• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Kelionių kaleidoskopas

Turkija. Antroje gegužės pusėje stebėtinai atpigo kelionės į šią šalį. Dviejų savaičių poilsis keturių žvaigždučių viešbutyje kainuos apie 650 JAV dolerių. Gegužės pradžioje gyvenimas dviem trijų žvaigždučių viešbutyje Alanijoje tekainavo 268 JAV dolerius. Spėjama, kad tokio kainų kritimo priežastys - vėl prasidėję įkaitų grobimai ir neteisinga informacija. Stambieji turizmo operatoriai buvo pranešę, kad dėl numatomo vokiečių ir skandinavų antplūdžio kitiems vietų viešbučiuose nebeužteks, tačiau taupumu garsėjantys vokiečiai į Turkiją mieliau vyksta spalio ar lapkričio mėnesiais, kai viešbučiai suteikia didesnes nuolaidas. "Novaturas", organizuojantis keliones iš Lietuvos į Turkiją, kainų nemažina. O kam? Ir taip beveik visi kelialapiai jau išparduoti.

REKLAMA
REKLAMA

Ukraina. Patvirtinus naujausias Administracinio kodekso pataisas kelių policininkai nebegalės atiminėti vairuotojų pažymėjimų. Sumažintos ir piniginės baudos. Už greičio viršijimą numatyta tik 17 grivinų (apie 12,5 lito) bauda, kuri gali būti skiriama leistiną greitį viršijus ne mažiau kaip 20 kilometrų per valandą. Iki 12,4 lito sumažintos baudos už važiavimą degant raudonam šviesoforo signalui, neteisingai lenkiant ar važiuojant per sankryžą bei namie užmiršus automobilio dokumentus.

REKLAMA

Didžioji Britanija. Britai nuo seno didžiavosi savo geromis manieromis ir delikačiais santykiais su kaimynais, tačiau dabar Britanijos piliečiai įgijo nepavydėtiną Europos storžievių reputaciją. Tai pastebėjo net vietos politikai. Premjeras Tonis Bleiras neseniai pažadėjo kovoti su "Chamizmo atmosfera" ir agresija. Storžieviškai elgiasi ne tik patys vargingiausieji britai. Vis dažniau pasireiškia "kelių įkarštis", kai vienas kitą keikia vairuotojai, "oro įkarštis", kai grubumas nukreipiamas prieš stiuardeses, ir net "pirkimo įkarštis", kurio aukomis tampa pirkėjai parduotuvėse.

REKLAMA
REKLAMA

Rusija. Nuo gegužės 27 dienos Sankt Peterburgas savaitei taps Europos karnavalų sostine, mat čia vyks Europos karnavalinių miestų asociacijos konvencija. Laukiama daugiau kaip 30 šalių delegacijų. Vaikų gynimo dieną - birželio 1-ąją - Vasiljevo saloje vyks Tarptautinis vaikų karnavalas, o suaugusieji galės pasilinksminti naktiniame karnavale-parade "Šokių maratonas".

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Austrija. Viena tikisi tapti Europos kultūros sostine. Austrijos vyriausybė skyrė 100 milijonų svarų stambiausio pasaulyje Šiuolaikinio meno centro statybai. Kai kito mėnesio pabaigoje centras atvers savo duris, lankytojai išvys žymiausių pasaulio kūrėjų darbus.

Saudo Arabija. Vasarą šioje šalyje vienu metu susituoks pusantro tūkstančio jaunikių ir nuotakų. Masines vestuves Džidos mieste organizuoja Labdaros fondas. Preliminariai šiam tikslui fondas išeikvos apie 4 milijonus dolerių. Iki šiol didžiausios masinės vestuvės vyko praėjusių metų gruodžio mėnesį Jungtinių Arabų Emyratų sostinėje Abu Dabyje, kur susituokė daugiau kaip 600 porų.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų