Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Antradienį (01.06) Marijampolės pataisos namų pareigūnai nuteistajam adresuotame siuntinyje aptiko mobiliojo ryšio telefoną ir beveik šimtą anabolinio steroido tablečių. Šie draudžiami daiktai buvo paslėpti dviejuose losjono flakonuose.

REKLAMA

Sausio 6-osios popietę prižiūrėtojai iš pašto atgabeno tą dieną gautus siuntinius. Pagal nustatytą tvarką, jų turinys tikrinamas nuteistųjų, kuriems jie skirti, akivaizdoje.

Už pasikėsinimą nužudyti nuteistam 26 metų panevėžiečiui Andriui Žukauskui adresuotame siuntinyje buvo įvairių kūno priežiūros priemonių - dantų pastos, muilo, skutimosi putų, kremo, losjonų. Apžiūrėdami šiuos daiktus prižiūrėtojai dviejuose kūno losjono "Adidas" flakonuose ir aptiko draudžiamų daiktų.

REKLAMA
REKLAMA

Viename jų buvo į prezervatyvą įdėtas mobilusis telefonas "Siemens A35" su išankstinio mokėjimo SIM kortele "Labas" bei kroviklio antgaliu, kitame - 99 nedidelės baltos spalvos tabletės. Visos jos buvo su originaliu įpakavimu - skaidriu plastiku ir folija. Pakuotės buvo sukarpytos po vieną tabletę ir įkištos į prezervatyvą. Nustatyta, jog tai vadinamasis "metanas" - sportininkams gerai žinomas anabolinis steroidas "Metandrostenolon".

Mūsų šalyje šis preparatas neregistruotas, todėl oficialiai neimportuojamas ir negali būti pardavinėjamas. Įtariama, kad į Lietuvą jis patenka kontrabandos būdu.Anaboliniai steroidai yra įtraukti į sąrašą daiktų, kuriuos nuteistiesiems pataisos namuose turėti draudžiama.

Siuntinys A. Žukauskui su telefonu ir metandrostenolonu atėjo iš Panevėžio, tačiau pareigūnai neabejoja, kad nurodyta siuntėjo pavardė bei jo adresas - iš piršto laužti.

REKLAMA
REKLAMA

A. Žukauskas pareigūnus tikino siuntinio laukęs, tačiau visai ne iš to asmens. Apie losjone paslėptus mobilųjį telefoną ir "metaną" tvirtino nieko nežinojęs.

Dukart teistas panevėžietis A. Žukauskas nuo 2002 metų rugpjūčio Marijampolės pataisos namuose atlieka bausmę už pasikėsinimą nužudyti sunkinančiomis aplinkybėmis. Į laisvę A. Žukauskas turėtų būti paleistas 2007-ųjų pabaigoje.

Marijampolės pataisos namuose šiuo metu bausmes atlieka daugiau kaip 1100 po keletą kartų teistų vyrų.

ELTA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų