Antradienį Rusijos krepšinio Superlygos A pirmenybių vienintelėse rungtynėse tarp klubų turinčių po du lietuvius Sankt Peterburgo "Spartak" namie 92:86 (26:22, 14:24, 29:21, 23:19) įveikė Novosibirsko "Lokomotiv" ekipą.

Pirmąją pergalę antrajame mače iškovojusių šeimininkų gretose rezultatyviausiai žaidė Genadijus Silantjevas ir Artiomas Kuziakinas, pelnę atitinkamai 20 ir 17 taškų.

Lietuviai - Mindaugas Burneika ir Mantas Ignatavičius - nugalėtojams pelnė po 8 taškus.

M.Burneika per 17 minučių pataikė vieną dvitaškį iš 4, vieną tritaškį iš 3, realizavo tris baudų metimus, atkovojo du kamuolius ir atliko du rezultatyvius perdavimus.

Įžaidėjo pozicijoje debiutavęs M.Ignatavičius per 28 minutes pataikė tris dvitaškius iš 6, du baudų metimus iš trijų, atkovojo 5 ir perėmė du kamuolius, atliko du rezultatyvius perdavimus bei suklydo tris kartus.

Rezultatyvesni buvo "Lokomotiv" ekipoje žaidę lietuviai Saulius Kazevičius ir Nerijus Varnelis. Jie į šeimininkų krepšį įmetė atitinkamai 12 bei 11 taškų ir rezultatyvumu nusileido tik Denisui Sevastjanovui (19 tšk.) ir Sergejui Griozinui (18 tšk.).

S.Kazevičius per per 28 minutes pataikė tris dvitaškius iš 5, vieną tritaškį iš 6, realizavo visus tris baudų metimus, atkovojo 1 kamuolį, atliko 6 rezultatyvius perdavimus bei suklydo tris kartus.

N.Varnelis per 24 minutes pataikė tris dvitaškius iš 5, vieną tritaškį iš dviejų, du baudų metimus iš 4, atkovojo 4 kamuolius, atliko du rezultatyvius perdavimus bei blokavo varžovų metimą.

Tai buvo antrasis Novosibirsko krepšininkų pralaimėjimas trylikos komandų turnyre.