Mėlynojo ovalo prekės ženklas kaip reikiant susigadino savo reputaciją Indijoje, o kartu šiek tiek ir visame pasaulyje po to, kai internete pasirodė trys žemiau pateikti „Ford Figo“ skirtos spausdintinės reklamos maketai. Taip yra todėl, kad dviejose iš trijų reklamų, kurios kūrėjai yra „JWT India“ kompanija, vaizduojamos žeminančiose padėtyse su aiškia seksualine potekste surangytos moterys.

Nors kol kas nėra žinoma, ar šie maketai jau buvo išspausdinti laikraščiuose, ar pasirodė reklaminių skydų pavidalu, pati kampanija šaliai, kurioje išprievartavimus Jungtinės Tautos laiko nacionalinio masto problema, švelniai tariant yra pernelyg aštri.

Lakoniškai „palikite savo rūpesčius už nugarų“ pavadintai reklaminei kampanijai sukurtuose trijuose maketuose viskas sukasi apie erdvią „Figo“ bagažinę. Pirmajame iš jų pavaizduotas prie automobilio vairo sėdintis besišypsantis buvęs Italijos ministras pirmininkas Silvio Berlusconis, tuo metu bagažinėje sutalpintos trys menkai drabužiais pridengtos merginos surištomis rankomis ir kojomis. Reklamoje vaizduojamos tos moterys, kurios liudijo prieš politiką jo sekso byloje Italijoje.

REKLAMA

Analogiška tema parengtame antrame makete vizuojama laiminga Paris Hilton, o „Figo“ bagažinėje sėdi surištos Kardashian seserys. Prie Khloe Kardashian burnos pririštas vieną ir sekso žaislų primenantis kamuoliukas.

Taip pat yra ir trečiasis maketas, kuriame pagrindinis veikėjas yra Michaelis Shumacheris, o „Figo“ bagažinėje surišti sėdi trys jaunesni jo konkurentai „Formulėje 1“ – Fernando Alonso, Lewisas Hamiltonas ir Sebastianas Vettelis.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų