Jurkutei – 34-eri: pamatykite, kaip keitėsi garsi laidų vedėja

Žiūrovų mylima aktorė, televizijos laidų vedėja Jurgita Jurkutė-Širvaitė balandžio 23-ąją švenčia 34-ąjį gimtadienį. Tiesa, šia diena moteris taip pat mini ir vardadienį.

Jurgita Jurkutė-Širvaitė (Fotobankas)
45

Moteris gerai pažįstama ir TV3 televizijos žiūrovams: ji vedė populiariausius projektus „Šok su manimi“, „Chorų karai“, taip pat vaidino didelio pasisekimo susilaukusiame seriale „Moterys meluoja geriau“. 

(45 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Jurkutei – 34-eri: pamatykite, kaip keitėsi garsi laidų vedėja

Anksčiau Jurgita yra sakiusi, kad vaidmenį pirmame serialo „Moterys meluoja geriau“ sezone prisimena su nostalgija ir tikina, kad palikti serialą buvo priversta dėl savo svajonės.

„Tai buvo priežastis, kodėl nusprendžiau stoti į LMTA aktorystės specialybę. Man buvo pasakyta: priimame tave, bet turi išeiti iš televizijos. Taip palikau serialą, įvyko šiokie tokie mainai, o į televiziją grįžau po kelerių metų jau kaip vedėja. Tiesą pasakius, vėliau nebesulaukiau jokių pasiūlymų vaidinti serialuose.

Visada jaučiau, kad Rolandui Skaisgiriui galbūt skaudu, jog išėjau, nežinau, ar jis žinojo, kad kito pasirinkimo neturėjau. Jolanta į serialą vis tiek negrįžtų, bet tikiu, kad Rolandas yra kūrybingas ir galėtų sugalvoti naują vaidmenį“, – gudriai šypsojosi viena gražiausių Lietuvos moterų, seriale vaidinusi tik pirmąjį sezoną.

Seniau „Žinių radijo“ laidoje „Pasimatymai“ Jurgita tikino, kad jos gyvenimas labiausiai pasikeitė po to, kai gimė jos dukra.

„Gyvenimas kažkaip užsipildė. Atrodo, kad viskas yra savo vietose. Aš visai nebegalvoju apie tai, kas buvo, arba apie tai, kas bus, nes ji mane priverčia būti „čia“ ir „dabar“. Tai yra labai geras jausmas“, – kalbėjo J. Jurkutė.

REKLAMA

„Iš esmės, ką atnešė Kornelijos gimimas, tai prikėlė tą dalį manęs ir leidžia man tai daryti labai drąsiai ir tuo mėgautis, nes tu kažkaip gali stebėdamas kitus žmones, tą energiją akumuliuoti ir tuo gyventi.

Man gera, aš noriu šypsotis, noriu, kad būtų pozityvumo. Ką mes susikuriame, tą mes pritraukiame. Tai yra mūsų pasirinkimas, ką mes norime pritraukti“, – sakė ji.

Žymi laidų vedėja ir aktorė Jurgita pirmąkart prabilo atvirai, kodėl buvo palikusi televiziją.


Rašyti komentarą...
n
nu...
2019-04-23 18:00:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nu kaip kaip keitesi,rauskliukiu biskiuka atsirado paakyse,bet siaip labai grazi moteris...
Atsakyti
-4

V
Virgis
2019-04-23 20:45:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sveikinu su gimtadieniu⚘
Atsakyti
-1

E
Edita
2019-04-26 21:34:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
NUOSTABI...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (9)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų