Milinytė sulaukė ypatingo svečio: nusirito ilgesio akmuo

Simonna – Lietuvoje daugiau žinoma savo pilnu vardu Simona Milinytė, ir toliau aktyviai siekia karjeros JAV. Šią vasarą naujo didelio filmo filmavimams Simona keliaus ir į Europą. Mergina yra pasirašiusi kontraktus ir filmui vasaros metu JAV, bei naujam internetiniam serialui, todėl jos tvarkaraštis yra gan aktyvus. Simona neleidžia laiko veltui.

Simona Milinytė (nuotr. asm. archyvo)
32

Tiesa, šiomis dienomis ji kitapus Atlanto sulaukė ir ypatingo svečio – merginą po kurio laiko aplankė jos tėtis Albertas.

(32 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Simona Milinytė sulaukė ypatingo svečio

„Laukiau, laukiau ir pagaliau sulaukiau! Tėvelis atvažiavo aplankyti ir pabūti su manimi. Užsisukus į darbus ir iš to lėkimo kartais net nepajunti, koks stiprus yra tas artimųjų ilgesys. O tik susitikus supranti, kad atstumas vis dėlto daro savo, pastebi tu tą ar ne. Tik pagaliau susitikus plačiai atsiveria širdutė ir pajunti, kaip didžiulis ilgesio akmuo nuo jos nusirita. Kaip smagu bus praleisti šiek tiek laiko kartu su tėčiu“, – savo „Facebook“ paskyroje rašė Simona.

Mergina taip pat pasidalijo ir nuotrauka kartu su tėčiu.

Merginos draugai ir sekėjai kaipmat nepagailėjo „patinka“ paspaudimų, o Simona taip pat sulaukė ir Livetos bei Petro Kazlauskų komentaro.

„Gerų emocijų ir smagaus pabuvimo kartu. Lauksime Alberto grįžtant su Simonos saldainiais“, – juokėsi jie.

Pamatykite daugiau – galerijoje


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų