• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Sp. psl.

(Paruošė A. J. )

Seksas Olimpinėse žaidynėse

Pekino valdžia per 2008-jų metų Olimpines žaidynes išdalijo apie pusę milijono prezervatyvų. Jie kartu su lankstinukais anglų, prancūzų ir kinų kalbomis apie lytiniu keliu plintančių ligų grėsmę buvo dalijami visiems Olimpiados dalyviams ir gerbėjams. Tai padaryta įvertinus daugiametę olimpinių žaidynių patirtį ir norint sportininkus apsaugoti nuo smarkiai pasaulyje plintančios ŽIV epidemijos.

REKLAMA
REKLAMA

Kaip papasakojo buvęs Anglijos stalo teniso čempionas ir komentatorius Metju Risas, seksas su sportu ne tik suderinami dalykai, bet olimpiniame kaimelyje tai tampa tiesiog sekso festivaliu. O olimpinis medalis - tai raktas į gerbėjų širdis ir jų kambarius. M. Risas teigia, kad per Olimpines žaidynes apie geriausius pasaulio sportininkus sukiojasi pulkai gerbėjų, pasiruošusių išpildyti bet kokį nugalėtojo norą.

REKLAMA

Buvęs sportininkas papasakojo, kad pirmą kartą į Olimpiadą jis nuvažiavo 1992-aisiais, kai toji vyko Barselonoje. Čia per dvi su puse savaitės jis turėjo gerokai daugiau sekso partnerių negu iki tol per visą savo gyvenimą. "Įsivaizduojate, koks tai buvo stebuklas man, 21 metų vaikinui su kreivais dantimis! - sakė M. Risas.

REKLAMA
REKLAMA

Daugeliui sportininkų, iki tol neturėjusių laiko seksui, Olimpiada tapo ne tik sportinių pergalių, bet ir sekso pasiekimų simboliu. Akį traukė ir trumpus sijonėlius dėvinčios asistentės, ir tribūnose besišypsančios gerbėjos, ir pasitempusios sportininkės.

Dėl aplinkinių dėmesio varžėsi ne tik vyrai. Alkanus žvilgsnius svaidė ir aplinkiniams akinančias šypsenas dalijo ir sportininkės. Nei vieni pietūs, nei vienas kavos gėrimas neapsiėjo be flirto su merginomis. "O tais momentais, kai sportininkas patirdavo nesėkmę ir iškrisdavo iš tolesnių varžybų, aistra prasiverždavo dar agresyviau - tuomet puldavo į glėbį nesirinkdamas nei su kuo, nei kur" - sakė Metju.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Tas pats pasikartojo ir 2000-aisiais Sidnėjuje ir šiais metais - Pekine.

M. Riso nuomone, į vyrus čempionus žiūrima kitaip nei į nugalėtojas moteris. Kai tik vyriškis laimi auksą, jis tampa visuotinio dėmesio centru - juo žavisi ir aikčioja visi aplinkui, o daugelis merginų pasiruošusios tuoj pat gultis su čempionu į lovą.

REKLAMA

Tuo tarpu moterys čempionės savo kolegų dėmesiu pasigirti negalėjo. Pastarųjų žvilgsniai krypo ne į nugalėtojas, o į gražuoles, kurios liko be apdovanojimų ar visai nepasiekė jokių sportinių rezultatų.

Tuo pat metu rusų spaudoje pasirodė pasakojimų apie girtuokliavimą olimpiniame kaimelyje. Rusų plaukikai per naktis girtaudavo, rūkydavone tik cigaretes, bet ir žolę ir dėl to iš Olimpiados grįžo be veik be medalių.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų