Tarasovai mini ypatingą dieną: lepina neįkainojamomis dovanomis

Prieš dvylika metų aukso žiedus sumainė ir amžiną meilę vienas kitam prisiekė Violeta Riaubiškyte su Viliumi Tarasovu. Garsiausia pora leidžia drauge laiką ne tik namuose, bet ir koncertų metu. Jie yra ir scenos partneriai.

Violeta ir Vilius Tarasovai (tv3.lt fotomontažas)
10

Šia proga Vilius Tarasovas atskleidė, kaip mini šventes ir kokie judviejų santykiai.

(10 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Violeta ir Vilius Tarasovai

Naujienų portalui tv3.lt vyras pasakoja, kad ši vasara jiems kaip niekad darbinga. „Kaip tik dirbsim prieš vestuvių metines, o per jas nueisime į mėgstamą restoraną, pasėdėsim. Na, o jei bus geras oras, mes mieliau nuvyksim prie jūros, pabūsim gamtoje, ką mes labai mėgstam daryti.“

Anot jo, jie kukliai švenčia visas šventes, todėl ši nebus kažkuo išskirtinė. Jis pasakoja, kad su žmona mėgsta pasidalinti prisiminimais bei gražiais nutikimais. „Mes pasidžiaugiame prisiminimais, pasižiūrim nuotraukas, prisimenam, kiek daug metų jau praėjo.“

Vilius teigia, kad tiek jis, tiek Violeta nemėgsta brangių dovanų ar siurprizų, todėl šios šventės nesureikšmina. Vyras žmoną apipila bučiniais. „Mums šios šventės sureikšminimas būna labiau širdyje. Tu apsikabini, pabučiuoji. Žinai, kad tu ir tave myli. Tai yra didžiausia dovana, kad žmogus rado vienas kitą.“

Nors dabar, rodos, Lietuvoje vyrauja skyrybų bumas, jis džiaugiasi, kad jiems tai tikrai negresia, jie gyvena taikiai. „Tikrai skyrybom nekvepia, kurios dabar aplink visur vyksta. Džiaugiamės tuo, ką turim. Todėl mums nieko papildomo nereikia. Pasitenkinsim vynu ir skania vakariene bei pokalbiais“ , – džiaugiasi Vilius.

REKLAMA

Primename, kad abu įsimylėjėliai kruopščiai slėpė ne tik būsimų tuoktuvių detales, bet ir patį vestuvių faktą. Likus kelioms dienomis iki šventės Vilius tikino, kalbos apie vestuves yra tik gandai. 

Violeta tuoktuvių suknelei nešvaistė dešimčių tūkstančių litų, jos nesiuvo pas žymius Lietuvos dizainerius. Dainininkė vestuvių apdarą tiesiog išsinuomojo viename Klaipėdos vestuvių drabužių salone. 

Vestuvinių suknelių salono atstovas, kuriame dainininkė ir pasirinko savo apdarus, taip pat teigė nustebęs, kai į saloną užsuko žinoma Lietuvos šou pasaulio atstovė. „Buvo keista, kad atlikėja nusprendė suknelę tiesiog išsinuomoti, o ne siūtis ar atsigabenti iš užsienio kaip yra populiaru pramogų pasaulyje. Tačiau kiekvieno žmogaus pasirinkimas kitoks ir jį reikia gerbti“, – tuomet sakė prisistatyti nepanoręs vestuvinių suknelių salono atstovas.


Rašyti komentarą...
t
taip ir toliau
2019-08-31 13:06:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
balsinga pora! sekmes
Atsakyti
-2

B
Bronius
2019-08-31 13:20:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
kad taip mano vaikai GYVENTŲ pagarbos reikia vienas kitam
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų