Pavasarį LNK televizija pradės kviesdama kurti jaukesnį ir saugesnį pasaulį, išvysti daugiau šviesių spalvų, ištarti daugiau šiltų žodžių. Šių metų Gerumo dieną, kovo 1-ąją, LNK kartu su savo partnere farmacijos kompanija "GlaxoSmithKline" ypatingą dėmesį skirs akliems ir silpnaregiams vaikams, kviesdama padėti tiems, kurie mūsų nemato.

LNK duomenimis, Lietuvoje yra apie 8000 aklų ir silpnaregių. Iš jų beveik 3000 visiškai nemato. Apie 900 iš jų - vaikai.

Pirmą pavasario dieną LNK televizija pati skirs pinigus ir kvies visus žiūrovus aukoti pinigų neregiams vaikams. Visi surinkti pinigai bus skirti Aklųjų ir silpnaregių ugdymo centrui paremti. Šiam centrui reikia knygų Brailio raštu ir specialių laikrodžių akliesiems, magnetolų, akinių, drabužių ir žaislų.

Telemaratono metu bus skelbiami telefono numeriai, kuriais skambindami žiūrovai galės aukoti 5 arba 10 litų.

Galinčius ir norinčius paaukoti didesnę sumą LNK kviečia atvykti į telemaratono studiją ir paaukoti lėšas tiesioginio eterio metu bei dalyvauti labdaros aukcione ir išpirkti Pagrindinio rėmėjo simbolį. LNK žada viešai paskelbti detalią finansinę ataskaitą apie surinktas lėšas.

LNK darbuotojai jau įgyvendino 100 vaikų globos namų auklėtinių norų. Vienos iš "Maximanijos" užduočių šeimai buvo atsiminti šimtą vaikų norų pagal jų nuotraukas. LNK darbuotojai dovanas nuvežė į trejus Vilniaus vaikų globos namus.

REKLAMA

Prieš prezidento rinkimus LNK laidoje "Šeši nuliai - milijonas" žaidė kandidatai į prezidentus Kazimiera Prunskienė, Algimantas Matulevičius ir Eugenijus Gentvilas. Žaidime išloštą pinigų sumą (apie 7000 Lt) politikai paaukojo vaikams. Už šiuos pinigus LNK vaikų globos namams padovanojo du muzikinius centrus ir televizorių.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų