Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Gruodžio mėnesį penkerių metų gimtadienį atšventusi Klaipėdos didžėjų komanda “One Ear Stereo” šį penktadienį (01.03) kviečia pailsėti po švenčių maratono. Klube “Gravity” vakarėlyje “New Year’s Lounge” bus skatinama ne energija ir ritmingi šokiai, o tingėjimas, lepinimasis alkoholiniais kokteiliais, poilsis ant grindų, šildanti muzika, jauki atmosfera…

REKLAMA

Beveik prieš mėnesį “One Ear Stereo” pirmą kartą “Gravity” apvertė “aukštyn kojom” sukeisdami vietomis šokių aikštelę ir poilsio “chill-out” zonas.

“Buvo labai netikėta atėjus į klubą šokių aikštelėje rasti begalę pagalvėlių, mažus staliukus, ramų ir jaukų apšvietimą. Negana to, šokių aikštelė buvo apjuosta peršviečiamomis šilko juostomis. Patekus vidun galėjai pasijusti kaip kokiame kambaryje su dideliu būriu draugų. Jame pilna pažįstamų žmonių, lėtai gurkšnojančių lengvus alkoholiniu kokteilius, vienu metu besikalbančių apie viską ir nieką. Didžėjai su visa įranga buvo iškraustyti į klubo galą, kur ir buvo perkelta šokių aikštelė. Iš jų sukamų plokštelių sklido tingūs “lounge” muzikos garsai. Vakarėlis labiau priminė kieno nors gimtadienį nei oficialų renginį”, - apie “One Ear Stereo” “lounge” stiliaus vakarėlį pasakojo klubo “Gravity” atstovas Mindaugas Cukrus.

REKLAMA
REKLAMA

Pasak renginio organizatorių, tokie pat malonumai ir atmosfera laukia penktadienio lankytojų, nes didžėjai mano, kad po Kalėdų ir Naujųjų metų maratono “patingėti” norės visi susirinkusieji, “išvarginti” trankių linksmybių.

Šeštadienio naktį klube “Gravity” rengiamas vakarėlis “New Year’s Afterparty Breakz”. Jame plokšteles suks “Boogaloo” komandos didžėjai ir daugkartinis Lietuvos didžėjų čempionato nugalėtojas, grupių “G&G Sindikatas” ir “Skamp” DJ Mamania.

“Gravity News”

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų