Išsipildė didžiausia Andriuškaitės svajonė: apie tokią sėkmę lietuvaitė nė nesvajojo

Modeliui Deimantei Andriuškaitei ši vasara buvo išties įspūdinga, o šią dieną ji įsimins dar ilgam – šiandien viešumoje pasirodys naujausias „Harper’s Bazaar“ mados žurnalas, ant kurio viršelio puikuojasi būtent ši lietuvaitė.

Deimantė Andriuškaitė papuošė „Harper's Bazaar“ viršelį (tv3.lt fotomontažas)
22

Tiesa, apie poilsį šią vasarą jaunai merginai nė nebuvo kada pagalvoti, o jos grafikas buvo toks įtemptas, kad kartais neišeidavo nė trumpam sustoti ir pasidžiaugti savo pasiekimais, ką jau kalbėti apie kiekvieną dieną vykstančias treniruotes bei griežtą mitybos planą. Vis dėlto Deimantė neslepia, kad negalėtų jaustis laimingesne, o ateityje jos laukia ir dar didesni tikslai.

(22 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Išsipildė didžiausia Andriuškaitės svajonė: apie tokią sėkmę lietuvaitė nė nesvajojo

Deimante, užsiminei, kad jau rytoj viešumoje pasirodys Serbijos „Harper’s Bazaar“ žurnalas, ant kurio viršelio esi tu. Koks tai jausmas?

Esu dėkingai Dievui, kad gyvenime atsitiko tiek gerų dalykų. Birželį, kuomet atskridau į Barseloną fotografuotis ant „Harper’s Bazaar“ viršelio, pati nesuvokiau, kad mano gyvenimo svajonės pildosi.

Tuo metu mano grafikas buvo ypač įtemptas. Kaip tik turėjau pabaigti magistro studijas, keliavau iš vienos šalies į kitą fotografuotis. Kas dvi dienas buvau vis kitose šalyse, skrydžiuose.

Pamenu, po 15 valandų darbo, pagaliau grįžus į viešbutį, atsisėdau terasoje ir buvau tiesiog išsekusi. Tačiau priminiau sau: „Deimante, šiandien išsipildė viena didžiausių tavo gyvenimo svajonių – džiaukis tuo!“ Iš tikrųjų, ši vasara buvo labai įtempta – buvo sunku rasti laiko atsipūsti ar atšvęsti sunkų darbą ir pasiekimus.

Papasakok, kaip gavai pasiūlymą pozuoti viršeliui?

Viskas iš esmės pasikeitė tada, kai persikėliau gyventi į Los Andželą. Mano artima draugė draugauja su atlikėju Maluma, o aš susipažinau su daugybe garsių žmonių, įskaitant ir pirmą mano agentą. Nusifotografavau vienam žurnalui, o po to – minėtą viršelį. Tuomet prasidėjo užburtas ratas. Pasipylė pasiūlymai – mados industrijai patikau.

REKLAMA

Žinote, kas geriausia? Kad dabar esu visiškai savimi – natūrali plaukų spalva, sveika oda, jokių priaugintų blakstienų ir panašiai. Išmokau save mylėti. Dabar galėčiau išeiti į gatvę prabudusi ryte be makiažo su tapkėmis ir pižama, ir vis tiek jausčiausi graži. Žinoma, sakau tai kiek sarkastiškai. Bet esmė ta, jog besisukdama mados sferoje, išmokau daug dalykų, o svarbiausia – pasitikėjimo savimi.

Ar kažkaip specialiai ruošeisi minėto žurnalo fotosesijai?

Mano pasiruošimas vyksta kasdien. Treniruojuosi 7 kartus per savaitę, o kartais – ir 2 kartus per dieną. Valgau vaisius, daržoves, baltą mėsą, žuvį. Tai yra rutina, iš kurios nebenoriu išeiti.

Kaip apskritai atrodė darbas su tokia komanda?

Komandą sudarė 10 žmonių. Darbas – intensyvus, bet tuo metu visi mąsto tik apie geriausius kadrus – nėra jokių papildomų minčių ar diskusijų, kas maišytų dirbti. Nėra tokio sakinio, kaip „aš pavargau“.

Kas pačiai paliko didžiausią įspūdį?

Dirbu su tokia komanda ne pirmą kartą. Tačiau didžiausią įspūdį sudaro tai, kaip lengvai „paprasta“ jie paverčia į „įspūdinga“. Kaip perteikia drabužius, lokaciją, makiažą ir kt.


Rašyti komentarą...
A
Asileliai
2019-08-28 13:57:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kam tie straipsniai lietuviams. Jie net nesupranta kokio lygio cia zurnalas :D kaimieciai karviu melzejai. Ji yra isskirtiniu bruozu ir stipriu kada daeis sitiems kaimieciais. Del to ir ima mados industrija ja. Jus cia pavydit kol ji desimtus tukstanciu uzdirba durneliai :D
Atsakyti
0

D
Diana
2019-08-24 14:45:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vienas graziausiu virseliu!
Atsakyti
-3

P
Povilas
2019-08-24 23:54:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Stipri moteris. O dabar dar ir garsi. Garsina musu maza sali.
Atsakyti
-4

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų