Vaitulionį papiktino teismo sprendimas dėl jurbarkietę sumušusio paauglio: tai nenormalu

Prieš kiek daugiau kaip du mėnesius nepilnametis jurbarkiškis pasikėsino išžaginti 17-metę, o šiai pasipriešinus ją itin žiauriai sumušė.

Saugirdas Vaitulionis (tv3.lt fotomontažas)

Iki tol ikiteisminio tyrimo eigą nepilnametis įtariamasis stebėjo gyvendamas namų režimu, jam buvo uždėta apykojė. Bet šį pirmadienio rytą situacija pasikeitė.

Jaunuoliui buvo paskirtos švelnesnės kardomosios priemonės. Atsižvelgta į tai, kad jis kviečiamas atvyksta į policiją, aktyviai dalyvauja atliekamuose veiksmuose ir nedaro įtakos tyrimui.

Nuo šios dienos nepilnametis įtariamasis yra atiduotas tėvų priežiūrai ir jam paskirta kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti. Po šio teismo sprendimo nepilnamečiui turi būti nuimta apykojė.

Toks teismo sprendimas nustebino aplinkinius, viešai, socialiniuose tinkluose pasisakyti apie situaciją nusprendė daugelis. Merginos sumušimu kaltinamas Jurbarko politikės sūnus, o ši istorija pro akis neprasprūdo ir garsiems Lietuvos žmonėms.

Kūrybinės agentūros vadovą Saugirdą Vaitulionį ši žinia išties nustebino. Feisbuko paskyroje vyras pasipiktino teismo sprendimu.

„Ką? Čia normalu? Šitoje šalyje su teisėsauga ir teisingumu yra labai daug bėdų. Labai. Tai tik dar vienas įrodymas. Kas čia per kliedesiai, kad teismas nustatė „jog jis nebandys paveikti tyrimo“? Jo draugeliai jau tai darė, jau važinėjo mašinos prie mokyklos, jau buvo rašomos žinutės. Tai yra neįtikėtina“, – rašė Saugirdas.

Po S.Vaitulionio įrašu pasipylė komentarai, daugelis buvo nustebę tokiu teisėjos sprendimu, kiti negailėjo kritikos teisėsaugai, situaciją vadino absurdo teatru.

REKLAMA

Užtrukęs gydymas

Žiaurus smurto išpuolis prieš 17-metę įvykdytas ankstyvą gegužės 26-sios rytą. Tik prabėgus 18 dienų Kauno medikai pasiryžo girto paauglio sunkiai sužalotą merginą išleisti iš ligoninės. Toliau nepilnametės gydymas buvo tęsiamas reabilitacijos įstaigoje.

Per pasikėsinimą išžaginti merginai buvo sužalotas žandikaulis, pažeista trachėja, išmuštas vienas dantis. Bet tai yra tik viena medalio pusė. Su nepilnamete po išpuolio dirba ir psichologas.

Tik praėjusį penktadienį ji buvo apklausta pas ikiteisminio tyrimo teisėją. Tad tyrimas pagaliau turėtų įgauti pagreitį.

Sulaikė nusikaltimo vietoje

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad nusikaltimas įvykdytas kaimo turizmo sodyboje gegužės 26-sios rytą, apie 4.30 val.

Paauglę galimai sumušė ir pasikėsino išžaginti nepilnametis Jurbarko politikės sūnus. Jam šiuo metu paskirtas namų areštas ir intensyvi priežiūra (uždėta apykojė – aut. past.).

Įvykio vietoje jį sulaikė policijos pareigūnai. Įtariamajam nustatytas lengvas girtumo laipsnis (1,12 prom. alkoholio). Savo kaltę per pirminę apklausą įtariamasis neigė.


Rašyti komentarą...
D
DINA
2019-07-29 14:32:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
slykstu baisu gyventi saly kur tokia iskrypusi teisesauga zodziu nera to sadisto draugeliai vazineja grasina liudininkams ir vistiek jis nedarys poveikio aisku buvo seniai kad paprastu zmoniu musu teismai negina ypac miesteliuose kur ranka ranka plauna
Atsakyti
-1

A
Amdrius
2019-07-29 15:05:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
Teisejas nusipelne daugkartiniu lengvu suzalojimu - visus metus kasdien.
Atsakyti
-4

D
Dangutė
2019-07-29 16:36:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gal kas nors gali atsakyti į klausimą, kodėl banditai ir žudikai vairuotojai bus baudžiami ir greitai išnagrinėjamos bylos ? Kas nutiko Lietuvos teisuoliam ? Dažnai nusikaltimas aiškus iš pat pradžių, o "tyrimai" tąsomi kaip guma. O šitą išgamą reikėjo uždaryt tą pačią dieną !
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (20)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų