Sunkus Aniston kelias į Holivudą: teko atsisakyti mėgstamo dalyko

Holivudo gražuole tituluojama aktorė Jennifer Aniston dabar gali pasidžiaugti stulbinančia išvaizda. Jai 50-imt metų, tačiau atrodo gerokai jauniau. Ji ne tik, kad žavi daugelį savo talentu, bet ir grožiu. Jos figūra iš tiesų neprimena 50-ties metų moters. 

Jennifer Aniston (nuotr. SCANPIX)
4

Tiesa, dėl savo figūros jai teko ir pasistengti labiau, jei ji norėjo pradėti savo karjerą Holivude. 

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Jennifer Aniston

Portalas people.com pasakoja, kad Holivudo režisieriai jai liepė numesti net 15 kg., jei ji nori toliau tęsti aktorės karjerą. „Jennifer buvo riebi, ji yra graži, tačiau kamera jai pridėdavo dar 10 kg., todėl jai reikėjo atsikratyti 15 kg.“, – pasakoja jos vadybininkė. 

Daugiausiai kalbų dėl svorio metimo ji susilaukė, tada, kai jai reikėjo filmuotis scenoje, kurioje ji buvo su maudymosi kostiumėliu. Anot režisierių, ji neatrodė patraukliai. Po šios scenos visi nutarė, kad aktorei metas numesti nereikalingus kilogramus. 

Viena iš interviu garsi aktorė atskleidė, kad tuo metu ji labai dažnai mėgaudavosi kaloringu maistu, kuris virsdavo į riebalus. „Aš mėgaujuosi per dažnai sumuštiniais su majonezu. Majonezas ant baltos duonos – pats skaniausias dalykas pasaulyje“, – prisipažino Jennifer.

Jai buvo ypač sunku iš savo valgiaraščio išbraukti šį patiekalą, nes jis buvo jos mėgstamiausias.

Dabar aktorė džiaugiasi, kad vadybininkų bei režisierių pagalba ji atsikratė nereikalingų kilogramų sporto bei sveikos mitybos pagalba. Dar 2016 metais ją išrinko gražiausia pasaulio moterimi. Ji džiaugiasi, kad savo išvaizda yra labai patenkinta ir pasitiki savimi, o su metais vis gražėja.

REKLAMA

Naujienų ir pramogų portalas tv.3.lt primena, kad jos asmeninis treneris yra atskleidęs ir jos tobulos figūros paslaptį.

Ji vieną valandą prieš treniruotes geria daug vandens bei valgo baltymus, kuriuos gauna iš žemės riešutų sviesto. Jis taip pat atkreipė dėmesį ir į gerą miegą, kuris yra neatsiejamas su gera savijauta.

Treneris sako, jog vanduo Jennifer yra labai svarbus. Tik atsikėlus ryte ji atsigeria vandens, taip ne tik pažadina organizmą, bet ir apsaugo nuo persivalgymo.

Jis pasakojo, kad didžiausia klaida yra manyti, jog žmogus turi laukti tol, kol būsite ištroškę, kad atsigertumėte vandens. Žmogui reikalinga hidratacija, todėl reikia vandenį gerti nuolat. Palaikyti skaisčią odą bei išpuoselėtą figūrą jai padeda ir sveikieji riebalai. Aktorė dažnai mėgaujasi avokadais, lašiša bei vartoja žuvų taukus.

Negalima pamiršti ir poilsio. Geras poilsis ir miegas yra vienas iš pagrindinių reikalavimų norint atrodyti sveikai. Treneris teigė, jog žmogui reikalingas miegas nuo šešių iki septynių valandų. Tiek valandų stengiasi išmiegoti ir aktorė.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų