Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Lietuvos ir Latvijos pasienyje muitininkai sulaikė siuntą sportinių drabužių su falsifikuotais garsių firmų prekiniais ženklais, o pas kontrabandą gabenusio vilkiko keleivį aptiko nedeklaruotos valiutos.

REKLAMA

Iš Latvijos per Smėlynės kelio postą vykusį krovininį vilkiką muitininkai sustabdė ir patikrino penktadienį, pranešė Muitinės kriminalinė tarnyba

JAV registruotai ofšorinei kompanijai priklausantį krovinį vežęs vairuotojas deklaravo gabenantis sportinius rūbus, kurių vertė siekia 30 tūkst. litų.Išvažiuojantį iš posto vilkiką pakartotiniam patikrinimui sustabdė muitinės kriminalistai, kurie turėjo duomenų, kad šiuo vilkiku gali būti gabenama plataus vartojimo prekių kontrabanda.

REKLAMA
REKLAMA

Vilkikas buvo palydėtas į Vilniuje esantį Kirtimų krovinių postą ir kruopščiai patikrintas. Įtariama, kad krovinys gabentas pažeidžiant intelektinės nuosavybės teises - tarp vežtų drabužių rasta falsifikuotų kompanijos "Adidas" sportinių marškinėlių ir sportinių kelnių bei kompanijos "Nike" sportinių marškinėlių. Tikslus jų kiekis nustatinėjamas.

Muitininkai įtaria, kad krovinio vežėjo pateikta TIR knygelė yra suklastota. Be to, įtariama, kad vežėjas prekių įvežė daugiau, nei jų deklaravo.

Patikrinimo metu taip pat nustatyta, kad vilkiku vykęs keleivis vežėsi nedeklaruotos valiutos - maždaug 6 tūkst. JAV dolerių. Jam buvo surašytas administracinių teisės pažeidimų protokolas.

BNS

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų