• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Pralaužta geležinė uždanga

Vis dėlto smagu - žengtas dar vienas žingsnis Europos link. Lietuvos klubuose įvyko estų sekso žvaigždės Kristi pasirodymų maratonas. Pirmasis Lietuvoje apie estų nimfomanę papasakojo Henrikas Vaitiekūnas. Tada ir sužinojome, kuo garsi broliška mums šalis. Kristi pasakojo apie savo norus scenoje pasimylėti su 300 vyrų. Iš karto pamatėm, kiek mes atsilikę. Prabėgo nedaug laiko, ir visa, ką turi geriausio, estai parodė ir mums. Kai ką tai šokiravo. Juk dar neseniai Lietuva garsėjo kaip rūtų darželių ir geltonkasių kraštas. O dabar jau turime viską. Scenoje galime žiūrėti ne tik į gražiai nuskustus ir "iščiustytus" kūšiukus, varvinti seilę matant atvertus moterų tarpkojus, bet ir grožėtis moterų meilės aktais. Tai, kas iki šiol buvo prieinama tik labiausiai išsivysčiusių šalių žiūrovams, tapo prieinama ir mums. Aišku, visada atsiras tokių, kurie rėks, kad tai begėdiška ir pavojinga tautos dvasinei sveikatai, tačiau gydytojai teigia, kad labiausiai kenkia susilaikymas.

REKLAMA
REKLAMA

Taigi Kauno, Klaipėdos ir Vilniaus klubai, kuriuose savo meną demonstravo pornografijos teatro aktorė Kristi ir jos partnerė, buvo pilni vojeristų (vyrų ir moterų, turinčių potraukį stebėti lytinius organus arba kitų atliekamą lytinį aktą). Beje, medikai sako, kad ne visi vojeristai impotentai. Dalis jų gali atlikti ir normalų lytinį aktą. Bet tai - tarp kitko. Ir impotentai, ir ne impotentai galėjo stebėti ne tik tuos organus ar lytinį aktą su vibratoriumi, bet ir Kristi piešimo seansus. Mergina, lytiniu organu laikydama teptuką, nupiešė visai gražius paveikslus. Iš karto matyti, kad uosčiusi dailės mokslų ir tik tamsių pedagogų buvusi nesuprasta - už piešimą antruoju galu pašalinta iš dailės gimnazijos. Pažanga visada reikalauja aukų. O lietuvaičiams taip tapyti paveikslai patiko. Kaune makštimi pieštas paveikslas buvo parduotas už 400, Klaipėdoje - už 300, o Vilniuje - už 100 litų. Vilniečiai, matyt, vaidina intelektualus ir nesupranta tikrojo meno.

Su Kristi turėjo galimybę pabendrauti ir interneto lankytojai. Aštuoniolikmetė atvirai pasakojo, kad nekaltybę prarado 13 metų ir kad žada tapti politike. Gal po kelerių metų mergina atvyks į Lietuvą kaip Estijos ambasadorė ir ateis pas mūsų prezidentą į susitikimą taip, kaip ją mama pagimdė.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų