Nuo sausio mėnesio viešumoje įsiplieskęs vizažistės, grupės „OMG“ narės Oksanos Pikul ir krepšininko Simo Jasaičio konfliktas nuvilnijo visos šalies mastu.

Oksana Pikul, Simas Jasaitis, Arūnė Dabkė (tv3.lt fotomontažas)

Oksana Pikul, Simas Jasaitis, Arūnė Dabkė (tv3.lt fotomontažas)

O. Pikul sutiko naujienų ir pramogų portalui tv3.lt duoti išskirtinį interviu, kurio metu papasakojo apie visa tai, kas vyksta jų šeimoje.

Sausio 21-ąją S.Jasaičio ir O.Pikul šeimoje kilo konfliktas. Vyras buvo pristatytas į Vilniaus miesto 1-ąjį komisariatą gavus pranešimą dėl smurto artimoje aplinkoje. Šaltinių teigimu, neblaivus krepšininkas smurtavo prieš savo žmoną Oksaną Pikul-Jasaitienę.

 

Krepšininkui komisariate nustatytas 0,94 promilės girtumas. Vėliau pranešta, kad į komisariatą S.Jasaitis atgabentas dėl to, kad įžeidinėjo savo žmoną O. Pikul ir sukėlė jai fizinį skausmą – „griebė ir pasuko už rankos“.

Vėliau O. Pikul buvo kaltinama susiradusi meilužį, tam kalbų davė komentarai socialinėje erdvėje. S. Jasaičio advokatas Albertas Bandžius tikino, kad krepšininkas sulaukė grasinančio pobūdžio skambučių ir žinučių iš tariamo O. Pikul meilužio. Vos prakalbus apie O. Pikul santykius su kitais vyrais, į viešumą pradėjo lįsti kalbos, kad S. Jasaitis turi meilužę Panevėžyje. Tai – salono „Grožio namai Arūnė“ savininkė Arūnė Dabkė.

REKLAMA

Pasikeitė S. Jasaičio elgesys

O. Pikul tikino, kad santuoka byrėti pradėjo dar lapkričio mėnesį. Tam įtakos turėjo pasikeitęs sutuoktinio elgesys.

„Pajutau, kad mūsų su Simu šeima pradėjo byrėti. Vyras atšalo, jausmų nebeliko, dėmesio neberodė. Supratau, kad vis dažniau pasilieka Panevėžyje, pradėjau galvoti, kad gali būti kita moteris. Panevėžys nedidelis, kalbos jame greitai sklinda – atsirado žmonių, kurie tikino, jog matė juos vaikščiojančius kartu, susitikinėjančius, todėl taip ir prasidėjo mūsų konfliktas“, - sakė O. Pikul.

Vos tik pasklidus kalboms apie tai, jog A. Dabkė yra S. Jasaičio meilužė, ji taip pat nusprendė kreiptis į krepšininko advokatą A. Bandžių. Nors advokatas tikino, kad tai yra visiškas atsitiktinumas, O. Pikul netiki tokiomis kalbomis.

„Galėjo mūsų skandalas labai tyliai vykti, nurimti, niekam nežinant, tačiau jo advokatas pradėjo rėkti ir viską kelti į viešumą, lakstyti po televizijos laidas, susikviesti žurnalistus, kad atvyktų prie prokuratūros. Visa šita situacija man yra juokinga, o dabar, kai sužinojau, kad ir Arūnė kreipėsi į jį dėl to, kad aš jai rašiau žinutes, išvis supratau, kad tai cirkas. Jei ji būtų besikreipusi į kitą advokatą, viskas būtų suprantama ir pateisinama, tačiau dabar, kai kreipėsi pas Simo advokatą, iškart kyla įtarimas. Juokinga“, - pasakojo žinoma moteris.

Žaidimas su marionetėmis arba melodrama

Grožio specialistė ir grupės atlikėja O. Pikul taip pat neslepia apmaudo – ji tikina, kad visa tai yra advokato reklama.

„Tiek Simas, tiek Arūnė tapo A. Bandžiaus marionetėmis. Tai yra vienas didelis serialas. Man juokinga... Draugės vis pajuokaudamos klausia, kada bus kita mūsų serialo serija, kokia ji bus, tačiau nieko negaliu atsakyti, juk advokatas yra viso to režisierius. Man viskas primeną „Santa Barbara“ arba „Telemundo Presenta“ lygio dramas, tik kurios pavadinimas „Simas Jasaitis ir advokatas Albertas Bandžius nori susidoroti su Oksana Pikul ir jos sūnumi“. Keista, kad tėtis taip elgiasi“, - širdį atvėrė O. Pikul.

REKLAMA

Žinoma moteris tikina, kad advokato kalbos apie tariamus jos meilužius, keliones su kitais vyrais ir gėlių puokštes yra tik išpūstas burbulas: „Tai yra visiškas melas. Juodas, niekingas melas. Kaip advokatas gali sau leisti skleisti išvien melagingą, faktais nepatvirtintą, surežisuotą informaciją? Man nebekeista, kodėl jis turi tik du klientus – Simą ir Arūnę. Jam viešai apie tai kalbėti ir reikštis yra nauda, neva taps žinomas, tačiau tai tikrai nėra profesionalu“, - piktinosi vizažistė.

„Nesiruošiu verkti į pagalvę“

Praėjusią savaitę Kipre atostogavusi moteris taip pat sulaukė netikėto dėmesio. Pasklido kalbos, kad ji poilsiavo su verslininku Vaidu Akramavičiumi. Ji šių kalbų nepuolė neigti, tačiau tvirtino, kad tai yra jos asmeninis gyvenimas, į kurį kištis nederėtų.

„Nuo sausio mėnesio aš esu laisva moteris. Nuo sausio mėnesio mes nebeturime jokių santykių su Simu, dėl to tikrai nesiruošiu verkti į pagalvę, kaip gal kitos moterys daro. Niekam neprivalau aiškinti, su kuo einu susitikti, su kuo geriu kavą ar einu į filmą. Tai yra mano asmeninis gyvenimas, tačiau tikrai verkti į pagalvę neketinu“, - rėžė ji.

Nors sutuoktiniai nuo sausio mėnesio nebėra kartu, O. Pikul tikina, kad jos sutuoktinis ir sūnaus Dominyko tėtis apsilanko jų namuose. Vis dėlto paskutinysis vyro apsilankymas žinomą moterį išgąsdino.

Simas lanko sūnų, tačiau paskutinį kartą, kai lankėsi pas mus, jis buvo girtas – tąkart miegojo ant sofos. Labai gaila, kad jis dar blaškosi, nesuvokia, koks džiaugsmas yra santykis su artimaisiais. Labai linkiu jam to, kad atrastų vidinę ramybę. Ne be reikalo sako, kad sėkmingi ir laimingi vyrai yra tie, kurie ir šeimoje laimingi, pas kuriuos viduje ramybė. To linkiu visiems vyrams“, - teigė žinoma moteris.

REKLAMA

Oksana ir Simas Jasaičiai (nuotr. Instagram)

Oksana ir Simas Jasaičiai (nuotr. Instagram)

Dėl savo poelgio gailisi

Paviešinus žinutes, kurias A. Dabkei siuntė O. Pikul, nemažai užgauliojančių ir įžeidžiančių žodžių. Nors pati O. Pikul tikino, kad tai buvo surežisuota publikacija, ji tvirtino, kad daugiau taip nebesielgtų.

„Kaip galėjau reaguoti į tai... Tai buvo suplanuotas straipsnis – Simo Jasaičio advokatas kreipėsi į kitą redakciją, prašydamas parengti tokią surežisuotą publikaciją. Pati Arūnė Dabkė dabar tapo jo marionete... Jeigu būtų galima atsukti laiką, tikrai tokių žodžių nerašyčiau. Turiu ukrainietiško kraujo, esu emocionalesnė, dėl to taip ir nutinka. Kartais atrodo, kad jau išmokau su tuo susigyventi, tačiau vis dar kai kur išlenda mano charakteris. Jei manęs paklaustumėte, ar gailiuosi dėl tų žinučių, kurias jai siunčiau, tikrai pasakyčiau, kad gailiuosi. Nereikėjo taip daryti. Reikėjo geriau perskaityti iškelta galva ir nebeatrašyti, tačiau nesusilaikiau. Manau, kad taip ne viena moteris, kuri yra skaudinama vyro, pasielgtų lygiai taip pat. Aišku, kitą kartą geriau būtų suskaičiuoti iki šimto, giliai įkvėpti ir pagalvoti prieš darant“, - savo patarimus dalijo grupės „OMG“ narė.

Paviešino pusnuogės A. Dabkės nuotrauką

Kaip atsaką į atsiradusią publikaciją, antradienio vakarą O. Pikul savo socialinėse paskyrose pasidalijo nuotrauka, kurioje – susirašinėjimas. Jame A. Dabkė atsiuntusi savo nuotrauką, kurioje moteris – pusnuogė.

„Jos nuotrauką socialiniuose tinkluose paviešinau kaip atsaką į atsiradusią publikaciją, tiesiog nebegalėjau tylėti. Iš kur ši nuotrauka, negaliu pasakyti, tačiau galiu patikinti – netrukus daug dalykų sužinosite. Turiu labai daug pažįstamų, daug nepažįstamų, kurie man siunčia įvairias žinutes, komentarus, nuotraukas. Mane labai daug žmonių palaiko“, - teigė O. Pikul.

REKLAMA

Nors žinoma moteris taip pat pasidalijo ir susirašinėjimo su S. Jasaičiu nuotrauka, kurioje jis ragina ją su sūnumi išsikraustyti iš namų, O. Pikul kaipmat ją pašalino. Taip nusprendė elgtis pasitarusi su advokate. Moteris tikino, kad po šios nuotraukos sulaukė ir S. Jasaičio grasinimo.

Ilgus mėnesius trunkantis skandalas nemenkai išvargino ir pačią atlikėją, tačiau ji tikina, kad yra geros nuotaikos. O. Pikul tvirtina, kad ji dabar yra laiminga ir niekas jos nepalauš.

„Aš labai tikiu, kad visa tai nurims, pasimirš, niekas apie tai nebekalbės. Savo patirtimi ir patarimais tikrai norėsiu dalintis su moterimis, kurios susiduria su panašia situacija. Esu pati laimingiausia, nes visi mano artimieji sveiki – tai yra didžiausias mano džiaugsmas. Turiu nuostabų sūnų, kuris yra mano gyvenimo meilė, turiu dėl ko stengtis ir būti laiminga“, - sakė ji.

Palaikymo nereikia

Nors žinomai moteriai apie save ir savo šeimą teko išvysti ne vieną televizijos laidą, perskaityti kelias dešimtis įvairių straipsnį, ji tikina, kad dabar viso skandalo nebeseka. „Nebeturiu tam laiko ir noro“, - sakė ji. Nors artimieji O. Pikul palaiko, ji tvirtino, kad toks jos gyvenimo įvykis ją tik padarys stipresne.

„Man net nereikia artimųjų palaikymo – aš esu stipri, manęs tokie dalykai tikrai nepalaužia. Kiek spyrių į nugarą gavau, kiek visko išgyvenau, tai tik padarė mane stipresne. Nesvarbu, ką, kur, kas kalba, aš tikrai nepalūšiu, žinau, kad visa tai išgyvensiu, o vėliau bus tik geriau. Anksčiau ar vėliau visa tai baigsis. Vieni žmonės ateina, kiti išeina iš mūsų gyvenimo, nieko nepakeisi“, - teigė žinoma moteris.

REKLAMA

Namuose auga vos 2,5 metų sūnus Dominykas. Į tėtį – S. Jasaitį – vizualiai itin panašus berniukas, pasak O. Pikul, neturi žinoti ir girdėti viso to, kas vyksta aplink jų namus.

„Namai yra vieta, kurioje mes ieškome ramybės, kur susirenka visi po darbų, nori atsipalaiduoti, pailsėti. Čia stengiamės apie tai nekalbėti, nenoriu, kad mano sūnus matytų kažkokius konfliktus tarp manęs ir jo tėčio. Nenoriu, kad Dominykas žinotų, kas vyksta už namų ribų“, - tv3.lt teigė vizažistė O. Pikul.

Vieno kalto – nėra

Nors O. Pikul ir S. Jasaičio santuoka baigia subyrėti, moteris tikra – jie kartu tikrai nebebus. Vis dėlto vieno kalto, pasak moters, taip pat nėra.

„Būtų negražu kaltinti tik vieną pusę, abu esame kalti. Aš supratau, kad jis nėra šeimos vyras – jis mūsų namuose norėjo būti krepšinio žvaigžde, dėl to pabėgo pas meilužę. Namuose reikėjo ir grindis plauti, ir vaikui sauskelnes keisti, ir tvarkytis – jis negalėjo būti žvaigžde. Juolab, moteris tikisi, kad vyras padės jai bendroje buityje, kad jai netektų visko vienai daryti. Moteris gal irgi nori sulaukti pusryčių į lovą, kiaušinienės, tačiau pas mus to nebuvo. Dėl to išsiskyrė interesai – jis nepateisino to, kokį vyrą šalia savęs norėjau matyti aš. Pas meilužę daug geriau, nereikia daryti visų darbų, ji padaro jį žvaigžde. Ko jam ir reikia“, - teigė O. Pikul.

Patikimas šaltinis
2018-05-16 12:08:45
Su Vaidu Akramavičium ponia Pikul tikrai ne nuo sausio mėnesio ir šį informacija tikrai ne S. Jasaičio advokato. Taigi tegu passižiūri į save ir nedaro šou. Nors ko norėti iš silikoninės lėlės... Toks jausmas,kad pas ją ir širdis ir smegenys silikoninės. Nebederk ant žmonių-pati elgiesi taip,kaip apie kitus kalbi !!!
Atsakyti
Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!
baburė 2018-05-20 23:31:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Nėra ko svetimų vyrų vilioti, tai įsidėmėkite kiekviena, nes ,,lazda turi du galu'', vienu davė Oksana buvusiai, dabar gaus kitu ir kas čia naujo?   ATSAKYTI
Ssavaas 2018-05-19 08:19:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Simai atsilaikyk prieš śita silikonine kaholine barakūda.Juk visi žinom kaip ja verslininkai šiltose kraštuos dulkina.Būk vyras(įsiledai gyvatė.Raisyk kkaidas).   ATSAKYTI
2018-05-18 12:07:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Labiausiai gaila vaiko, juk kaip jam jaustis reikes kai paaugs, lankys mokykla,o visi bus mate kaip barakuda Oksana be rubu atrodo...   ATSAKYTI
Ttttty 2018-05-18 10:29:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Esi silikoninis šudas ir tiek.manai esanti graži.nu ne nė velnio   ATSAKYTI
2018-05-18 10:21:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Vargšę tu vargšę ar senai pati per visas tv skelbei kokia bloga.neprotinga yra Jasaičio pirmoji žmona.Tai jad nuoga demonstruoji savo kūną.normaliai taip ištekėjusios moterys nesielgia.ar pagalvoji kad augini vaiką .pradės lankyti mokyklą.ar ne bus patyčių su tamstos nuogom nuotraukom. Tai kaf Jasaičio karjera baigiasi.tai susiradai kitą turtingą auką.   ATSAKYTI
Oplia 2018-05-17 22:16:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Gerb. Simas kažkaip blaškosi gyvenime. Prisiminkim kai kurias kitas dainininkes..Be to, jei žmogus linkęs į žalingus įpročius, tai iš ties santuokoje išbūti su juo yra labai sudėtinga. Tokiu atveju žmogaus elgesys labai keičiasi, jis tampa ciniku, egoistu ir visos mintys nukreiptos į vieną tikslą - alkoholį. Tiesiog galbūt abu yra ne šeimos žmonės.   ATSAKYTI
2018-05-18 11:58:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
blemba,matau kai kuriem susuko galva ta barakuda.  
adija 2018-05-17 19:03:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Kaip turėjo jaustis teisėta Simo žmona,kai jos sutuoktinį suviliojo ponia Pikul?Juk žinojo,kad Jasaitis vedęs.
Ir nėra čia ko dabar atlikėjai skalambyti ir isterikuoti:blogis anksčiau ar vėliau sugrįžta pačiam vienu ar kitu pavidalu.   ATSAKYTI
Lietuvė 2018-05-18 10:23:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Teisingai.dievas viska mato  
Ramune 2018-05-17 13:36:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
Pas meilužę daug geriau, nereikia daryti visų darbų, ji padaro jį žvaigžde. Ko jam ir reikia“, - teigė O. Pikul. O pati nebuvai Simo meiluze? Is kart zmona patapai?
O pacios reputacija nusiviko uzmarstin?   ATSAKYTI
Vaidas ( ne verslinikas) 2018-05-17 12:08:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Kokia sirdi ji atvere, turbut organu pavadinimai paskutiniu laiku pasikeite   ATSAKYTI
kaubojus 2018-05-16 23:57:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Silpnoka intrigantė šita pikulė. neginu Simo, matyt yra ir jo kaltės, bet pikulės argumentai skystoki...Tikriau pasakius, net ne argumentai, bet kūryba ir savęs teisinimas; ir dar kvaili išsišokimai, liudijantis ne itin aukštą intelektą...   ATSAKYTI
Kažkas 2018-05-16 23:28:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
-6
Oksana yra silikoninė sekso lėlė visa LT ja dulkino.
Simas vertas geriasnės.   ATSAKYTI
Siaip 2018-05-17 10:01:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
Turbut taves  
Ter 2018-05-18 10:25:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Taip  
D 2018-05-16 21:17:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
KAD OKSANA Grindis s plauna tai taip jai pridera.o ponui S.J tikrai negalima plaut grindu   ATSAKYTI
Wtf 2018-05-16 21:15:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
-6
jasaitis grindims plaut???nu okse pavaro:D   ATSAKYTI
:D 2018-05-16 21:13:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
-6
Okse lb isižeiduai kad nuo jos silikoniniu papu vyra nuviliojo verslininke Arūncė.okse simkai neatleis:))(   ATSAKYTI
As 2018-05-16 20:37:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Sako Pikul Arunes pusnuoges nuotrauka   ATSAKYTI
patricija 2018-05-16 20:08:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
Visai žmomems stgai pavazeve, Zino kuri geresne jai nei, vienos, neikitos nepazysta ir smeizia žmogu jie tik patys žino ko nori iš gyvenio.čia tik jų abiejiu reikalas , sunu turi bendra o jam reika abiejiu tevu.   ATSAKYTI
Patricijai 2018-05-16 21:20:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
-6
Kaip puiku ,kad tavo stogas vietoj. Zinia, kad vaikui reikalingi abu tevai. Bet kazkodel Simas tapo velniu ,kai tik pasistate nama. Jei buvo blogas ,ko gyveno, ko nesiskyre. Juolab, kad ji zinojo su kuo susideda. Pati viesai lipo ant jo, kai dar buvo vedes. Protingoji Patricija noretum buti Vaidos vietoj? Nei viena moteris to nenoretu. Beje, Oksana visi labai gerai pazista,kiekviena jos kuno lopineli. Ir dar, normalus zmomes kai skirias i naujienu portalus neraso kasdien, nes tai tik ju reikalas. Taip kad nusnekejai i pievas,panele.  
Ar 2018-05-16 21:26:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
-6
Patricija turbut zurnaliste? Raso su klaidom. PavazEve, abiejIu,gyvenIO.  
Idomu 2018-05-16 20:06:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
http://eli.mama.lt/zvaigzdes/stilius/oksana-pikul-erotine-fotosesija-n-18#null   ATSAKYTI
vaniučka 2018-05-16 18:34:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
-6
pas sita pikulka jau pradulkintos bobos smarve atsirado,kaip tu durneli naujas neuzuodi?Tarp koju pas ja mikiu buvo daugiau negu kilkiu backoje,ot durnelis uzkibo.   ATSAKYTI
Onutė 2018-05-16 18:05:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
-7
Dapkė apsinuoginusi,o pati,matai,apsirengusi...Cha cha cha cha...   ATSAKYTI
Lolis 2018-05-16 16:54:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
-10
Tegul toliau varo pas arabus ta olialia sliundryte ir svampia Jiems kotus...apmisciau as ja I dilgines nustumes    ATSAKYTI

Top Video

Klientas nustėro: kartu su maistu – šokiruojantis radinys lėkštėje
DABAR RODOMA
Klientas nustėro: kartu su maistu – šokiruojantis radinys lėkštėje
DABAR RODOMA
„Tesla“ automobiliu į garažą važiavusi moteris nustėro: nuostoliai nejuokingi
DABAR RODOMA
Žvėriškas Sabonio pasirodymas prieš „Timberwolves“
DABAR RODOMA
Rusijos cirko pasirodymas virto tragedija: vaikai stebėjo paklaikę
DABAR RODOMA
Praeiviai nesuprato, kas vyksta automobilyje: pamatę iš arčiau – vos patikėjo
DABAR RODOMA
Moteris nežinojo, ko imtis: jos automobilyje – nemalonus radinys
DABAR RODOMA
Žiauriai nužudytos 17-metės sesuo prabilo apie lemtingus įvykius: atskleidė neviešintų detalių
DABAR RODOMA
Kamera užfiksavo mistinį vyro dingimą: spėlioja, kas ten galėjo būti
DABAR RODOMA
Paprasta diena Rusijoje: įvykiai parduotuvėje paplito visame pasaulyje
DABAR RODOMA
Milijonus sužavėjo gudrybė, padėsianti nulupti virtą kiaušinį akimirksniu
REKLAMA
Rūta Loop ir Alen Chicco (tv3.lt fotomontažas)
Šį šeštadienio vakarą prie televizorių ekranų muzikos mylėtojus patraukė antroji nacionalinė „Eurovizijos“ atranka, kuri sostinėje buvo nufilmuota dar trečiadienio vakarą. ...
Viktoras Uspaskich (nuotr. facebook.com)
Turbūt nerastume Lietuvoje žmogaus, nieko negirdėjusio apie Viktorą Uspaskich. Kai kurios jo šmaikščios frazės jau virto kultinėmis, o skandalų, lydėjusių bene visą gyvenimą, ...
 Giedrė Dukauskaitė ir Gigi Hadid (tv3.lt fotomontažas)
Lietuvaitės – gražiausios pasaulyje? Tikriausiai verta sutikti, nes dalis mūsų šalies manekenių, šlovę pelnė būtent pasauliniu lygiu. Merginos, kurios gimė ir užaugo Lietuvoje, ...
Sandra Žutautienė su seserimi (nuotr. Instagram)
Įvairios pramogų pasaulio įžymybės vis dažniau savo asmeninio gyvenimo akimirkomis pasidalija ir socialinėje erdvėje. Ne išimtis ir pozityvi bei energijos ...
Andrius Šedžius, Monika Šedžiuvienė (tv3.lt fotomontažas)
Monikos ir Andriaus Šedžių santuoka ant plauko buvo pakibusi du kartus – pirmąjį kartą prašymas skirtis teismą pasiekė 2015-ųjų vasarą, tačiau po savaitės pora jį atsiėmė. ...
REKLAMA

TELEVIZIJA

TVPlay

Top Video

Klientas nustėro: kartu su maistu – šokiruojantis radinys lėkštėje
DABAR RODOMA
Klientas nustėro: kartu su maistu – šokiruojantis radinys lėkštėje
DABAR RODOMA
„Tesla“ automobiliu į garažą važiavusi moteris nustėro: nuostoliai nejuokingi
DABAR RODOMA
Žvėriškas Sabonio pasirodymas prieš „Timberwolves“
DABAR RODOMA
Rusijos cirko pasirodymas virto tragedija: vaikai stebėjo paklaikę
DABAR RODOMA
Praeiviai nesuprato, kas vyksta automobilyje: pamatę iš arčiau – vos patikėjo
DABAR RODOMA
Moteris nežinojo, ko imtis: jos automobilyje – nemalonus radinys
DABAR RODOMA
Žiauriai nužudytos 17-metės sesuo prabilo apie lemtingus įvykius: atskleidė neviešintų detalių
DABAR RODOMA
Kamera užfiksavo mistinį vyro dingimą: spėlioja, kas ten galėjo būti
DABAR RODOMA
Paprasta diena Rusijoje: įvykiai parduotuvėje paplito visame pasaulyje
DABAR RODOMA
Milijonus sužavėjo gudrybė, padėsianti nulupti virtą kiaušinį akimirksniu
Sprogimas netoli Elektrėnų – sugriuvo namas, yra sužeistų
DABAR RODOMA
Sprogimas netoli Elektrėnų – sugriuvo namas, yra sužeistų
DABAR RODOMA
Elgesys pašiurpino – Šiauliuose rado pakartą šunį
DABAR RODOMA
Nelaimė Kaune – vyrą partrenkė, kol taisė automobilį šalikelėje
DABAR RODOMA
„Peugeot“ salto sostinėje: atsitrenkęs į stulpą vertėsi aukštielninkas
DABAR RODOMA
Krauju paženklintas vakaras Šiaulių rajone: BMW vairuotojas apie partrenktą žmogų suprato ne iš karto
DABAR RODOMA
Krauju paženklintas vakaras Šiaulių rajone – BMW vairuotojas mirtinai partrenkė žmogų
DABAR RODOMA
Rasta vieta Garliavoje, kur slepiant žiaurų nusikaltimą užkasta auka
DABAR RODOMA
Policija apie ieškomos mergaitės bylą: įvykis buvo, pagrobimo – ne
DABAR RODOMA
Pareiškus įtarimus prabilo „Grigeo Klaipėda“ generalinis direktorius
DABAR RODOMA
Prabilo ir į kariuomenę pašaukta Londone gyvenanti Zofija
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų