbiavimo sutartį, oficialiai uždegusią žalią šviesą bendram naujojo „Twingo“ ir naujų dviviečio bei keturviečio „Smart“ versijų projektavimui.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Gale sumontuotas variklis – tai didelis nediduko miesto automobilio pliusas. Dėl tokio sprendimo ne tik atsiranda daugiau erdvės priekyje, bet ir žymiai pagerėja sukimosi spindulys. Todėl gyvenvietėse ir automobilių aikštelėse naujasis „Twingo“ yra stebėtinai manevringas – tereikia vos kelis kartus pasukti vairą.

Daugiau informacijos apie automobilio variklius ar kitas technines savybes prancūzai dar neišviešina. Na o oficialus automobilio debiutas įvyks kovo mėnesį, Ženevos automobilių parodoje.

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų