Artūras Gudaitis surinko galingą dvigubą dublį, Mindaugas Kuzminskas buvo naudingas, o jų atstovaujama Milano „Olimpia“ (3-1) namie išgyveno tikrą dramą ir palaužė Maskvos srities „Chimki“ (0-4).

Šeimininkai Eurolygoje pergalę šventė rezultatu 81:80 (23:20, 16:25, 27:17, 15:18).

Mačo pabaigoje svečiai po Sergejaus Monios tritaškio pirmavo 80:78, bet kitoje atakoje Jordanas Mickey prasižengė prieš avantiūrišką tolimą metimą paleidusį Mike’ą Jamesą.

Šis, likus žaisti 3 sekundes, stojo mesti baudų metimus ir visus juo realizavo. Po minutės pertraukėlės Aleksejus Švedas dar atliko sudėtingą dvitaškį, bet jis buvo netikslus.

Žvėriškai žaidęs A. Gudaitis per 25 minutes pelnė 13 taškų (3/6 dvit., 7/10 baud. met.), atkovojo 13 kamuolių, išprovokavo net septynias varžovų pražangas ir surinko 22 naudingumo balus. 13 atkovotų kamuolių yra naujas krepšininko karjeros rekordas Eurolygoje.

Centras mačo nebaigė, kai likus žaisti kiek daugiau nei dvi minutes jam buvo prakirstas antakis. Krauju pasruvęs puolėjas buvo palydėtas į rūbinę.

M. Kuzminskas aikštėje praleido 21 minutę ir per jas pasižymėjo 9 taškais (2/3 dvit., 1/1 trit., 2/2 baud.), 4 atkovotais kamuoliais ir 14 naudingumo balų.

Abu lietuviai rungtynes pradėjo nuo atsarginių suolo.

Naudingiau už juos žaidė tik M. Jamesas, kuris pelnė 25 taškus (5/8 dvit., 2/9 trit., 9/11 baud.), atliko 8 rezultatyvius perdavimus ir fiksavo 24 naudingumo balų rezultatą.

Latvis Dairis Bertanis nugalėtojams surinko 16 taškų.

Rusų gretose J. Mickey pelnė 26 taškus (12/15 dvit.) ir atkovojo 7 kamuolius. Metimais piktnaudžiavęs A. Švedas pridėjo 19 taškų (4/9 dvit., 1/10 trit., 8/10 baud.) ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.