2005 m. spalio 15 d., šeštadienį Vilniuje, „Siemens Arenoje“ įvyks „Nike aerobikos konvencija ‘05“. Tai – sporto renginys, kurio metu visame pasaulyje žinomi aerobikos instruktoriai iš užsienio ir geriausi šios srities specialistai Lietuvoje surengs masinius aerobikos užsiėmimus, skaitys paskaitas apie žmogaus sveikatą ir fitneso vadybą.

Projekto organizatorius – fitneso mokymo centras „Aeromix“, partneris – parduotuvių tinklas „City Sport“, prekiaujantis „Nike“ produkcija.

„Aerobika – universaliausia kalba, suprantama įvairiausių rasių, tautybių ir įsitikinimų žmonėms. Tai įrodo visame pasaulyje vykstančios ir nuolat populiarėjančios aerobikos konvencijos“, - sako renginio svečias iš Argentinos Guillermo Vega. Šis visame pasaulyje žinomas aerobikos instruktorius ir sporto renginių organizatorius pasižymi ilgamete patirtimi ir išskirtiniu, tik jam būdingu mokymo stiliumi. Per pastaruosius 10 metų G. Vega davė pusę tūkstančio interviu tarptautiniams spaudos leidiniams, prestižinėms radijo ir televizijos stotims.

„Nike aerobikos konvencijos ‘05“ svečių sąraše yra ir kitas aukščiausios kvalifikacijos aerobikos treneris – Miguel Benitez iš Argentinos, taip pat – žinomi tarptautinių aerobikos konvencijų dalyviai Sergej ir Lena Pavliuk iš Rusijos bei geriausi šios srities specialistai Lietuvoje.

REKLAMA

„Neabejoju, kad renginio programa sudomins įvairiausio amžiaus sporto mėgėjus ir specialistus, - teigia parduotuvių tinklo „City Sport“, prekiaujančio „Nike“ produkcija, pirkimų ir pardavimų vadybininkas Tomas Masaitis. - Tarptautinis sporto industrijos lyderis „Nike“ nėra tik sportinės aprangos, avalynės ir atributikos gamintojas. Mūsų misija – populiarinti sportą, siekti, kad sveikas, aktyvus gyvenimo būdas taptų madingas.“

„Nike aerobikos konvencijos ‘05“ programoje numatyti teoriniai ir praktiniai aerobikos užsiėmimai „pre-convention“, skirti aerobikos instruktoriams, kūno kultūros dėstytojams ir mėgėjams, treniruotė ,,Fitness Bike“ su specialiais salės dviračiais, senovine Rytų pratimų sistema pagrįsta treniruotė „Tai Chi“ ir kiti užsiėmimai.

Konvencijos, paženklintos visame pasaulyje žinomu „Nike“ ženklu, gerai žinomos Rusijos, Lenkijos, Olandijos, kitų šalių aerobikos mėgėjams ir profesionalams. Lietuvoje ši aerobikos konvencija, savo dydžiu neturinti analogų Baltijos šalyse, rengiama antrą kartą.

Bilietus į „Nike aerobikos konvenciją ‘05“ galima įsigyti UAB „Tiketa“ prekybos vietose ir internete adresu www.Tiketa.lt.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų