„Lietuvos talentuose“ plojo atsistoję: magiškas pasirodymas atvedė į finalą

„Lietuvos talentų“ kovoms artėjant prie didžiojo finalo slenksčio dalyviai į viešumą meta vis stipresnius savo kozirius. Organizacija „Viduramžiai.lt“ antrajame pusfinalyje sulaukė itin daug žiūrovų palaikymo, o jų pasirodymas privertė vertinimo komisiją ploti atsistojus.

Specialiai šiam šou buvo pagaminti UV šviesoje šviečiantys, programuojami, interaktyvūs kostiumai.

„Jei mes atkūrinėjame viduramžius, tai ir atrodo kaip viduramžiai. Negyvuotume penkiolika metų, jei nerastume būdų, kaip nustebinti patys save ir išpešti iš to malonumą“, – prieš pasirodymą pasitikėjimo neslėpė originalus kolektyvas.

(48 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Lietuvos talentų filmavimas

Netrukus visi galėjo savo akimis įsitikinti, jog šie žodžiai ne iš piršto laužti.

„Aš nekenčiu šio vakaro, buvo tiek daug gerų pasirodymų. Jūsų pasirodymas visiškai nunešė. Tai ką jūs padarėte buvo originalu, nematyta. Tu žiūri ir galvoji, kaip čia viskas padaryta. Kartu tu nori nežinoti, tiek daug informacijos eina per mano smegenėles. Tai, ką jūs padarėte, buvo mažų mažiausiai stebuklinga“, – pasirodymą įvertino Justinas Jankevičius.

„Lietuvos talentuose“ – plojimai atsistojus: magiškas pasirodymas atvedė į finalą

Sekmadienio vakarą TV3 žiūrovai stebėjo antrąjį tiesiogiai transliuojamą „Lietuvos talentų“ pusfinalį.

Jame pasirodė dvylika dalyvių. Pasirodymus vertino šou teisėjai: Ineta Stasiulytė, Justinas Jankevičius ir Marijus Mikutavičius.

Kas pateks į projekto superfinalą sprendė žiūrovai balsuodami. Daugiausiai žiūrovų balsų surinko ir tiesiai į superfinalą pateko oro akrobatė Izabelė Kuzelytė.

Prieš teisėjų akis stojo ir savo šanso laukė „Auggi & Violeta DaQueen“ ir „Viduramžiai.lt“. Už šokėjus balsavo M. Mikutavičius, už iliuzijų šou J. Jankevičius, I. Stasiulytė. „Viduramžiai.lt“ – superfinale!

Pasirodymą žiūrėkite:


Rašyti komentarą...
G
Gediminas
2019-05-04 13:00:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai kas užsienyje jau atgyvena, LT kaip pasaulio stebuklas. Smagu, kad yra žmonių kurie stengiasi, jiems didžiausi plojimai. Bet komisija pati nuobuodžiausia visų laikų talentuose.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų