Į nacionalinį Eurovizijos atrankos finalą patekusi „ERGO FINE“ kreipėsi į Lietuvos policiją prašydama pradėti ikiteisminį tyrimą dėl skleidžiamų gandų apie šią grupę, teigiama šios popgrupės išplatinatme pranešime spaudai.

Kaip teigiama pranešime „grupės nariai dar užvakar sulaukė eilės grasinimų internete, jog jei jie nepateiks prašymo pasitraukti iš Eurovizijos finalo bus paskleista neva juos kompromituojanti medžiaga“.

ERGO FINE nariai norėtų paneigti apie juos skleidžiamus gandus.

ERGO FINE dalyvavimas „Eurovizijoje“ nėra susijęs su reklamine „ERGO Lietuva“ veikla. Muzikinė „ERGO Lietuva“ darbuotojų veikla ir darbas yra du atskiri ir tarpusavyje visai nesusiję dalykai. „ERGO Lietuva“ nedaro jokios įtakos ERGO FINE pasirodymams ar veiklai. Pats grupės pavadinimas buvo išrinktas burtų keliu traukiant raštelius su siūlomu grupės pavadinimu.

„Mums juokingi ir absurdiški internete pasirodę kaltinimai, kad mūsų pasirodymui „ERGO Lietuva“ skyrė 1 mln. eurų, privertė darbuotojus balsuoti už mus ar nupirko visą Lietuvą. Belieka apgailestauti, kad konkurencinėje kovoje dėl prizinės vietos pasirenkami tokie metodai,“- sakė „ERGO FINE“ vokalistas Rimas Juškys.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų