Jau pristatyta padanga „Michelin X-Ice North 3“, skirta Šiaurės Europos šalių regiono ir Rusijos rinkai. Trečiosios kartos dygliuotose padangose panaudotos trys patentuotos naujovės: dyglių sistema „Michelin Smart Stud System“, sukibimo technologija „Ice Powder Remover“ ir naujas gumos mišinys „Michelin ThermoActive“. Tyrimai rodo, kad naujoji padanga sutrumpina stabdymo kelią ir padidina pajudėjimo iš vietos galią.

Naujoji padanga pagaminta atlikus tyrimus ir apklausus daugiau nei 4 tūkst. Kanados, Rusijos, Švedijos ir kitų Europos šalių vairuotojų bei ištyrus beveik 12 tūkst. situacijų, kuriose vairuotojai prarado transporto priemonės valdymą, pavyzdžiui, kai kelias padengtas ką tik iškritusiu, tirpstančiu ar suledėjusiu sniegu. Tyrimų duomenimis, naujosios padangos stabdymo kelias ant ledo sutrumpėjo 10 proc., o pajudėjimo iš vietos galia ant sniego padidėjo 4 proc.

Naujoji „Michelin“ padanga atitinka nuo 2013 m. Švedijoje ir Suomijoje įsigaliojusį naują reglamentą, ribojantį dyglių skaičių viename metre protektoriaus, kuriuo siekiama apsaugoti kelio dangą ir mažinti besidėvinčios dangos dalelių emisiją.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų