Antrą pergalę naujajame NBA sezone iškovojo Naujojo Orleano „Pelicans“ (2/0) krepšininkai su naudingai žaidusiu Jonu Valančiūnu. Willie'o Greeno auklėtiniai išvykoje 124:112 (35:24, 26:27, 32:34, 31:27) palaužė Šarlotės „Hornets“ (1/1) krepšininkus.

Jonas Valančiūnas buvo nesulaikomas. Jis per 29 minutes surinko 30 taškų (7/8 dvit., 1/3 trit., 13/14 baud.), sugriebė 17 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį, bet padarė 1 klaidą ir prasižengė 1 kartą.

Lietuvis nugalėtojų gretose buvo rezultatyviausias ir surinko net 47 naudingumo balus.

„Jis buvo nuostabus. Gynyboje jis visada buvo ten, kur turėjo būti. Jonas dengė varžovus metimus, perėmė ir atkovojo kamuolius. Visas jo šis darbas mūsų komandos rūbinėje nėra nepastebėtas“, – sakė W.Greenas.

28 taškus surinkęs Brandonas Ingramas pridėjo: „Jis turėjo puikų vakarą“.

„Hornets“ komanda panaikino „Pelicans“ turėtą 16 taškų pranašumą ir likus septynioms minutėms skirtumas buvo sumažintas iki dviejų taškų.

Tačiau tada į aikštę sugrįžo J.Valančiūnas, kuris inicijavo spurtą 10:1 ir komanda pergalės nepaleido.

Zionas Williamsonas nugalėtojams per 30 minučių įmetė 16 taškų (7/19 dvit., 2/4 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį, bet padarė 3 klaidas.

„Pelicans“: Jonas Valančiūnas 30 (7/8 dvit., 17 atk. kam.), Brandonas Ingramas 28 (7/15 dvit., 9 atk. kam., 7 rez. perd.), CJ McCollumas 21 (7/11 dvit., 2/6 trit., 6 atk. kam.), Zionas Williamsonas 16 (7/19 dvit.), Trey Murphy 8, Herbertas Jonesas 7, Jose Alvarado 6.

„Hornets“: Gordonas Haywardas 26 (11/17 dvit., 7 rez. perd.), Terry Rozieras 23 (5/16 dvit., 2/8 trit., 8 atk. kam., 11 rez. perd.), Kelly Oubre 15 (2/6 trit.), Jalenas McDanielsas 14, P.J. Washingtonas 10 (2/8 trit.), Dennisas Smithas 10, Masonas Plumlee 8.