Garsi lenktynininkė prabilo apie įvykį pakeitusį jos gyvenimą: pradžia buvo labai sunki

Naujajame TV3 sezone laida „Pasaulis pagal moteris“ triukšmingai startuos lydima adrenalino, svylančių padangų kvapo ir su niekuo nesupainiojamo lenktyninio automobilio urzgimo.

Aistė Antanaitytė Matukaitė (nuotr. TV3)
3

Laidos vedėja Kristina Rimienė šio sekmadienio laidoje pasirodys naujame amplua – aukštakulnius ji išmainė į lenktynėms skirtus batus, o ilgus plaukus paslėpė po šalmu, juk laidos pašnekovė – tikra lenktynininkė Aistė Antanaitytė Matukaitė.

(3 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Pasaulis pagal moteris“: Tegu svyla padangos, o ne siela

Gyvenimo variklis – adrenalinas

Lenktynininkė Aistė sako, kad jos venose teka ne kraujas, o benzinas ir adrenalinas. Augdama berniukų apsuptyje ji visuomet mieliau rinkdavosi ne lėles, o automobilių modeliukus, tad visai nenuostabu, kad suaugusi žaislines mašinytes pakeitė rimtais lenktyniniais automobiliais ir net ištekėjo už lenktynininko, kuris visuomet palaiko jos aistrą automobilių sportui ir įkvepia nesustoti.

Laidos vedėja K. Rimienė pasmalsaus, kiekgi ir kokius automobilius turi lenktynininkų šeima, kurios vestuvių akimirkose tarp garbingų svečių puikavosi ir neeiliniai automobiliai. Šiuo metu šeima turi jų net aštuonis: „pagal nuotaiką arba savaitės dienas“, juokauja Aistė, neabejojanti, kad ateityje automobilių turės ir dar daugiau.

Laidos vedėja, atsigavusi po adrenalino pliūpsnio, kurį gavo pralėkusi tikru lenktyniniu automobiliu trasoje, nustebins laidos heroję Aistę eksperimentu – užrištomis akimis ji turės atpažinti automobilio markę. Ar lenktynininkei tai pavyks – laidos žiūrovai išvys jau šį sekmadienį.

REKLAMA

Įvykis, pakeitęs gyvenimą

Vienas įvykis visą Aistės gyvenimą pakeitė iš esmės – mažoji lenktynininkė, kuri dar būdama įsčiose spėjo sudalyvauti dvejose lenktynėse, įnešė į benzinu ir adrenalinu kvepiantį Aistės šeimos gyvenimą naujų spalvų.

„Tai labai pakeitė mano gyvenimą. Pakeitė į gerąją pusę, tai – papildoma didžiulė motyvacija eiti į priekį, daryti dar daugiau“, – teigia jauna mama, čia pat prisipažįstanti, kad motinystės pradžia buvo labai sunki. Aistė neslepia maniusi, kad bus lengviau, tačiau susidūrė su „dinamitiniu vaiku“, tad tokios frazės, kaip „miega kaip kūdikis“ ar „motinystės atostogos“ Aistei kelia juoką – „tie, kas turi vaikų, tikrai taip nesako“.

Tačiau visus vargus ir nemiegotas naktis nustelbia ypatingas jausmas – meilė savo vaikui: „Niekada negalvojau, kad galima mylėti taip stipriai, tai fantastiškas jausmas“.

Laidos vedėjos K. Rimienės paklausta, ar įmanoma derinti automobilių sportą ir vaiko auginimą, Aistė atsako tikinti, kad viską įmanoma suderinti, tereikia labai norėti, todėl ir laidos žiūrovėms palinkės išlikti savimi.

„Pastebėjau, kad pagimdžiusios vaikučius mamos labai save pamiršta, jaučia įtampą, nori būti tobulos, tad linkiu nepamiršti, kad mama taip pat yra žmogus, neapleiskite savo pomėgių. Viskas įmanoma“.

Pati ji ir toliau lėks trasa, lydima svylančių padangų kvapo, juk, pasak Aistės, „Tegu svyla padangos, o ne siela“.

TV ekranai pakvips gėlėmis

Rubrikoje „Floristinis desertas“ laidos vedėja K. Rimienė atskleis stebuklingo gėlių pasaulio –floristikos dizaino festivalio „FlorArt 2019“, šią vasarą vykusio Raudondvario dvare, užkulisius ir pakvies žiūrovus pasigėrėti akimirkomis, kuriose susipina menas, inžinerija ir gėlės.

REKLAMA

Laidos žiūrovai turės galimybę savo akimis išvysti gėlėse skendintį Raudondvario dvarą, išpuoštą net 25 tūkst. žiedų ir floristine žaluma, ir floristikos instaliacijas, savo grožiu nenusileidžiančias geriausiems Europos festivaliuose sutinkamiems floristikos darbams. Gėlių pasaka virtusiame festivalyje floristikos dizaineriai ne tik kūrė instaliacijas, puokštes, bet ir gėlių sukneles, kurias koncerto metu demonstravo modeliai.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų