"New Jersey Devils" komandos puolėjas Dainius Zubrus per Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) čempionato rungtynes šeštadienį svečiuose su "Montreal Canadiens" ekipa įmušė įvartį.

"Devils" šventė pergalę rezultatu 4:2 (1:0, 2:2, 1:0) ir užsitikrino vietą atkrintamosiose varžybose 13-ąjį sezoną iš eilės.

D. Zubrus pasižymėjo 36-ąją min. padidindamas savo komandos pranašumą iki dviejų įvarčių 3:1.

Nugalėtojams įvarčius taip pat pelnė Patrikas Eliašas (9 min.), Džeimis Langenbraneris (Jamie Langenbrunner, 22) ir Brajanas Rolstonas (Brian Rolston, 60).

"Canadiens" gretose pasižymėjo Andrejus Kosticynas (26) ir Tomašas Plekanecas (37).

D. Zubrus žaidė 10 min. 38 sek., kartą metė į vartus ir antrajame kėlinyje buvo 2 min. išvarytas iš aikštės.

31-erių metų lietuvis šį sezoną per 44 rungtynes įmušė 8 įvarčius ir atliko 13 rezultatyvių perdavimų.

"Devils" komanda, po 74 rungtynių turinti 93 taškus, Rytų konferencijoje užima antrąją vietą, o "Canadiens" ekipa su 82 taškais po 76 mačų žengia šešta.

Po šeštadienio varžybų vietas atkrintamosiose varžybose taip pat užsitikrino "Buffalo Sabres", "Pittsburgh Penguins" ir "Phoenix Coyotes" klubai.

Šeštadienio rungtynių rezultatai.

"Montreal Canadiens" - "New Jersey Devils" 2:4 (0:1, 2:2, 0:1)

"Boston Bruins" - "Calgary Flames" 5:0 (1:0, 2:0, 2:0)

"Pittsburgh Penguins" - "Philadelphia Flyers" 4:1 (1:1, 1:0, 2:0)

"Buffalo Sabres" - "Tampa Bay Lightning" 7:1 (3:0, 3:1, 1:0)

"Toronto Maple Leafs" - "New York Rangers" 3:2, po pratęsimo (0:2, 1:0, 1:0; 1:0)

"Ottawa Senators" - "Florida Panthers" 3:2 (0:0, 2:1, 1:1)

"Carolina Hurricanes" - "Atlanta Thrashers" 0:4 (0:0, 0:3, 0:1)

"Columbus Blue Jackets" - "New York Islanders" 3:4, po pratęsimo (0:2, 1:0, 2:1; 0:1)

"Nashville Predators" - "Detroit Red Wings" 0:1, po bulitų (0:0, 0:0, 0:0; 0:0)

"Phoenix Coyotes" - "Colorado Avalanche" 6:2 (1:1, 2:1, 3:0)

"San Jose Sharks" - "Vancouver Canucks" 4:2 (0:1, 3:0, 1:1)

"Los Angeles Kings" - "Dallas Stars" 1:4 (1:0, 0:3, 0:1).