naujienų portalas tv3.lt
2019.11.29 19:00

Penktadienį įvyko jau septyniolikta „Išsipildymo akcija 2019“. Vykstant labdaros koncertui, Raudondvario dvare buvo įžiebta Kauno rajono Kalėdų eglutė ir surinkta įspūdinga aukų suma 336 664 eurai. 

Iš viso „Išsipildymo akcija 2019“ koncerto metu buvo surinkta virš 200 tūkst. eurų, o pridėjus dar ir anksčiau surinktą pinigų sumą, iš viso šiai akcijai geros valios žmonės suaukojo 336 664 eurus. Ačiū už jūsų gerumą!

Iš viso žiūrovai akcijos metu susipažino su šešiomis unikaliomis ir itin skaudžiomis istorijomis. Labdaros koncertas prasidėjo su „nuline“ suma tam, kad žiūrovai galėtų pamatyti, kokia tiksli suma yra suaukota būtent šio koncerto metu.

Renginio pabaigoje buvo sudėtos koncerto metu surinktos lėšos ir iš anksčiau bei „Pyragų dienos“ metu surinktos lėšos. Tuomet žiūrovai ekrane pamatė visą bendrą suaukotų pinigų sumą.

Renginio eiga

Renginį penktadienio vakarą pradėjo vedėjai Mindaugas Stasiulis, Audre Kudabienė ir Marijonas Mikutavičius. O dainininkė Giedrė Kilčiauskienė atliko šių metų, septynioliktosios „Išsipildymo akcijos“, simboliu tapusią „Keturi milimetrai“ dainą.

REKLAMA

Dar du renginio vedėjai Ineta Stasiulytė ir Justinas Jankevičius džiaugėsi, kad per metus laiko pasikeitė tiek daug dalykų, o šiandien padėti bus galima ir dar daugiau sergančių Lietuvos vaikų.

Ant scenos užlipęs dainininkas Aleksandras Ivanauskas-Fara prasitarė, kad „Išsipildymo akcijos“ renginiuose jis dalyvauja jau dešimtą kartą. Mat tai yra itin gražus ir garbingas poelgis.

„Visą laiką su malonumu dalyvaujame čia, stengsimės ir ateityje nepraleisti nei vienos akcijos, nes tai yra labai garbingas ir doras dalykas“, – šyptelėjo atlikėjas.

Ant scenos pasirodė ir dainininkė Irūna Puzaraitė-Čepononienė. Moteris pasirodė vos praėjus keliems mėnesiams po antrojo savo vaikelio gimimo.

Tajuko istorija

Savo gyvenimo be kojos įtvaro dviejų metukų Tajus net neįsivaizduoja, mat įtvaras jį lydi nuo tada, kai jis pradėjo šliaužioti ir ropoti. Mažasis Tajus serga itin sunkia ir reta liga, kuri pasitaiko 1 iš 250 tūkstančių. Dėl šios ligos berniukui jau daugiau nei pusę metų nesugijęs lūžęs blauzdikaulis, kuris, be chirurgų įsikišimo, niekada ir nesugis. Visą Tajaus istoriją skaitykite čia 

Šią istoriją stebėjo ir TV3 generalinė direktorė Laura Blaževičiūtė, kurią ji labai sujaudino.

„Aš pati esu mama, kartais vaiko sloga ar nemiegota naktis mums yra pasaulio pabaiga. Kai aš stebiu Tajaus tėvus, kitų herojų tėvus, jie mane įkvepia stiprybės. Ta jų stiprybė ir tėvų tikėjimas, kad problemą galima išspręsti. Istorijos, kurias mes matome yra kupinos vilties ir sprendimas mūsų pagalba gali būti surastas“, – patikino L. Blaževičiūtė.

REKLAMA

Išsipildymo akcija savo gerumą pradėjo prieš septyniolika metų. Pasak L. Blaževičiūtės, tai rodo, kad TV3 televizija yra labai žmogiška.

„Mes gyvename ir jaučiame tą, ką jaučia visa Lietuva. Gyvenimas yra labai įvairus. Kartais rodome istorijas, kurios yra be galo linksmos ir laimingos, o kartais pasakojame ir liūdnas istorijas, kurios gali būti su laiminga pabaiga. Aš tuo tikiu“, – pridūrė TV3 generalinė direktorė.

Per visus šiuos metus buvo suaukota beveik dešimt milijonų, todėl L. Blaževičiūtė tikisi, kad šiemet dešimtą milijoną ne tik pavyks pasiekti, bet ir jį perkopti.

„Džiaugiuosi, kad galėjome padėti ne tik vaikams, kurių istorijas sekame iki dabar, bet ir prisidėti prie medicinos tobulėjimo. Išsipildymo akcijos dėka daug gydytojų tobulėja užsienyje, o Lietuvoje jau atliekamos operacijos, kurių anksčiau nebuvo įmanoma atlikti. Pavyzdžiui, pernai buvo nupirkta įranga, kurios pagalba galima šešių mėnesių vaikams galima atlikti inkstų akmenų skaldymo operaciją. Nuostabu, kai yra toks rezultatas“, – atvirai sakė ji.

Mantuko istorija

Žvelgiant į vienuolikmečio Manto Zarambos nuotraukas, užburia šviesiaplaukio berniuko šypsena, tačiau už jos slepiasi gyvenimo atneštos negandos: Mantukui yra pašalintas vienas plautis, o kitas – nesugeba savaime apsivalyti yra pilnas bronchektazių, infiltruotas ir pažeistas.

Šilutės rajone gyvenantis Mantas yra dar vienas TV3 televizijos ir SEB banko rengiamos „Išsipildymo akcija 2019“ herojus. Jis serga labai reta genetine liga – cilijų diskinezija. Liga pavojinga savo komplikacijomis, kurios lemia lėtinį kvėpavimo nepakankamumą, trumpesnę prognozuojamą gyvenimo trukmę. Visą Mantuko istoriją skaitykite čia. 

REKLAMA

Savo pasirodymus ant „Išsipildymo akcijos“ scenos atliko ir Jurijus Veklenko, Birutė Dambrauskaitė ir daugelis kitų žinomų Lietuvos atlikėjų.

Renginyje apsilankė ir praeitų metų akcijos herojus Saturnas. Jis sujaudino tūkstančių lietuvių širdis, o po šio renginio šeima galėjo net du kartus apsilankyti reabilitacijos centre „Adeli“, Slovakijoje.

Būtent apie šį centrą šeima svajojo ilgą laiką ir slapčia tikėjosi, kad būtent jis gali padėti Saturnui sustiprėti.

Pati Saturno mama šypteli, kad nuvažiuoti į „Adeli“ reabilitacijos centrą jie tikėjosi bent vieną kartą, o visai neseniai berniukas grįžo jau net iš trečiosios tokios reabilitacijos centre.

„Pirmą kartą pavyko nuvažiuoti, padėjus geros valios žmonėms, o kitus du kartus apmokėjo „Išsipildymo akcija“. Dėl to mes be galo džiaugiamės, ten pabuvome net tris kartus po dvi savaites, o rezultatas yra ryškus“, – sakė Saturno mama.

Mėtos istorija

Susipažinkite su keturmete Mėta, būtent ši nuostabi mergaitė yra antroji paramos renginio „Išsipildymo akcija 2019“ herojė. Ir nors jau netrukus susipažinti su šia keturmete galės visi TV3 televizijos žiūrovai, šiandien pristatome jos istoriją ir mūsų portalo skaitytojams.

Mėta į šį pasaulį pasibeldė prieš keturis metus ir kaip tuomet atrodė, ji buvo visiškai sveika naujagimė ir jokie gydytojai neįtarė, kad jau po kelių metų Mėtai gali pasireikšti itin klastinga liga. Visą Mėtos istoriją skaitykite čia. 

Kunigas Ričardas Doveika sako, kad tokie renginiai primena, kad visi šie suaukoti skaičiai kyla iš malonės tiesos.

REKLAMA

„Tarp mūsų abiejų užsimezgęs ryšys, pasitikėjimo ryšys leidžia subrandinti tokią santykių kultūra, kurioje įvyksta nuostabūs dalykai. Jeigu noriu gyventi po mirties, man reikia turėti drąsos niekada nepastumti kito žmogaus.

Vienas kitą pripažinti kaip nepaneigiamą tiesą, suprasti, kad esame iš malonės, parodyti, kad šiandien susitinka ne tik surinkti pinigai, bet susitinka veidai, atvirumas ir tiesa“, – pridūrė R. Doveika. Kunigas ragino paremti akciją ir pagelbėti kitiems.

Ajuko istorija

Vos septynių mėnesių Ajus ligoninėse praleidžia daugybę laiko – jis gimė be vienos akies, o kita akytė gali taip ir neišvysti viso pasaulio grožio. Mažajam ligoniukui jau buvo atlikta viena ragenos persodinimo operacija, tačiau išsipildė blogiausias scenarijus – berniuko organizmas rageną atmetė. Visą Ajaus istoriją skaitykite čia. 

Vėjuko istorija

Šešerių metukų Vėjas serga net medikams sunkiai pažįstama liga – piga geno mutacija. Šia liga serga vos dešimt vaikų visame pasaulyje. Berniukas yra vienas stipriausių vaikų, kurie pasaulyje gyvena su tokia liga, be to, jo ligos istorijoje yra įrašyta ir epilepsija, kuri nuolat kartojasi. Priepuolių būdavo ne vienas ir ne du, o dešimtys ar net šimtas per vieną parą.Visą Vėjuko istoriją skaitykite čia.

Deviduko istorija

Dvylikamečio Devido istorija prasidėjo prieš dvejus metus: berniuko tėvai neįtarė, ką atskleis menkas kojos sumušimas. 2017 metų birželį berniukui buvo nustatytas retos formos kaulų vėžys.

Berniuko mama Viktorija Ivanenkova sako, kad niekas negali pasakyti, kada ir kaip prasidėjo liga.

„Mes ligą aptikome po kojos sumušimo: nebuvo nei mėlynės, nei jokių vizualių pakitimų. Skausmo iš pradžių irgi nebuvo. Tiesiog susimušė kelį ir tiek. Po maždaug savaitės jis pradėjo skųstis nežymiais skausmais. Nors skausmas buvo nedidelis, bet sureagavome iškart: galvojome, kad galbūt kaupiasi vanduo“, – pasakoja berniuko mama. Visą Deviduko istoriją galite skaityti čia. 

REKLAMA

Būrys žvaigždžių ir 6 vedėjai

Kauno rajono eglės įžiebimo šventė ir „Išsipildymo akcijos“ koncertas sutraukė įspūdingą būrį geriausių šalies atlikėjų. Vilties ir gerumo vakarą skambėjo Merūno, Jurijaus Veklenkos, Aleksandro Ivanausko-Faros, Irūnos Puzaraitės, Mariaus Jampolskio, grupės „Black Biceps“, Birutės Dambrauskaitės ir daugelio kitų žinomų atlikėjų dainos. Scenoje pasirodė ir mažieji artistai: vaikų popchorai „Pavasaris žiemą“, „Olia lia“ ir kiti. 

Net šeši renginio vedėjai, vieni nuo scenos, kiti iš Raudondvario pilies menės – Marijonas Mikutavičius, Audrė Kudabienė, Mindaugas Stasiulis, Renata Šakalytė-Jakovleva, Justinas Jankevičius, Ineta Stasiulytė – supažindino su ypatingų vaikų istorijomis. Jose liga, skausmas ir kasdienė kova už galimybę būti persipina su tikėjimu, kad žmonių gerumas, jų paaukotos lėšos sukurs tikrą Kalėdų stebuklą. 

Didžiausias paramos projektas 

TV3 „Išsipildymo akcija“ – didžiausias televizijos paramos projektas, gyvuojantis nuo 2003 metų. Lapkričio 29 dienos vakaras skirtas visiems – ir sveikstantiems ligoniukams, ir dar laukiantiems pagalbos, ir nuostabiems, jautriems Lietuvos žmonėms. 

Per akcijos gyvavimo metus geros valios žmonės paaukojo daugiau nei 9 milijonus eurų. Už šias lėšas vaikų globos namų auklėtiniai ir likimo nuskriausti vaikai gavo būtiniausią pagalbą: jiems nupirkta vaistų, medicinos įrangos, atliktos operacijos, suteikta reabilitacija.

Raudondvario dvare „Išsipildymo akcija“ vyks jau antrus metus iš eilės. Padėti akcijos globojamiems vaikams galite aukodami telefonu: 1891 – 3 Eur, 1892 – 5 Eur. Kiekvienas  euras yra labai svarbus ir palengvins mažųjų ligonių gyvenimą.

Baksas
2019-11-29 20:40:11
Gražu šventes bet perdau išlaidauja viskam.labai dau išledžia eglutems visi miestai.paukotu geriau visiems vaikams o papuosimai galetu buti tie patys keliu meth kur perka.
Atsakyti
Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!
Kiek 2019-12-01 00:37:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Tas paaukojo kur pakaunes dvare sika i auksini glozeta.   ATSAKYTI
Aciu Jums! 2019-11-30 20:34:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Kokia geda Lietuvos saimunai ir prezidentui!! zmones paci turi pasirupint aukot sergantiems vaikams, ko negali pasirupint lietuvos didieji zmones.. O cia turi paci pilna nereikalingu butu perka saldainius nesveikai, ir tvarkos savo kabinetus uz dideliem piningais ir net paaiskint negali kiek kas kainavo bet suma kosmine pasirupina patis save tik uz mokeciu moketoju piningu geriau pedetum vaikams daugiuo o nei svaistytum piningus i kaire ir i desine tai kas net neinauda tautieciams.. fuj geda geda geda.. net liudna kokia neteisybe   ATSAKYTI
Lo 2019-11-30 19:41:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Bet jau Stasiulyte kad nusipezejo su tuo " gyvenkit toliau beprasmi savo gyvenima"..Nebekilo noras aukoti.Sena vista..Geda!   ATSAKYTI
Ki ki ki 2019-11-30 19:35:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Juokingai atrode moteriskiu pliki rietai ir vyrai su megztiniais lyg is bulviu lauko.
Lb susenes Stasiulytes veidelis ir lb gergzdintis Mikutaviciaus balsas..

O aukoje zmones-saunuoliai!   ATSAKYTI
Padevetos 2019-11-30 19:46:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
..apnuogintos leskos tikrai graudziai atrode...Nelaiku ir ne vietoj.Geda.  
Mociute 2019-11-30 17:44:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Beprasmis triuksmas,triuksminga reklama ,,,garsenybiu,, pasirodymas. Aukoju tik seneliams ,,Maltos ordino,,globojamiems ,jiems tikrai negaila.   ATSAKYTI
Borgia 2019-11-30 13:01:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Garantuotai kad suaukota pinigų sumos dalis atitenka vadinamiems tv3 "žvaigždūnams" į kišenę ar kas iš jų pasisavina ant turistavimų į kitas užsienio šalis. Už tai nešneka kaip paskirsto suaukotas sumas sergantiems. Jie nežino kas yra tikri šventiniai stebūklai ir kalėdų prasmė!! Niekšai!!   ATSAKYTI
Borgia 2019-11-30 13:00:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Garantuotai kad suaukota pinigų sumos dalis atitenka vadinamiems tv3 "žvsigždūnams" į kišenę ar kas iš jų pasisavina ant turistavimų į kitas užsienio šalis. Už tai nešneka kaip paskirsto suaukotas sumas sergantiems. Jie nežino kas yra tikri šventiniai stebūklai ir kalėdų prasmė!! Niekšai!! ATSAKYTI   ATSAKYTI
2019-11-30 10:00:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
manau, kad tie suaukoti pinigai. Ir tai dar klausimas ar jie visi parodomi? Turėtų būti visuomenei ir pateikti, kur panaudoti. Bet deja, taip nėra. Kiek buvo laidų, straipsnių, kur tie, iš pensininkų, skurdžių pensijų surinkti pinigai panaudojami visai ne renkamiem tikslam.    ATSAKYTI
Emma 2019-11-30 09:57:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Nоrite susіrasti mеrginą viеnai nаkčiai? Svеiki аtvykę - w­ww.l­ad­y4.fu­n   ATSAKYTI
Suris 2019-11-30 05:22:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Džiaukitės tuoj vmi atlėks atkapos savo dali...    ATSAKYTI
Ringas 2019-11-29 23:45:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Neaukokit! Patariu! Nes jūsų pinigai nuplaukia ne vaikams ir ligoniukams, o mūsų vargšams buožėms. Kuriems visuomet niekada negana. Dar ir iš to moka pasinaudoti. Sūkos.    ATSAKYTI
Wicis 2019-11-29 23:35:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Aukodavau kažkada ir aš. Ir nebūdavo gaila tikėdavausi, kad tikrai vaikams. Bet vaikučiams atitenka tik trupinėlis. O visa ta pyderst...ja poilsiauja už paaukotus jūsų pinigus, kalėdų progą šiltuosr kraštuose. Geriau nuneškit saldainį ar žaisliuką, bet nešerkit papildomai tų niekingų biurokratų.    ATSAKYTI
Blinda 2019-11-29 23:29:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Kur ataskaita, po tokių akcijų, galiu tik pasakyti, kad bus taip: 50 procentų organizatoriams, likusieji pagal pažintis. Gal kas prieš?   ATSAKYTI
Nuomone 2019-11-29 23:24:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Televizinių pasipinigavimas   ATSAKYTI
Vai vai 2019-11-29 21:48:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Stasiulytė su Jankevičium tai prieš dvi savaites savo roles įrašė, o dabar žmonės stovi, klauso ir dairosi kur čia kas šneka. Scena tuščia, Justinas su Ineta šneka nuo debesies kojas nuleidę, ir visiems smagu.   ATSAKYTI
Jonas 2019-11-29 21:28:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Ar Lietuvoje daugiau nėra kitų kunigų, kad visose labdaros akcijose kalba vis tas pats... ?    ATSAKYTI
Skaičius. 2019-11-29 20:45:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Neseniai santvarkų dalivavau viešajam aukcione nusipirkom vaikstines ipakuoteje neispakuotas dar metu nebuvo kaip buvo pirktos Santarom iš labdaros už vienetą mokėta virš šimtą eurų o aš aukcione nusitirkau po du eurus iš daktaru tai pagalvokit arba verta Santarom aukoti.o matitumet kiek profesorių ir gyventojų dalivauna aukcione kad nusipirkt medicininė įranga kuri neva pasenus kaip jie tarpusavio pešasi kam atiteks.ziauru žiūrėti koktu,vemti verčia nuo tų vaizdų jau geriau laikinųjų kokiam invaliduij pradedu.....   ATSAKYTI
Baksas 2019-11-29 20:40:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Gražu šventes bet perdau išlaidauja viskam.labai dau išledžia eglutems visi miestai.paukotu geriau visiems vaikams o papuosimai galetu buti tie patys keliu meth kur perka.   ATSAKYTI
Kaunietis 2019-11-29 20:29:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Buvai jau pasiruošęs paaukoti ,bet po Stasiulytės komentaro nekyla ranka,,jums tik reikia paaukoti ir toliau gyvenkite beprasmį gyvenimą'' .Paaukosiu kitiems   ATSAKYTI
Vilnietė 2019-11-29 22:51:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
BŪTENT. STASIULYTĖS ŠI FRAZĖ VISKĄ SUŽLUGDĖ. IR MAN NEKILO NORAS AUKOTI.  
Audrius 2019-11-29 20:08:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Kilni akcija.    ATSAKYTI

Top Video

Farai. Ne iš kelmo spirta pardavėja tapo didvyre – lietuvės gudrybė sustabdė vagišių
DABAR RODOMA
Farai. Ne iš kelmo spirta pardavėja tapo didvyre – lietuvės gudrybė sustabdė vagišių
DABAR RODOMA
Farai. Vairuotojo elgesys pareigūnus išvertė iš koto: mašina nevažiavo, o vyras „vairavo“
DABAR RODOMA
Pasidalijo, ką mama išdarinėjo lėktuve: dukrai teliko rausti iš gėdos
DABAR RODOMA
Pamačius, kaip bandoma išvažiuoti iš automobilių aikštelės aplinkiniai susiėmė už galvų
DABAR RODOMA
Košmaras autobuse: nufilmuota, kas dėjosi viduje per siaubingą avariją
DABAR RODOMA
Internautai negali patikėti savo akimis: neatskiria, kuri yra dukra, o kuri – mama
DABAR RODOMA
Visi mes žmonės. Skambinas įvardijo skyrybų su Krysko priežastį: galutinis taškas padėtas tik dabar
DABAR RODOMA
Gero vakaro šou. „TV Pagalbos“ žvaigždė Navickas prisiminė, kaip saugojo Landsbergį: pas jį prie durų miegodavom
DABAR RODOMA
Lietuvis įsiuto: bejėgio vilkiko vairuotojo nelaimė policijai sukėlė juoką
DABAR RODOMA
Gerbėjai dalijasi įrašu ir sako, kad princas Harry – svajonių vyras
REKLAMA
Giulija ir Monika (nuotr. Tomas Foto)
Visą gyvenimą kartu dainavusios ir koncertavusios dainininkės Giulija Baužienė ir jos dukra Monika Sakalauskaitė-Falcon šiandien susitinka vis rečiau. Savo gyvenimo svajones ...
Stilisto Karolio Murausko gimtadienis (nuotr. Organizatorių)
Įprasta kalbėti apie moterų grožį ir tuo, kaip jos savimi rūpinasi, tačiau vyrų grožio ir savęs puoselėjimo tema vis dar apipinta mitais ir stereotipais.
Užgavėnėms - soti karka ir prancūziški blyneliai su apelsinų padažu (nuotr. Organizatorių)
Šį šeštadienį „Gardu Gardu“  vedėjai kvies švęsti Užgavėnes. Nors šiais metais ir neturime ką vyti iš kiemo, tačiau tikrai galime švęsti vis dažniau mus džiuginančios ...
Sandra Žutautienė (J. Žalnierukyno ir A. Broko („Culture Bridge“) nuotr.)
Praėjusių metų rugsėjo pradžioje pasirodė žinios, jog po 10 metų, praleistų santuokoje, „TV Pagalbos“ žvaigždė Sandra Žutautienė su savo vyru Edvardu nusprendė pasukti ...
Marijonas Mikutavičius (nuotr. stop kadras)
Pavasarį TV3 televizijos eteryje pasirodys dar nematytas „Lietuvos talentai. Supervaikai“ sezonas. Šiame projekte dalyvaus ir savo talentus demonstruos tik vaikai ir paaugliai ...
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų