Seimas per šių metų pirmąjį pusmetį išleido 1,4 mln. litų Seimo narių ir Seimo darbuotojų komandiruotėms, tačiau tai beveik 600 tūkst. litų mažiau, nei buvo planuota.

Tai rodo Seimo kanceliarijos Finansų departamento ketvirtadienį (08.28) Seimo valdybai pateikti duomenys.

Parlamentarų komandiruotėms išleista 848 tūkst. litų. Daugiausiai - po 130 tūkst. litų - kainavo Seimo delegacijų Europos Tarybos Parlamentinėje Asamblėjoje ir Europos Konvente komandiruotės.

Daugiausia kainavo Seimo pirmininko pavaduotojo socialdemokrato Vytenio Andriukaičio komandiruotės. 25 komandiruotėms, trukusioms 83 dienas, išleista 89 tūkst. litų - dvigubai daugiau negu bet kuriam kitam Seimo nariui.

V. Andriukaitis į komandiruotes dažniausiai vyko kaip parlamentinio Europos reikalų komiteto vadovas ir Seimo delegacijos Konvente narys.

Antrasis pagal komandiruotėms išleistų lėšų dydį - opozicinės Liberalų ir centro frakcijos narys Algirdas Gricius. Jis taip pat buvo Seimo delegacijos Konvente narys. Trečiasis - Seimo Užsienio reikalų komiteto pirmininkas, Seimo delegacijos NATO Parlamentinės Asamblėjoje pirmininkas Gediminas Kirkilas.

Konservatoriaus Vytauto Landsbergio komandiruočių išlaidos tesiekia 4,7 tūkst. litų.

Per pirmąjį šių metų pusmetį Seimas neišleido nė lito socialdemokrato Eduardo Kaniavos komandiruotėms.

Iš viso pirmajame pusmečiui parlamentarų ir Seimo darbuotojų komandiruotėms buvo skirta 1,98 mln. litų, tačiau dalį lėšų pavyko sutaupyti, nes Europos Parlamentas apmokėjo Seimo stebėtojų komandiruočių išlaidas.

BNS


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų