Krepšinio naujienos

Tai komandinis sportas, žaidžiamas dviem komandomis. Krepšinis yra populiarus visame pasaulyje, tiek profesionaliose lygose, tiek mėgėjų ir mokyklų varžybose. Krepšinio naujienos ir naujausia informacija apie populiariausią sporto šaką Lietuvoje. Visas krepšinio varžybas galite stebėti Go3 arba TV3 Play.

Rezultatyviai rungtyniavęs Marius Grigonis svariai prisidėjo prie „Panathinaikos“ pergalės Graikijoje

Mariaus Grigonio atstovaujama Atėnų „Panathinaikos“ (25/1) Graikijos čempionate pasiekė pergalę namuose, kai 90:82 (24:8, 26:28, 18:24, 22:22) įveikė Patrų „Promitheas“ (15/11) krepšininkus. Likus vienam turui iki reguliariojo sezono pabaigos Atėnų klubas užsitikrino pirmąją vietą. M. Grigonis nugalėtojams per 19,5 minutės surinko 10 taškų, 2 atkovotus kamuolius, rezultatyvų perdavimą, perimtą kamuolį, 4 išprovokuotas pražangas ir 11 naudingumo balų.
Krepšinis Prieš 4 val.

Adrijos lygos finale susikaus „Partizan“ ir Rokas Giedraičio klubas

Pergalę Adrijos lygos pusfinalyje iškovojo Belgrado „Partizan“ komanda. Željko Obradovičiaus auklėtiniai namuose 100:86 (23:21, 25:33, 25:17, 27:15) nugalėjo Podgoricos „Budučnost“ ekipą ir seriją laimėjo 2-1. Adrijos lygos finale „Partizan“ susitiks su Roko Giedraičio atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ ekipa. „Partizan“: Aleksa Avramovičius 20 (3/5 trit.), Jamesas Nunnally (6/8 dvit., 6 atk. kam., 5 rez. perd.) ir Kevinas Punteris (2/4 trit.) po 19, Jaleenas Smithas 12 (4/5 trit.

„Barcelona“ patyrė skaudų pralaimėjimą Ispanijoje: krito po metimo lemiamu metu

Roko Jokubaičio atstovaujama Barselonos „Barcelona“ (22/11) Ispanijos lygoje dramatiškai 91:92 (27:20, 20:24, 19:23, 25:25) nusileido Malagos „Unicaja“ (27/6) krepšininkams. Likus vos vienam turui, Barselonos ekipa tvirtai žengia trečioje vietoje. R. Jokubaitis pralaimėtojams surinko 8 taškus, atkovotą kamuolį, rezultatyvų perdavimą, pražangą, išprovokuotą pražangą ir 9 naudingumo balus.
Krepšinis Prieš 5 val.

Tado Sedekerskio ekipa iškovojo itin svarbią pergalę Ispanijos lygoje

Tado Sedekerskio atstovaujama Vitorijos „Baskonia“ (18/15) Ispanijos čempionate iškovojo svarbią pergalę, kai namuose 94:79 (30:24, 16;24, 23:11, 25:20) įveikė Mursijos UCAM (20/13) krepšininkus. Ši pergalė leido baskams išsaugoti atkrintamųjų viltį.

Žiniasklaida: „Pelicans“ klubas nesuinteresuotas pratęsti sutarties su Jonu Valančiūnu

NBA sezoną su komanda jau užbaigęs Jonas Valančiūnas tapo laisvuoju agentu. Skelbiama, kad lietuvis į  Naujojo Orleano „Pelicans“ veikiausiai ir nebesugrįš. Žurnalistas Mike‘as Scotto skelbia, kad „Pelicans“ klubas nesuinteresuotas pratęsti sutarties su lietuviu. 32 metų 211 cm ūgio centras Naujajame Orleane žaidė nuo 2021 metų. Pastarajame sezone jo skaičiai per 24 minutes siekė 12,3 taško, 8,9 atkovoto kamuolio ir 2,1 rezultatyvaus perdavimo.
Krepšinis Prieš 6 val.

Lietuvių atstovaujamas „Alvark“ ketvirtfinalyje Japonijoje patyrė dramatišką pralaimėjimą

Dainiaus Adomaičio treniruojama ir Artūro Gudaičio atstovaujama Tokijo „Alvark“ ekipa patyrė dramatišką nesėkmę Japonijos lygos ketvirtfinalyje, kai po dviejų pratęsimų 80:81 (18:18, 25:11, 10:20, 14:18, 13:14) nusileido „Ryukyu“ krepšininkams ir serijoje atsilieka 0–1. Artūras Gudaitis pralaimėtojų gretose per 28 žaidimo minutes surinko 7 taškus (3/9 dvit., 1/4 baud.
Krepšinis Prieš 9 val.

Išgirskite: nesuvaidintos „Nevėžio-Optibet“ lyderio emocijos rungtynėse su žalgiriečiais

Vienose paskutinių Kėdainių komandos sezono rungtynių, „Betsafe-LKL TV“ dėmesio sulaukė „Nevėžis-Optibet“ žaidėjas, gruodžio ir kovo mėnesio naudingiausias krepšininkas Zane‘as Watermanas. Vienas iš Kėdainių komandos lyderių rungtynių metu naudojo sportininkams skirtų mikrofonų sistemą, kuri leido išgirsti ne tik krepšininko emocijas, bet ir jo pokalbius su vyr. treneriu bei komandos draugais.
Krepšinis Prieš 10 val.

Klaustukai „Žalgirio“ puolėjų gretose – kitoks kapitono vaidmuo ir (ne)nuliūdinęs praradimas: „Prie Maksvyčio jis buvo svarbesnis“

Nors kurį laiką netilo kalbos apie Kauno „Žalgirio“ gynėjų grandį ir laukiančius pokyčius joje, tačiau pastarosiomis dienomis naujienos pradėjo drebinti ir puolėjų gretas.  Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) atkrintamosioms besiruošiantys kauniečiai po sezono veikiausiai turės atsisveikinti su Rolandu Šmitu, kuris kels sparnus į Stambulo „Anadolu Efes“.  Neaiškumų komplektuojant sudėtį dar yra ir vidurio puolėjų gretose.

„Olimpas“ nori pasinaudoti nušvitusia galimybe: sieks vietos LKL čempionate

Penktadienį „Jurbarko-Kario“ klubui paskelbus, kad komanda dėl infrastruktūrinių ir kitų iššūkių atsisako galimybės dalyvauti 2023–2024 m. Lietuvos krepšinio lygos (LKL) sezone, nušvitusia galimybe siekia pasinaudoti Palangos „Olimpo“ klubas.
Krepšinis Prieš 11 val.

„Kylančios žvaigždės“ apdovanojimą Eurolyga skyrė Berlyne rungtyniaujančiam italui

Eurolyga paskelbė geriausią šių metų jaunąjį lygos krepšininką, o juo tapo 21-erių metų italas Gabriele Procida, kuris rungtyniauja Berlyno ALBA ekipoje. Šį sezoną Eurolygoje G. Procida per 17 minučių pelnė 8,3 taško, atkovojo 1,6 kamuolio, atliko 0,9 rezultatyvaus perdavimo ir rinko 7,9 naudingumo balo. Primename, kad prieš dvejus metus šis apdovanojimas atiteko lietuviui Rokui Jokubaičiui, o pernai jis buvo skirtas Yamui Madarui.

NKL čempionai kitąmet LKL nežais: „Jei proga ateityje atsiras, tikimės, kad būsim tam pasiruošę“

Balandžio 30 d. Vilniuje įvyko Lietuvos krepšinio lygos Visuotinis narių susirinkimas bei Valdybos posėdis, rašoma LKL pranešime. LKL Valdybos posėdyje svečių teisėmis dalyvavo Jurbarko „Jurbarko-Kario“ krepšinio klubo, 2023-2024 m. Nacionalinės krepšinio lygos čempionate iškovojusio 1-ąją vietą, komandos vadovas ir vyriausiasis treneris Povilas Valaitis, kuris Valdybos nariams pristatė klubo sportines, administracines, finansines, infrastruktūros galimybes konkurencingai dalyvauti „Betsafe-LKL...
Krepšinis Prieš 12 val.

Nuo gyvybės Kaune iki „merdėjančio“ Pasvalio – kai krepšinio šalies vardą atspindėti sekasi ne kiekvienam

Kaunas yra Lietuvos krepšinio širdis, tuo tarpu aukščiausiame šalies krepšinio divizione LKL žaidžiantis Pasvalys – tarsi gumbas gražiai nuklotam Lietuvos krepšinio tautos vardui.  Tokia frazė visai pagrįstai tiktų LKL komandų reguliariojo sezono namų rungtynių lankomumui apibūdinti.
Krepšinis Prieš 13 val.

Į atkrintamąsias žvelgiantis Nedas Pacevičius: „Banaliai skamba, bet viskas prasideda iš naujo“

Trečiąją vietą „Betsafe-LKL“ reguliariajame čempionate užėmusi Vilniaus „Wolves Twinsbet“ komanda pirmadienį, gegužės 13 d., pradės atkrintamąsias varžybas. Sostinės komanda kelyje link pusfinalio sieks peržengti Klaipėdos „Neptūno“ barjerą. Seriją iki dviejų pergalių vilkai pradės namuose, „Twinsbet“ arenoje, o po dviejų dienų keliaus į uostamiestį. Jei prireiks trečiųjų rungtynių, jos įvyks šeštadienį Vilniuje.
Krepšinis Prieš 14 val.

NBA čempionas siunčiamas į kalėjimą

Buvęs NBA krepšininkas Glenas Davisas yra siunčiamas į kalėjimą 40 mėnesių. Jis nuteistas sukčiavimo byloje dėl apgaule išviliotų pinigų iš NBA sveikatos apsaugos fondo. Šioje suklastotų medicininių išrašų sukčiavimo schemoje iš viso dalyvavo 18 krepšininkų, o viso to organizatorius yra kitas buvęs NBA žaidėjas Terrence’as Williamsas. Jis jau anksčiau nubaustas 10 metų kalėjimo.
Krepšinis Prieš 16 val.

Puikus Luka Dončičius ir kompanija įgijo namų pranašumą

Luka Dončičiaus vedama  Dalaso „Mavericks“ ekipa iškovojo pergalę Vakarų konferencijos pusfinalio serijos rungtynėse. Jasono Kiddo auklėtiniai svetimoje arenoje 119:110 (36:32, 32:30, 31:27, 20:21) nugalėjo Oklahomos „Thunder“ komandą ir išlygino serijos rezultatą 1-1. Dalaso komanda perėmė namų arenos pranašumą, trečiosios ir ketvirtosios serijos rungtynės bus žaidžiamos „Mavericks“ namų arenoje. L.Dončičius nugalėtojams per 41 žaidimo minutę įmetė 29 taškus (6/13 dvit., 5/8 trit.
Krepšinis Prieš 20 val.

„Suns“ atleido trenerį

Fynikso „Suns“ komanda atleido vyriausiąjį trenerį Franką Vogelį, oficialiai pranešė pats klubas. Pagrindiniu kandidatu pakeisti F.Vogelį yra laikomas buvęs Milvokio „Bucks“ treneris Mike‘as Budenholzeris. „Suns“ komanda pasirodymą baigė pirmajame atkrintamųjų etape, kuriame 0-4 nepasipriešino Minesotos „Timberwolves“ ekipai. F.Vogelis prie „Suns“ vairo stovėjo tik sezoną, reguliariojo sezono kovose jo komanda iškovojo 49 pergales.

Lyderio vedini „Cavaliers“ Bostone išlygino serijos rezultatą

Lyderio vedina Klivlando „Cavaliers“ NBA Rytų konferencijos pusfinalyje išlygino serijos rezultatą, kai svečiuose 118:94 (30:24, 24:30, 36:24, 28:16) įveikė Bostono „Celtics“. Serijoje rezultatas dabar tapo 1-1, o kiti du mačai vyks Klivlande. Svečiams mačo eigą pavyko perlaužti po didžiosios pertraukos, kadangi po dviejų kėlinių rezultatas buvo lygus 54:54. „Cavaliers“ vienu metu atkarpą laimėjo 18:7 ir atitrūko jau 81:70. Vėliau skirtumas ėmė dar po truputį augti.

Nuostabiai minutes išnaudojęs Martinas Gebenas padėjo komandai tvirčiau žengti link atkrintamųjų

Pergalę Ispanijos lygoje iškovojo Manresos „Baxi“ (19/14) komanda, kuri namuose 90:81 (24:17, 26:20, 13:21, 27:23) įveikė Bilbao „Basket“ (13/20) ekipą. Martinas Gebenas nugalėtojams per beveik 16 žaidimo minučių pelnė 16 taškų (5/5 dvit., 2/3 trit.), atkovojo 2 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį, bet dusyk pažeidė taisykles.
Krepšinis 2024-05-09

Marekas Blaževičius svariai prisidėjo prie svarbios pergalės Ispanijos čempionate

Itin svarbią pergalę Ispanijos čempionate pasiekė Mareko Blaževičiaus atstovaujama Santjago de Kompostelos „Obradoiro CAB“ (10/23) ekipa. Lietuvio klubas išvykoje 81:75 (19:17, 14:21, 22:19, 26:18) palaužė Palensijos „Zunder“ (6/26) krepšininkus. M. Blaževičius sužaidė solidų mačą – aukštaūgis per 24 minutes pelnė 10 taškų (2/5 dvit., 6/6 baud.), atkovojo 7 ir perėmė kamuolį, išprovokavo 5 pražangas, 4 kartus suklydo, 5 sykius prasižengė ir surinko 11 naudingumo balų.

Rezultatyviausias Eurolygos sezono žaidėjas prisijungs prie Puerto Riko rinktinės

Puerto Riko rinktinėje bus puikiai pažįstamas veidas – FIBA patvirtino Markuso Howardo norą atstovauti šios šalies nacionalinei komandai.  Vitorijos „Baskonia“ ekipai atstovaujantis gynėjas turi giminės šaknų šioje šalyje, o komandos garbę jau gynė jo brolis Jordanas Howardas.  Primename, kad Puerto Rike savojo kelialapio į olimpines žaidynes sieks ir Lietuvos krepšininkai. Nors Lietuva ir Puerto Rikas nėra toje pačioje grupėje, tačiau gali susitikti varžybų pusfinalyje arba finale.