„Hario Poterio“ žvaigždės užminė mįslę: Drake’as ir Hermiona – pora?

Nors filmai ir knygos apie burtininką Harį Poterį ir jo draugus baigėsi jau seniai, gerbėjai ir toliau nenustoja domėtis savo pamiltų žvaigždžių gyvenimais. O visai neseniai daugelis jų netgi ėmė įtarinėti, kad du filmuose suvaidinę aktoriai puoselėja vienas kitam šiltus jausmus.

Tom Felton ir Emma Watson (tv3.lt fotomontažas)
8

Negana to, jie netgi turi įrodymų.

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Hario Poterio“ žvaigždės užminė mįslę: Drake’as ir Hermiona – pora?

Priešus – Hermioną ir Drake’ą – filmuose apie Harį Poterį suvaidinę Emma Watson ir Tomas Feltonas realybėje pastebimi vis dažniau.

Visai neseniai T. Feltonas savo „Instagram“ asmeninėje paskyroje pasidalijo nuotrauka su Emma, kurioje jie abu pozuoja su pižamomis Pietų Afrikoje. Negana to, panašu, kad Tomas užiksuotas bemokantis aktorę groti gitara, mat po nuotrauka jis trumpai brūkštelėjo: „Greitai mokosi“.

Komentatorius šis vaizdas sužavėjo – didžioji jų dalis yra šventai įsitikinusi, kad Tomas ir Emma iš tiesų yra pora.

„Tai dovana visiems, kurie myli Hermioną ir Drake’ą“, „Dabar galiu ramiai numirti“, „Mano mintyse, jūs buvote kartu amžinai“ – tokie ir panašūs komentarai pasipylė po nuotrauka.

Tiesa, ar pora iš tiesų susitikinėja, iki galo nėra aišku. Tikėtina, kad jiedu galėtų tai puikiai nuslėpti, kaip ir, pavyzdžiui, Ronį suvaidinęs Rupertas Grintas.

Dar praėjusių metų pabaigoje R. Grintas buvo užfiksuotas su kita žinoma aktore, Georgia Groomes. Po nuotraukų paviešinimo internete paaiškėjo, kad jiedu susitikinėja jau 7 metus, tačiau tai tik dabar iškilo į viešumą!

Gerbėjus tai kaip reikiant nustebuno. „Nė neįsivaizdavau, kad jiedu susitikinėja“, „Ką aš praleidau??“, „Kaip įmanoma, kad mes apie tai sužinom tik dabar?“ – tokie ir panašūs komentarai netrukus pasipylė „Twitter“ socialiniame tinkle.


Rašyti komentarą...
.
.
2019-08-21 20:46:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Drakas arba Draco, ne Drake
Atsakyti
0

T
Taisykit.klaidas
2019-08-22 23:23:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nuo kada Draco patapo Drake?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų