Kazlauskienė atskleidė, kokia buvo mokykloje: teko šokti ir pro langą

Estrados dainininkė Liveta Kazlauskienė šiandien mini ypatingą dieną. Rugsėjo 20 dieną moteriai suėjo 55-eri. Ji – visuomet besišypsanti, energijos bei geros nuotaikos nestokojanti moteris, o scena jai yra it antri namai. Anot Livetos, būdama scenoje ji jaučiasi kaip namuose, tačiau prisipažįsta, kad vaikystėje buvo kiek kitokia.

Liveta Kazlauskienė (Loretos Kondratės nuotr.)
8

Atlikėja su naujienų ir pramogų portalu tv3.lt pasidalijo linksmomis istorijomis bei atvirai papasakojo, kas labiausiai įstrigo iš mokyklos laikų.

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Liveta Kazlauskienė

Liveta atskleidė, kad mokykloje nebuvo pirmūnė. Tuo metu buvo penkiabalė pažymių sistema, o jos pažymiai vidutiniškai svyruodavo tarp 3 ir 4. Kaip sako pati dainininkė, jai tikslieji mokslai nesisekė –labiau prie širdies būdavo dailės pamokos, o iš kai kurių netgi mėgdavo pasprukti. „Iš muzikos pamokų aš stengdavausi pabėgti – iki šiol nepažįstu natų“, – netikėtai prisipažino atlikėja.

Moteris pasakojo, kad mokyklos laikais ji vis prieštaraudavo mokytojai, manydavo, kad ši nori viską tik sugadinti. „Atrodė, kad mokytoja nejaučia tiek, kiek aš jaučiu tos emocijos. Man svarbu perteikti emocijas, o ne sudainuoti taisyklingai natą. Norėjau, kad žmonės mane pajustų.“

Tiesa, moteris mokykloje nebuvo itin drąsi. Tačiau dabar džiaugiasi, kad visko ją išmokė jos vyras Petras. „Jis yra mano gyvenimo mokytojas“ , – pabrėžia ji.

Jau nuo mažų dienų Livetą domino muzika. Ji savo miestelyje organizuodavo koncertus, vesdavo renginius, gamindavo pakvietimus.

REKLAMA

Jau tada koncertuose atlikėja ir šokdavo, ir dainuodavo. Be šios veiklos ji uoliai stengdavosi nuvykti ir į žinomų atlikėjų pasirodymus. „Mano miestelyje buvo toks klubas, į kurį atvažiuodavo Ala Pugačiova. Aš nuo mažens į jį bėgdavau, būdavau nuolatinė lankytoja“, – juokėsi ji.

Vis dėlto mokykla jai asocijuojasi tiek su linksmais, tiek ir su liūdnesniais dalykais. Žinoma moteris prisiminė vieną incidentą, dėl kurio jai teko netgi šokti pro langą.

„Vieną kartą po pamokų mane mokytoja paliko mokykloje. Ji mane pamiršo ir užrakino kabineto duris. Pamenu, buvo šalta žiema, didelės pusnys… Aš laukiau kol kažkas grįš ir mane išleis, bet tai taip  ir nenutiko. Pasižiūrėjusi į laikrodį supratau, kad jau greit mano paskutinis autobusas namo. Aš nusprendžiau iššokti pro langą, o po langais buvo krūmeliai. Tiesiai ant jų ir nukritau…“

Tęsdama pasakojimą ji prisiminė, kad tąkart susibraižė visas kojas, o kitą dieną gavo ir pylos ir iš mokytojos. „Sekančią dieną mane ji pastatė stovėti į kampą. Klausė, kodėl palikai langą atidarytą, kuomet taip šalta lauke? Aš jai atsakiau, kad iššokusi pro langą juk negalėjau jo uždaryti. Tuomet mokytoja suprato, jog paliko mane užrakintą klasėje... Po mano šios frazės ji taip nuraudo iš gėdos“ , – juokėsi Liveta.

Tiesa, garsi moteris visai neseniai užsiminė ir apie santykius su savo vyru. Ji pasakojo, kad jų šeimoje netrūko pykčių. Daugiau apie tai skaityti galite čia.


Rašyti komentarą...
J
Jonas
2019-09-20 12:45:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jeigu ne Petrielis,nebūtų dainininkė.
Atsakyti
0

M
Mindaugas
2019-09-26 22:21:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nu kas per nesamone....o geriausia, kad i miesteli vis Pugaciova atvaziuodavo... ir nesigedyja gi nesamones tauksti.
Atsakyti
0

s
suzavetas
2019-09-20 09:18:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
nu man ji tokia linksma ir miela!
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų