Žinomas lietuvių atlikėjas Mantas Vygantas jau ne vienerius metus gyvena ir kuria Londone. Vis dėlto čia jį laiko ne tik kūryba, bet ir meilė – prieš 4 metus žinomas vyras pamilo 23 metais vyresnę Jolantą Naruševičiūtę, ir nuo to laiko savo gyvenimo be jos įsivaizduoti nebegali.

Mantas Vygantas ir Jolanta Naruševičiūtė (nuotr. asm. archyvo)

Mantas Vygantas ir Jolanta Naruševičiūtė (nuotr. asm. archyvo)

Naujienų portalui tv3.lt atlikėjas papasakojo apie jų pirmąjį pasimatymą, užgimusius jausmus bei amžiaus skirtumą.

Kaip susipažinote?

Atvirai pasakius, net nesijaučia, kad jau prabėgo beveik 4 metai nuo tos susipažinimo dienos, dideliame ir lietingame Londono mieste. Laikas lekia nežmoniškai greitai, bet svarbu, kad mes kartu laimingi ir su laiku jausmai  dar labiau stiprėja.

Kaip atrodė jūsų pirmas pasimatymas?

Mūsų pirmasis pasimatymas įvyko muzikiniais, darbiniais reikalais. Tuomet nė negalėjome susimąstyti, kad darbas ir meilė muzikai, sujungs mudviejų širdis bendram gyvenimui, ir naujam muzikiniam meilės duetui.

Ar galėtumėte pasakyti, kad tai buvo meilė iš pirmo žvilgsnio, ar tam prireikė laiko?

Aš prieš akis išvydau gražią ir protingą moterį, bet iškart nesusipratau, kas su manimi vyksta. Vis dažniau praleidžiant laiko kartu, pajutau savyje signalą, jog tai – ne tik darbas, repeticijos muzikuojant, bet ir nauji jausmai, aplankę mūsų širdis.

REKLAMA

Mylimajai esate skyręs ne vieną kūrinį – ar ji jūsų įkvėpimo šaltinis?

Mūsų labai dėkingas gyvenimas. Praleidžiame kartu laiką ne tik buityje, bet ir scenoje, o tai lyg padidintas magnetas, kuris mus laiko kartu. 

Visada norėjau skirti dainą savo mylimajai, tad mintis galvoje ilgai nedavė ramybės. Laikui bėgant, kreipiausi į muzikos autorius, kad įgyvendintų šią savo svajonę, ir kad daina Jolantai išvystų dienos šviesą. Abipusis, nuoširdus džiaugsmas!

Mantas Vygantas ir Jolanta Naruševičiūtė

Mantas Vygantas ir Jolanta Naruševičiūtė

Ar esate susipažinę su vienas kito šeimomis?

Be jokios abejonės! Mūsų abiejų šeimos stipriai palaiko mūsų laimę ir džiaugiasi kartu su mumis. Grįžus į Lietuvą trumpų atostogų ar darbiniais reikalais, visada aplankome ir savo šeimas – praleidžiame kartu laiką. Juk šeima – pati didžiausia gyvenimo vertybė, už ją nieko brangiau nėra.

Neretai keliaujate – ar turite dar kokį bendrą hobį?

Taip jau yra, kad mūsų laikas skirtas šeimai ir muzikai, o kai tik pavyksta atitrūkti nuo darbų, turime vieną iš bendrų pomėgių – keliones. Kartais planuojame, kartais tiesiog ekspromtu keliame sparnus į kokį nors šiltą žemyną. 

Man, kaip ir Jolantai, daugiausiai rūpi kuo daugiau aplankyti, pamatyti naują šalį, pažinti jos kultūrą, naują, egzotišką maisto skonį. Kai keliaujame, stengiamės visą laiką išnaudoti kuo naudingiau.

Kuris apskritai yra linkęs daugiau lepinti?

Mes abu esame slapukai, visiški. Nustebiname vienas kitą tada, kai mažiausiai to tikimės. Aš dažniausiai dovanoju keliones, gėles. Jolanta siurprizus pateikia dovanomis. Kartais per garsiai svajoju ir taip išsiduodu, ko trokštu. Tada netikėtai įvyksta širdžiai malonūs siurprizai. Bet didžiausios laimės mėgsta tyla.

REKLAMA

Mantas Vygantas ir Jolanta Naruševičiūtė

Mantas Vygantas ir Jolanta Naruševičiūtė

Ne paslaptis, kad nebūna namų be dūmų – kaip tvarkotės su nesutarimais? Gal turite kokį patarimą ir kitoms poroms?

Aš esu Liūtas, o Jolanta – Vandenis. Mūsų abiejų charakteriai yra labai stiprūs, bet tiek  laiko praleidus kartu, išmokome pasidalinti darbus. Vienas kitam padedame, nes dažniausiai, manau, kivirčai būna namuose, mūsų bendroje buityje. Manau, kad nebūtų įdomu gyventi, jei viskas būtų monotoniška. Juk po truputį reikia visko! Negalima pykčio ar negatyvo įsileisti į save, juk gyvenimas per trumpas švaistyti jį tokiems beprasmiškiems dalykams. 

Kiek tiksliai jūsų mylimoji už jus vyresnė? Ar pritariate teiginiui, kad meilei amžius – ne kliūtis?

Metai? Hm… Aš maniau, kad aš vyresnis už Jolantą (juokiasi). Ar metuose esmė, mielieji?Ar 5, ar 10, ar daugiau, skirtumo mums nesudaro. Atradome vienas kitą ir visas kliūtis įveikiame bendrai, kartu. Tik kuo toliau, tuo mažiau jų mūsų kelyje pasitaiko. 

Tokių porų, kaip mes, sutinkame vis dažniau – laimingi žmonės, kurie į aplinką nekreipia dėmesio, nes kiekvienas gyvena savo gyvenimus, verda savoje laimėje. Ko ir palinkėtume visiems žmonėms!

Mindaugas
2019-11-17 15:58:45
Šaunuoliai, jei jums gerai, mums irgi. Pasaulis yra nuostabus.
Atsakyti
Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!
Min dukas 2019-12-02 23:28:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Nu nezinau ce ka sneka zmones yra nesamone as uz zmona jaunesnis 12metu ir mes jau penkiolika metu kartu ir turim vaiku ir vis dar mes veina kita baisei mylim ir mylesim kol mirtis iskirs ir visom viresnem porom linkiu buti kaip ir mes buname ir jums vigantai linkiu su savaja mylimaja buti kol mirtis iskirs bet linkiu jum dauk metu kartu pragiventi meileja ir nekreipkite ka kiti sneka as su savo zmona laimingi uz jusu laime ir meile.   ATSAKYTI
jurgita 2019-11-23 21:14:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
grazi pora būkit laimingi   ATSAKYTI
Alina 2019-11-23 09:56:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Jei žmones gyvena su šia diena,tai koks skirtumas,koks ju amžiaus skirtumas,bele jie laimingi,bent jau ta akimirka.Juk aisku savaime,kad visa tai laikina,metai eina,žmones keičiasi,nenustebčiau,jei ir žentu bus kada nors...   ATSAKYTI
Dok 2019-11-22 09:26:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Ištikro labai negraži pora, visiškai nesižiūri.
Aš manau, kad galvoje yra kažkoks psichikos sutrikimas, net mokslo yra įrodyta, kad toks skirtumas yra jau nenormalu.
Negi tas vaikinas nenorės turėt vaikų? Dabar gal ir nenori, bet vistiek ateis diena, kai apie tai pagalvos. Ir tik nereik lele, kad jo nedomina jaunos, dailios panelės, čia būtu apsurdas visiškas ir liga kokia... Gaila tėvų isivaizduoju, kaip jiems jaustis reik    ATSAKYTI
Ponas 2019-11-24 11:58:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
O jūs jo mama? Savimi rūpinkitės. Juk vargšė esate....   
LINA 2019-11-20 11:23:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Man tai nenormalu. Gal vaikinas neturejo mamos ir jam jos reikia.Kur tevo dziaugsmas. Juk sena moteris gyvena kitaip nei jauna. Gal nebent rupinasi geriau..Bet ..   ATSAKYTI
Jonas 2019-11-24 11:55:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Nenormalu, kad taip galvojate. Totaliai kvaila nuomonė  
Laima 2019-12-07 07:19:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
50 metų jau sena? Ir kas jums tokią nesąmonę įkalė į galvą. Beje, mūsų visuomenėje yra daugybė jaunų, bet jau beviltiškai"susenusių" žmonių dvasine prasme. Išorė dar ne viskas....   
Onute 2019-11-19 00:00:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
Dievuliau, butu taip kad mano anukelis su mano dukra, apsaugok viešpatie....    ATSAKYTI
Dėdė Petras 2019-11-24 11:59:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Pamiršote nusispjauti, anūkėlis dar ne taip sugalvos:D  
Vakaris 2019-11-18 23:59:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
-6
Nesuprantu kur tie žmones žiuri??
Man kaip vyrui ji visai neišvaizdi, turbut berniukas nera sveikas, matyt toks toki sutiko. Na ir tegul.....    ATSAKYTI
Stasė 2019-11-24 12:01:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
O tau koks skirtumas, kur žiūri? Savim rūpinkis, kaimieti  
2019-11-18 23:55:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
-7
Niekada tokiuu poruu nesuprasiu, sunus ir mama...,    ATSAKYTI
2019-11-24 11:56:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
O kam įdomu, kad nesuprasi?   
Figa 2019-11-18 21:31:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Manau, turiu teisę išsakyti savo nuomonę, nes irgi esu vyresnė už savo vyrą 19 metu. Tai daug. Aš rašau ne visokiems ziopliams ir kritikams, dėl jų nesivarginciau. Rašau tik tiems, kurie panašioje situacijoje, kelio pradžioje. Mano nuomone tokia: jei norite lengvų santykių, su mintimi, kada baigsis, tada - tai jokiu problemų, abiems bus gerai, abu daug gero patirs ir tikiuosi, laimingai išsiskirs. Bet jei tokie romantikai ir rimtuoliai visam gyvenimui, nerekomenduoju. Atsiranda problemų, kurių neįmanoma išspręsti, pvz. Vaikai. Jis vis tiek norės, anksčiau ar vėliau, o ji negalės. Prisiminkite Pugaciova. Aplinkos spaudimas. Ar jūs pragyvenote kartu 1 ar 20 metu, niekada aplinkiniai nesusitaikys. Vaikinas meluoja. Netikiu, kad abi šeimos patenkintos. Ne vieną nepatenkinta bent jau širdies gilumoje. Gali būti kad vyras paliks vyresnė moterį, bet... Gali būti, kad ji pradės jo nenorėti, jaus kaltę, negalės palikti, kankinsis, svajos apie bendraamži. Štai taip. Venkite tokio įsimylėjimo, tai ne pavyduoles, o ta patyrusios moters žodžiai. Patikėkite.    ATSAKYTI
Zosė 2019-11-24 12:03:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Vargšė tu.....   
Laima 2019-12-07 07:29:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Šiais laikais daugybė vyrų, beje ir moterų išvis nebenori turėti. O visuomenė daro įtaką tik nesąmoningiems žmonėms. Žmogus turi gyventi taip, kad pats nori, o ne kaip visuomenė. Vaikų irgi turi turėti, jei pats nori, o ne visuomenė ar tėvai pageidauja. Svarbu, kad žmogus būtų laimingas. Laimingi šiuo metu abu ir puiku. Bus ateity problemų, na ir bus. Tai jų džiaugsmai ir rūpesčiai. Ir tikrai ne vaikai padaro žmonių gyvenimus laimingus. Čia galime diskutuoti iki nukritimo, bet už minutės išgriųsi nuo infarkto, nebereiks nei laimės, nei vaikų. Šaunuolė pora, džiaugiasi gyvenimu dabar. Ir koks skirtumas, kas bus, nes gali to ir nebebūti.  
Nijolė 2019-11-18 13:25:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Nuostabūs žmonės.Tris kartus jau teko susitikti gimtadieniuose,kuriuose atliko dainas,bendravo su svečiais,pravedinėjo vakarus.Buvo be galo smagu,linksma,gera,šilta atmosfera,nuostabios dainos.Ir jei reikės,kviesime dar ir dar...Nubraukime metų skirtumus,o žiūrėkime į pačius du žmones,jų sielas,nes sielos amžiaus neturi...koks jų šiltas tarpusavio ryšys ir bendavimas,pagarba...o kas bus po 20 metų,tas bus...gal ir mūsų nebebus...gyvenkime dabar ir nepavydėkime,ne jau nemokame mes,lietuviai,kitaip gyventi..matyti visakame tik blogį,iškrypimą ir visus kitus neigiamus dalykus...   ATSAKYTI
Prisimenu 2019-11-18 12:21:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
Mantas kazkada sake laidoj....ji man mama drauge ir meiluze viskas kartu.Tuo viskas ir pasakyta.Kuris vyras turedamas vienmete ar jaunesne zmona pasakytu,kad ji man mama.....Vat jeigu butu pasakyta drauge ir meiluze tada su pagarba ziureciau i Jolanta ir pagalvociau vat sugeba....   ATSAKYTI
Lol 2019-11-19 10:29:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Visos moterys buvo ir bus kaip mamos savo vyrams,seip visi be isimties vyrai yra mazi vaikai,dar per savo 50m nesutikau vyro kuriam nereiketu moteriskos ir motiniskos globos  
Janina 2019-12-06 09:16:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Manteli,db viskas gerai,o kai jei sueis 70 ,tai pasijaus,tada pradedi gailėtis,bet bus vėlu.Mama tau yra reikalinga,arba turi problemu  
Aire 2019-11-18 07:16:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Abu grazus zmones ! Labsi dsug jaunu Lietuvos vyro atrodo daug vyresni.O po 50 tik vienetai islieka be pilvuku bambejimo ir nepasitenkinimo viskuo.   ATSAKYTI
Nijole 2019-11-18 05:35:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Saunuole sulauzei sena lietuviu stereotipa jei kas nors nezino ka tas zodis reiskia Tai teiskia kad metu skirtumas yra tik skaiciai gyveni si kuo nori ir darai ka nori   ATSAKYTI
Valdas 2019-11-18 00:20:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
-18
Matyt berneliui su galva netvarkoje. Tikras iškrypimas.    ATSAKYTI
GItana 2019-11-18 13:27:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Valdai, o kai 50metu vyrai įsimyli 30metes, tai viskas gerai. Jai žmonėms gerai, tai jau iškrypimas. Ir aplamai , kas sugalvojo koks amžiaus skirtumas yra meilei????  
Aldona 2019-11-18 14:29:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
-7
Nerašykit nesamonių, jei nieko nežinot apie tikrus jausmus, kur metai neegzistuoja...  
Valdas 2019-11-18 00:20:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
-16
Matyt berneliui su galva netvarkoje. Tikras iškrypimas.    ATSAKYTI
Pilypas 2019-11-24 12:05:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Sava galva rūpinkitės, nes nelinksmai ji atrodo.....   
G 2019-11-17 23:07:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
-12
Tai jau matyta yra Pas mus tokia juokdarys susirado 22m vyresnę   ATSAKYTI
Veronika 2019-11-17 21:12:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
-9
Už dešimt metų, na , jei pasiseks, tai už dvidešimt, tikrai taip neatrodys, kad amžiaus skirtumas ne kliūtis. Tikriausiai daug greičiau tai bus suprasta. Ar jaunuolis sutinka gyventi ir visai neturėti vaikų? Juk jo "mylimoji" vargu ar šitą laimę gali jam padovanoti?    ATSAKYTI
O jūs galvojat, kad visiems tie vaikai b 2019-12-07 07:33:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
L  
Jurka 2019-11-17 21:05:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
-9
Ko cia pavydet nera ko veidas pasako kad metu jau yra jem gerai tegul buna kartu bet nesireklamuociau savo gyvenimo.   ATSAKYTI
Janka 2019-11-17 20:59:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
-7
O kažkodėl tokios šeimos labai retai skiriasi,kai moteris daug vyresnė.Moteris gerai atrodo,ne išdžiūvusi silkė.Nepavydėkit laimės žmonėms.   ATSAKYTI
Senelė 2019-11-17 20:47:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
-43
Sena padla gėdos neturi gulėt su vyru tinkančiu i sūnus Kokias meilė sūnus myli mamą su kuria miega Gal jis nesveikas o ji ir stora karvė netinka jam su savo tokia isvaizda Ir dar reklamuojasi fui   ATSAKYTI
Vilė 2019-11-17 21:07:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
-16
Senele, ar pavydi???  
Jonė 2019-11-17 22:36:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
-7
Pavydas kalba senelės lupomis...  
Birutė 2019-11-18 14:32:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Jums kultūros trūkumas, o apie žmonių gyvenimą palikit spręsti jiems patiems...  
Figa 2019-11-18 21:35:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Senelė, ji jo negimde ir ne augino, todėl nėra jam mama. O dėl storumo, tai jums labiau patiktų, jei būtų kuda, tada gerai?   

Top Video

Praeities žvalgas. Lietuvis apsilankė apleistoje Estijos pionierių stovykloje: vaizdai sukėlė gailestį
DABAR RODOMA
Praeities žvalgas. Lietuvis apsilankė apleistoje Estijos pionierių stovykloje: vaizdai sukėlė gailestį
DABAR RODOMA
Farai. Ne iš kelmo spirta pardavėja tapo didvyre – lietuvės gudrybė sustabdė vagišių
DABAR RODOMA
Farai. Vairuotojo elgesys pareigūnus išvertė iš koto: mašina nevažiavo, o vyras „vairavo“
DABAR RODOMA
Pasidalijo, ką mama išdarinėjo lėktuve: dukrai teliko rausti iš gėdos
DABAR RODOMA
Pamačius, kaip bandoma išvažiuoti iš automobilių aikštelės aplinkiniai susiėmė už galvų
DABAR RODOMA
Košmaras autobuse: nufilmuota, kas dėjosi viduje per siaubingą avariją
DABAR RODOMA
Internautai negali patikėti savo akimis: neatskiria, kuri yra dukra, o kuri – mama
DABAR RODOMA
Prieš srovę. Po 12 metų kartu Dianos gyvenimas virto pragaru: istorija – pamoka kiekvienam
DABAR RODOMA
Prieš srovę. Gimtadienio šventė porai virto pragaru: atėmė keturis vaikus, tarnybos reikalauja tūkstančių
DABAR RODOMA
Visi mes žmonės. Skambinas įvardijo skyrybų su Krysko priežastį: galutinis taškas padėtas tik dabar
REKLAMA
DJ Wika (nuotr. Organizatorių)
Vilniuje gimusi Wirginia Szmyt – geriau žinoma, kaip DJ Wika – stulbina energija, žavesiu ir vidine laisve, rašoma pranešime spaudai. Stereotipus laužanti DJ Wika ...
Simona Nainė (nuotr. Organizatorių)
Ko gero, daugeliui sukyla pavydas žvelgiant į išryškintą Holivudo garsenybių pilvo presą ar stangrius sėdmenis. Dietos ir sporto salės? Nieko panašaus – pasaulio ...
Rūta Loop (R. Valiulio nuotr.)
Dvi atlikėjos, šįmet itin sėkmingai dalyvavusios „Eurovizijos“ nacionalinėje atrankoje – Rūta Loop ir grupės „Baltos varnos“ narė Milda Andrijauskaitė-Bakanauskienė tapo ...
Edita Martinavičienė ir Sigitas Martinavičius (nuotr. facebook.com)
Žinomo verslininko Sigito Martinavičiaus žmona Edita Martinavičienė save apibūdina ryškia asmenybe, todėl visai neseniai pasiryžo išvaizdos pokyčiams. Moteris savo plaukų ...
Raimonda Masiulytė-Ramchurn (nuotr. asm. archyvo)
Airijoje gyvenančios dainininkės Raimondos Masiulytės-Ramchurn gyvenimas ypač spalvotas. Moteris dažnai keliauja, koncertuoja, o visai neseniai atlikėja išleido naują dainą. ...
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų