Skandalai ir nesusipratimai tapo neatsiejama dainininkės Džordanos Butkutės įvaizdžio dalimi. Jos nuopuoliais ir pakilimais, pridėdami nemažai prieskonių, gardžiuojasi dienraščiai ir televizijos laidos. Neseniai sprogo dar vienas burbulas apie Džordanos pomėgį skolintis ir negrąžinti drabužių bei jos įsisenėjusį potraukį stikliukui.

Atlikėja visa tai vadina šmeižtu ir atsirevanšuodama tvirtina, kad jos namuose yra tiek rūbų, kad galėtų dvidešimt merginų aprengti. O nuo seniai klijuojamos alkoholikės, narkomanės etiketės ji jau pavargo gintis. Tačiau su popscenos legenda šnekėsimės ne apie pučiamus burbulus ar klijuojamas etiketes, bet apie jos nuolat besikeičiantį įvaizdį. Juolab kad patys žmonės sutikę nuolat jai sako, jog dainininkė vis kitokia. Džordana atvirai tauškėjo, kiek per dieną savo garderobui gali išleisti pinigų, kur perka apatinį trikotažą. Atrodo, apie savo įvaizdį galėtų pliurpti nesustodama kelias paras, tačiau mūsų pokalbis užsitęsė trumpiau, nes Džordana skubėjo į soliariumą...

Vaikystės „prikolai“

Dainininkei nepatinka monotonija, todėl mėgsta keistis, anot jos, kaip pats gyvenimas. Per dieną ji persirengia kelis kartus – eidama į parduotuvę, važiuodama į koncertus ar tiesiog sėdėdama namuose. Džordanos noras išsiskirti iš kitų pasireiškė dar vaikystėje. Iš pipetės guminio gaubtuko ji prisikarpydavo gumyčių ir susipindavo daug kasyčių. O kitą dieną su pasišiaušusia šukuosena keliaudavo į mokyklą. Labiausiai Džordanai patikdavo, kai mama su drauge jai iš plaukų padarydavo tinkliuką. Įvairiausius „prikolus“ būsimoji dainininkė kurdavo savo rankomis. Vienas iš tokių – ir šiandien neretai dėvimos megztos kojinės ant batų. Mokykloje jos uniformos sijonukas buvo trumpiausias, o nagai ilgiausi, padažyti rožiniu ar bespalviu laku. Džordana juokėsi, prisiminusi, jog mokykloje dėl išskirtinės išvaizdos į ją žiūrėdavo taip, lyg turėtų utėlių ar nešvarias ausis.

REKLAMA

Senienų neišmeta

Džordana visada buvo patenkinta savo išvaizdos eksperimentais. „Tik nepatinka kaip, atrodau dainos „Vienas namuose“ klipe. Ant mano plaukų toks bobiškas cheminis, kad pažiūrėjus juokas ima“, - prisipažino atlikėja. Džordanai visada prie širdies „lipdavo“ kasytės, todėl dabartinę savo šukuoseną vadina geriausia iš visų. Dar prieš Naujuosius metus trys merginos nuo 10 ryto iki 9 valandos vakaro dainininkei plaukus supynė į 179 kasytes. „Per tą laiką ir ant kilimo buvau užmigusi, ir į namus maisto užsisakėm“, - pasakojo Džordana.

Pokyčių eksperimentuotoja „prijaučia“ laisvam apsirengimo stiliui. „Mano stilius – laisvas, bet nesu laisvo elgesio moteris“, - kikeno atlikėja. Dažniausiai ji renkasi džinsiukus, megztuką ir kepurę. Vienoje namų kertėje turi spintą, kur laiko senus rūbus. Jų Džordana neišmeta – gaila geros medžiagos. Viena moteriškė iš dėvėtų rūbų parduotuvės visada jai palieka kokį gražesnį drabužį. Kartais ir iš naktinių baltinių dainininkė pasisiūdina palaidinę. Džordana mėgsta modeliuoti apdarą pati, tačiau paskutinius adatos dygsnius ji patiki siuvėjoms, kadangi namuose neturi siuvimo mašinos.

Stebina batais

Vis dėlto nereikalingas garderobas keliauja į konteinerį. „Išmečiau porą batų, bet juos padėjau gražiai prie konteinerio, kad galėtų pasiimti tas, kam jų reikia“, - sakė Džordana. Dainininkė net negalėjo suskaičiuoti, kiek dabar porų yra jos batų kolekcijoje. Pasak dainininkės, ji labai mėgsta savo batais stebinti žmones, todėl vienai porai kartais nepagaili kelių tūkstančių. Pavyzdžiui, Amerikoje už 2700 litų nusipirko stiklinius batus. Per skandalą išgarsėjusių raudonų batų Džordana jau nebeturės progos apsiauti, kadangi juos grąžino buvusiai draugei: „Tų batų nesiskolinau, juos man padovanojo per Kalėdas. Ji sakė, kad neturi kur jų kišti. O paskui pareikalavo atiduoti. Dabar iš Londono internetu užsisakiau dar geresnius batus – ilgus su daug sagčių“.

Silpnybė apatiniams

Per dieną savo garderobui Džordana gali išleisti nuo kelių dešimčių iki kelių tūkstančių litų. Mėgstanti pasilepinti grožio procedūromis ir besirūpinanti kosmetika vien lūpų blizgesiui ir akių tušui nepagaili daugiau kaip 100 litų. Kartais per vieną dieną iš dainininkės piniginės į parduotuvių kasas atsigula ir 3 tūkstantėliai. „Dažniausiai aš nusiperku, o tik po to pažiūriu į kainą“, - neslėpė savo vėjavaikiškumo Džordana.

REKLAMA

Dar viena popscenos žvaigždės silpnybė – apatinis trikotažas. Tiesiog negali pro jį ramiai praeiti. Jį perka visur – turguose, gerose parduotuvėse, nemažai parsigabena iš užsienio. Daugiausiai už apatinius yra paklojusi per keturis šimtus litų. „Iš Amerikos parsivežiau tokius apatinukus su trumpa suknyte ir vos matomais „stringais“, na, tokiu siūleliu“, - savo susižavėjimo neslėpė Džordana.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų