Oliveris prabilo apie sunkų gyvenimo etapą: man įvyko blogiausias

Jamie Oliverio restoranų imperija pradėjo griūti gegužę, o šefas pripažino, kad „tai buvo tikrai sunku“. Garsusis šefas atsivėrė apie savo restoranų imperijos žlugimą ir prisipažino, kad jam pritrūko pinigų, rašoma dailystar.couk.

Jamie Oliver (nuotr. SCANPIX)
4

Televizijoje išgarsėjusio šefo restoranų tinklas gegužės mėn. patyrė bankrotą. Dėl to uždaryta 20 restoranų, o 1 000 žmonių prarado savo darbo vietą.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Oliveris prabilo apie sunkų gyvenimo etapą

Graham Norton laidoje, 44-erių metų vyras neslėpdamas emocijų pasakojo, kaip kovojo su finansinėmis problemomis prieš uždarydamas daugybę restoranų.

Nepaisant nesėkmės, Jamie prisipažino, kad neatmetė galimybės ateityje atidaryti kitus restoranus.

„Tai buvo 13 metų sunkaus darbo, o „Fifteen“ buvo mano kūdikis, bet man pritrūko pinigų, viskas baigėsi ir buvo tikrai sunku. Bet reikia nusiraminti ir pabandyti susiimti.

Jamie Oliver

Aš turėjau geriausią – nepažįstu nė vieno, kuris tai turėjo geriau už mane – ir man įvyko blogiausias. Tai yra gyvenimas. Turite susitelkti į teigiamą pusę“, – pasakojo Oliveris.

Paklaustas, ar kada nors galvos apie grįžimą į restoranų industriją, žvaigždė prisipažino, kad atsižvelgs į tai, kaip viskas klostysis po „Brexit“.

Jis sakė: „Tikrai apie tai pagalvosiu, bet tik po „Brexit“. Jei jūs vadovaujate verslui Didžiojoje Britanijoje, pritarsite, kad penkerius metus niekam nebuvo jokių gerų naujienų. Buvo sunku ir vyrauja netvarka.“

Jamie vardas pasirodė antraštėse gegužę, kai jo restoranai Didžiojoje Britanijoje, išskyrus tris Gatwicko oro uoste, buvo uždaryti, kai verslas patyrė bankrotą.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų