Indrė Stonkuvienė sužibo netradiciniame renginyje: mokė, kaip fotografuotis

Saulėtą pirmadienio vakarą sostinės „The Gallery“ restorane surengtas „Huawei P10“ pristatymas ir išskirtinė nuotraukų paroda. Išbandyti naująjį išmanųjį telefoną ir apsilankyti netradicinėje galerijoje atskubėjo ir keletas šalies įžymybių.

Pamatyti išskirtinį išmanųjį telefoną susigundė burys šalies garsenybių (nuotr. Tv3.lt/Ruslano Kondratjevo)
32

Šiandien fotografijos menui tapus prieinamam kone kiekvienam, o telefono kamerai kasdieniniame gyvenime vis dažniau keičiant profesionalų fotoaparatą, „Instagram“ tapo labiausiai vartotojų pamėgtu mobiliosios fotografijos socialiniu tinklu.

 

(32 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Pamatyti išskirtinį išmanųjį telefoną susigundė burys šalies garsenybių

Viena populiariausių Lietuvos Instagram’erių Indrė Stonkuvienė kartu su žinomais bičiuliais pristatė sėkmės socialiniuose tinkluose formulę ir parodė, kaip telefonu pasidaryti gražią nuotrauką.

Kartu su fotografu Luku Griciumi žinoma moteris taip pat viešai pristatė šiuolaikišką nuotraukų parodą „Tobulumas kiekviename kadre“. Įdomu tai, kad visos fotografijos buvo įamžintos išmaniuoju telefonu.

Renginio taip pat nepraleido Simona Burbaitė, Saugirdas Vaitulionis, Arnoldas Lukošius, Ieva Stasiulevičiūtė ir kt.

Daugelis svečių išdrįso organizatorių provokacijai ir parodė tai, ką slepia ant savo asmeninių telefonų viršelių. Kas ten? Pamatykite nuotraukų galerijoje.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų