Reti reiškiniai išgąsdino krikščionis: pranašauja pasaulio pabaigą

Pasak keistomis teorijomis tikinčių žmonių, pasaulio pabaiga turėjo būti ne vieną, ir net ne dešimt kartų, tačiau, jų nuostabai, žmonija dar gyvuoja. Vis dėlto, socialiniuose tinkluose plinta pranešimas, kad mūsų numylėtai planetai gresia tragedija.

Pasaulio pabaiga (nuotr. socialinių tinklų)
49

Liepos mėnesio pabaigoje danguje turėtų pasirodyti kruvinuoju mėnuliu vadinamas reiškinys, kurį seks mėnulio užtemimas. Teoretikai tiki, kad tai pranašauja pasaulio pabaigą.

(49 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Dar viena teorija apie pasaulio pabaigą

Liepos 27 įvyksiantis mėnulio užtemimas bus ilgiausias per visą XXI amžių, truksiantis visas dvi valandas. Jo metu mėnulis taps ryškiai raudonas. Toks reiškinys žavi mokslininkus, tačiau liūdina žmones, kurie jaudinasi ir spėlioja, kokios blogybės laukia pasaulio.

Kad šis reiškinys pranašauja pasaulio pabaigą tikina keletas krikščionių. Jie skaičiuoja mėnulių užteminus bei stebi, kada jie vyksta, mat galvoja, jog keturi mėnulių užtemimai, šešios pilnatys ir kai kurie kiti signalai lemia artėjantį Armagedoną.


Rašyti komentarą...
B
Butinas
2018-06-27 12:36:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jus daunai ;DDDD nuo 2001 jau jinai :DD anksciau i metus karta pranesdavo kad siais metais pyzda :D dabar blt jau 4 metus iseiles pranesat po 5 kartus i metus kad uzsilenksim ;DD cia man atrodo jus taip apibudinat politikus ar dar kazkas kas ateina i valdzia xDDD
Atsakyti
0

J
Justass
2018-07-24 22:15:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Atsibusket su tokiom nesamonem
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų