„Lietuvos talentų“ nugalėtojas tirpdo merginų širdis: telefonas sprogsta nuo žinučių

Gegužės pabaigoje baigėsi vienas žiūrimiausių TV3 projektų „Lietuvos talentai“. Gausybė dalyvių norėjo, kad jų pasirodymus pamatytų visa Lietuva, tačiau nugalėtojo vardas, šlovė ir 10 tūkst. eurų prizas atiteko tik vienam – Edgarui Kerpei.

Edgaras Kerpė Fotodiena/Arnas Strumila
23

„Lietuvos talentų“ pirmoje atrankoje sužibėjęs 19-metis šokėjas Edgaras iškart sulaukė gausybės gerbėjų palaikymo. Vaikinas jautriu pasirodymu sužavėjo teisėjus ir publiką, todėl iškart jam buvo priklijuota nugalėtojo etiketė.

(23 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Lietuvos talentų nugalėtojas Edgaras Kerpė

„Aš visuomet buvau tokio mąstymo, kad vienintelis tavo konkurentas – tik tu. Tik tada per save perlipi. Pasirodžiau atrankose ir supratau, kad reikia kelti savo kartelę, auginti pasirodymus, kad jie būtų vis geresni. Jaučiuosi ne tik laimėjęs projektą, bet laimėjęs prieš save, pakėlęs savo kartelę“, - tv3.lt diskusijoje kalbėjo šokėjas.

Tris kartus laimėtas pasaulio čempionatas, du kartus užimta pirmoji vieta šokių čempionate Europoje ir namų lentynos, nukrautos apdovanojimais – jaunasis šokėjas tikrai turi kuo pasididžiuoti, tačiau bendraujant su juo jauti tik sklindantį gėrį ir šilumą.

Edgaras minėjo, kad lemtingasis pasirodymas, atnešęs jam 10 tūkst. eurų prizą, buvo sukurtas labai greitai ir spontaniškai.

„Galiu būti atviras, bet iškart, kai baigėsi pusfinalis, nenorėjau užmigti ant laurų, kad patekau į finalą. Susitikome su draugais ir padarėme šokį per 1,5 val. Viskas pas mane paremta kūryba – reikėjo ruoštis ne tik talentams, bet ir varžyboms. Prisiminėme pora kartų, pasikartojome žodžiu ir pasirodėme“, – drąsiai kalbėjo E. Kerpė.

REKLAMA

Edgaras Kerpė Fotodiena/Arnas Strumila

Jausmingą pasirodymą pademonstravęs Edgaras sakė, kad jis siekė paliesti kiekvieną, tačiau konkrečios žinutės, kurią siuntė, neatskleidė.

„Šitą pasirodymą kiekvienas galėjo suprasti skirtingai. Apranga vien – aš apsirengęs baltai, jie – juodai. Aš gal kitoks, aš einu vienu keliu, jie kitu. Tai galėjo būti žmonės arba savybės, kas yra pavydas, suvaržymas. Tie žmonės, kurie neleidžia tau eiti toliau. Kiekvienas galėjo interpretuoti savaip“, – kalbėjo jis.

Visgi Edgaro strategija paliesti žiūrovų širdis jautriais ir emocingais pasirodymais tikrai pasiteisino: „Aš galiu šokti pagal bet kokią muziką: pagal trankią, pagal labai jautrią. Aš norėjau išsiskirti, norėjau eiti su žinute, norėjau pasirinkti tam tikrą muziką, kuri buvo kitokia. Daug kas sprogdino energijos bombas, aš irgi norėjau jas sprogdinti, bet su ramesne muzika“, – šyptelėjo E. Kerpė.

Simpatiškas vaikinas taip pat neslėpė, kad pastebi aplinkinių žvilgsnius gatvėje, sulaukia daugiau žinučių.

„Buvo pora akimirkų, kai ėjau gatve, mačiau ne tai, kad žmonės sakė kažką, o pirštais rodė. Tokių situacijų buvo. Visko pasitaiko. Dabar reiks išeiti į gatvę ir žiūrėti, kas bus.“


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų