Skandalingos praeities Lovato laužo standartus: parodė netobulą figūrą

Garsioji atlikėja Demi Lovato neretai socialiniuose tinkluose dalijasi savo gyvenimo akimirkomis. Tiesa, visos nuotraukos atrodo it iš žurnalo viršelio.

Demi Lovato (nuotr. SCANPIX)
4

Atlikėja nusprendė nepabijoti ir parodyti, kaip atrodo ji neredaguotose nuotraukose.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Demi Lovato

Moteris pasidalijo nuotrauka, kurioje ji pozuoja su maudymosi kostiumėliu. Akivaizdu, kad garsioji atlikėja turi celiulitą, kuris yra didžiausias dailiosios lyties priešas. Panašu, jog ji nė kiek nesigėdija tuo, o priešingai didžiuojasi.

Ji rašė: „Noriu, kad šis naujas skyrius mano gyvenime būtų tikras tam, kas aš esu, o ne siekiu atitikti kažkieno standartus.“ Demi teigia, kad ji didžiuojasi ir nebijo demonstruoti savo kūno. Ji džiaugiasi, jog dabar yra tokia, kokia visuomet norėjo būti.  „neapdorota“ ir „tikra“, tai nuostabus jausmas, kai vėl nepavargini savęs su įtemptu treniruočių grafiku.“

Ji pasakoja, kad net per gimtadienius negalėdavo sau leisti suvalgyti torto gabalėlio, nes laikydavosi įvairiausių dietų. Pagaliau, dabar ji jaučiasi kaip niekada laiminga.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad liepos mėnesį Los Andželo policija gavo skubų iškvietimąį ligoninę išvežti 25 metų moterį. Kai medikai ją rado, D. Lovato buvo be sąmonės. Taip pat buvo panaudotos priemonės, kurių imamasi tada, kai žmogus perdozuoja narkotinių medžiagų.

Po kurio laiko D. Lovato atstovai prabilo, kad ne visa ši informacija yra teisinga. „Demi šiuo metu yra atsibudusi ir apsupta šeimos. Ji nori visiems padėkoti už meilę, maldas ir paramą. Tam tikra paskleista informacija nėra teisinga, todėl šiuo metu prašome privatumo“, – buvo rašoma pranešime.

REKLAMA

D. Lovato dar anksčiau yra kovojusi su priklausomybėmis. Neseniai dainoje „Sober“ ji apdainavo savo sugrįžimą prie priklausomybių, vis dėlto po to ji ir vėl buvo viso to atsisakiusi. Po šio įvykio ji savo gerbėjus stebino išvaizdos pokyčiais. Ji kardinaliai keitė plaukų šukuoseną, kovojo su priaugtais kilogramais, tačiau dabar džiaugiasi, kad gali būti tuo, kuo visada norėjo.

 


Rašyti komentarą...
L
Lina
2019-09-10 20:07:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šaunuolė
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų