Markle ir Harry parodė, kaip jų vaikelis atrodo iš arti: pasirinko ypatingą progą

Gegužės pradžioje karališkoji pora – princas Harry ir jo mylimoji Meghan Markle – tapo tėvais. Porai gimė berniukas, kuriam netrukus buvo suteiktas Archie vardas.

Meghan Markle ir princas Harry parodė vaikelį (nuotr. SCANPIX)
8

Po kelių dienų šeima vaikelį pristatė ir pasauliui, tačiau nuotraukose buvo sunku pamatyti bruožus.

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Markle ir Harry parodė, kaip jų vaikelis atrodo iš arti: pasirinko ypatingą progą

Šiandien Jungtinėje Karalystėje yra švenčiama Tėvo diena, o šios svarbios dienos proga, Harry ir Meghan bendroje „Instagram“ paskyroje buvo paviešinta mažojo Archie nuotrauka. Čia berniukas matomai ilsisi savo tėvo, princo Harry rankose.

Nepraėjus nė 20 minučių po nuotraukos paviešinimo, ji jau buvo surinkusi virš 200 tūkst. „patinka“ paspaudimų.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad oficialioje poros „Instagram“ paskyroje buvo pranešta, kad gimęs vaikelis svėrė 3,2 kilogramo. Šis vaikelis – 7-asis kandidatas į sostą, o pilnas jo vardas – Archie Harrison Mountbatten-Windsor.

Pasirodo, kad vardas Archie yra ganėtinai netikėtas, mat karališkoje britų šeimoje jo dar niekas nėra panaudojęs. Tiesa, daugelis šį vardą laiko Archibald vardo trumpiniu – šis panaudotas net kelis kartus.

Pasak užsienio žiniasklaidos, vardas Archie šiuo metu yra itin populiarus Jungtinėje Karalystėje – netgi papuola į populiariausių dabartinių vardų 20-tuką. Šio vardo reikšmė – tikras, drąsus, vertingas. Antrasis kūdikio vardas – Harisson – turi mielą reikšmę. Pasirodo, kad tai reiškia „Harry sūnus“.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų