To Lietuvoje dar nebuvo: Alen Chicco organizuoja neeilinį festivalį

Ekstravagantiškasis atlikėjas Tomas Alenčikas-Alen Chicco daugeliui gerai žinomas ne tik dėl įspūdingo balso tembro, bet ir žiūrovus pritraukia kitoniškumu.

Alen Chicco (nuotr. NONA photography - Vismantė Ruzgaitė) (nuotr. Organizatorių)
39

Alen Chicco sceninis įvaizdis – ryškus makiažas, kostiumai, vyras nebijo stebinti, ar net šokiruoti. Vis naujais projektais žavintis vaikinas, vėl ruošiasi visus nustebinti.

 

(39 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Alen Chicco organizuoja neeilinį festivalį: gera žinia kita lytimi persirengiantiems asmenims

Pirmas toks festivalis Lietuvoje

Atlikėjas pasakojo, kad ruošia naują dar Lietuvoje nematytą projektą, pirmąjį „Drag“ festivalį, kuriame bus persirenginėjama į kitos lyties asmenis, atskleistos makiažo paslaptys, o svarbiausia daugelis galės pažinti „Drag“ kultūrą.

„Drag“ – tai vis populiarėjančios persirengimo kitos lyties asmenimi kultūros dalis. Lietuvoje šis reiškinys dar tik pradeda tvirtintis, tačiau pasaulyje prasilenkti su tokia spalvinga asmenybe yra tapę bene kasdienybė.

Pasak Alen Chicco, „Drag“ yra menas ir kultūra, vienijanti žmones, kurie įsikūnija į priešingos lyties personažus, pasitelkdami ryškų makiažą, perukus, šokiruojančius kostiumus, sukneles: „Lytis „Drag“ kultūroje buvo svarbi 20 amžiuje. Šiame amžiuje „Drag“ tampa belytis ir kūrybai ribų nėra.

Šis stilius kalba apie  išlaisvinimą ir buvimą tuo, kuo nori būti. Kai kam tai yra hobis, kitam tai yra darbas teikiantis didelius pinigus. Lietuvoje šios kultūros ir visuomenės dar nėra daug, bet atsiranda žmonių, kurie domisi ir tuo pradeda užsiimti.“

REKLAMA

Atlikėjas suorganizuoti festivalį sugalvojo įkvėptas Ru Paul's „Drag race“ šou: „Ši meno forma man padeda ir mano pasirodymuose. Labai mėgstu eksperimentuoti ir persirenginėti, atskleisti savo nematytų veidų.

Noriu suvienyti žmones, kurie nori tobulėti šioje srityje ir po truputį kurti vietą, kur galėtų „Drag“ žmonės pasirodyti ir būti laisvi. Noriu pradėti gražią tradiciją, kuri išaugtų ir taptų populiari.“

Mokys vaikščioti aukštakulniais

Alen Chicco nebijo neigiamų nuomonių: „Jei bijočiau, niekur gyvenime nejudėčiau. Jokios neigiamos nuomonės man neįdomios. Aš domiuosi ir darau tai, kas man patinka, to linkiu ir kitiems žmonėms.“


Rašyti komentarą...
f
ffui
2019-05-04 13:23:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
gaidziai pavasari atgijo,slykstu,
Atsakyti
-1

n
nuo 20
2019-05-04 14:50:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
foto vos neapsivemiau
Atsakyti
-1

D
Dangė
2019-05-05 19:36:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
Puiku. Sveikinu už drąsą. Daugiau dainuok.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (8)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų