Sekmadienį Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariajame čempionate sužaistos trejos rungtynės, kuriose dvi pergales iškovojo šeimininkai ir vieną svečiai.

Rungtynes svečiuose laimėjo Bostono "Bruins" ledo ritulininkai, 4:3 (0:0, 2:3, 1:0, 1:0) po pratęsimo įveikę Anaheimo "Mighty Ducks" ekipą.

Pergalingą įvartį 5-ąją pratęsimo minutę įmušė Sergejus Samsonovas. Be jo nugalėtojų gretose pasižymėjo du įvarčius įmušęs Mike`as Knuble ir vieną - Brianas Rolstonas.

Jau penktąsias rungtynes iš eilės pralaiminčiam Anahaimo klubui du įvarčius pelnė Steve`as Rucchinas ir vieną Vaclavas Prospalas.

Kituose sekmadienio mačuose Čikagos "Blackhawks" ekipa 3:1 įveikė Nešvilio "Predators" komandą, o Dalaso "Stars" ledo ritulininkai tokiu pat rezultatu - 3:1 - nugalėjo Minesotos "Wild" klubą.